Поезія, Українська поезія про кохання, любовна, сучасна поезія - Олександр Високий
Головна - Поезія
Поезія

Кохання світ безмежний : поезії / О. М. Високий

Високий О. М.

 

«Кохання світ безмежний : поезії / О. М. Високий»


Вид. 6-те, перероблене і доповнене., тверда обкладинка.

К. : «Бізнесполіграф», 2013 — 160 с.


Захоплення, радість, милування, пристрасть… – усі ці почуття, мов чарівні сонячні промені, освітлюють поетичні рядки Олександра Високого, неперевершеного майстра любовної лірики.

Без кохання жити неможливо : поезії / О. М. Високий. —

Високий О. М.

 

«Без кохання жити неможливо : поезії / О. М. Високий.»


Поезії / О. М. Високий.

К. : «Бізнесполіграф», 2013. — 252 с.


Поезія Олександра Високого народжується з любові і з любов’ю промовляє до кожного, а досконалість техніки письма помножується на здатність закохати читача в картину, змальовану у вірші, який мимоволі заглиблюється в безмежний почуттєвий світ автора і гостро, іноді до сліз, до                                                  знемоги переймається всіма його щасливими
                                                 переживаннями...

І знову приходить весна : поезії / О. М. Високий.

Високий О. М.

 

«І знову приходить весна : поезії / О. М. Високий.»


І знову приходить весна : поезії / О. М. Високий. —

К. : «Бізнесполіграф», 2012. — 244 с.


Краса закоханої людини, апогей і велич її почуттів співпадають з весняним пробудженням природи, це майстерно змальовує поетичним словом Олександр Високий...

Кохання світ безмежний

Високий О. М.

 

«Кохання світ безмежний»


Поезії / О. М. Високий.

Вид. 4-те. - К.: "«Бізнесполіграф»", 2012. - 48с.


Кохану людину треба бачити не очима, а серцем. Так вважає Олександр Високий, який зібрав в цій книзі свої кращі вірші про кохання.

Диво наших почуттів

Високий О. М.

 

«Диво наших почуттів»


Поезії / О. М. Високий. 

К. : «Бізнесполіграф», 2012. 234 с.


Піднесені стосунки закоханих це не лише плід наших фантазій і мрій, краса в коханні можлива, на цьому наголошує в своїх поезіях Олександр Високий.

    ОЛЕКСАНДР ВИСОКИЙ

 

«10 поезій про кохання»

 

    Вірші. - К., 2012

 

З кохання починається життя

ОЛЕКСАНДР ВИСОКИЙ

 

«Любити серцем»


Поезії. — К.: «Світогляд», 2011. - 212 с.
Олександр Високий — відомий в Україні лірик, найпослідовніший співець кохання. Вирізняється з-поміж інших поетів надзвичайно чуйною і пристрасною манерою письма.

 

 

 

 

Переглянути книгу...

З кохання починається життя

ОЛЕКСАНДР ВИСОКИЙ

 

«Образ твій вигадувать не стану»


Вірші. - К.: ДДП «Експо-Друк», 2011. - 392 с.
Ніжними, чуйними, пристрасними і відвертими поезіями Олександра Високого захоплюєшся з перших рядків. Приваблююча сила його віршів ще й у тому, що вони віддзеркалюють власний досвід поета, неповторний світ його кохання.

 

 

Переглянути книгу...

     

З кохання починається життя

ОЛЕКСАНДР ВИСОКИЙ

 

«З кохання починається життя»

 

Вірші. - К.: «Експо-Друк», 2010. - 256 с.
Поезія Олександра Високого увійшла в наше життя несподівано, вражаючи неймовірною чуттєвістю, світлими, яскравими інтонаціями, щирістю переживань. Просто, легко і водночас прекрасно звучить у його рядках вічна музика кохання.

«Новий світанок барвами пролився,
Легенький вітер
Листям шелестить.
Твоїм теплом я знову обігрівся -
Яка ж то дивна й неповторна мить!..»

Ол. Високий

 

Переглянути книгу...

 

Українська поезія про кохання - любовна і сучасна поезія

 

Поезія – це мовне мистецтво, передавати переживання, емоції та почуття через гарно підібрані строки та метафори.

 

Сучасна Українська поезія ясна річ, що значно різниться з поезією яка була десятки років тому, проте її краса і глибина почуттів також вражає своєю силою і красою. Сучасна поезія спроможна викликати різні емоції. Вона здатна зачарувати, надихнути, підбадьорити, заспокоїти людину і навіть спроможна зцілити душу. Поезія спроможна зачепити самі глибинні струни нашої душі, залишаючи після себе тільки позитивні емоції, закарбовуючи в серці й в пам’яті найкращі спогади.

 

Любовна поезія – це завжди неповторність й краса людських почуттів. Про любов було написано вже дуже багато творів, пісень й віршів, і не зважаючи на це, всі вони унікальні й неповторні, так як кожна людина виражає свою любов і почуття по різному, різними словами й метафорами. Крім того любов може буті дуже різною і описати її декількома словами зовсім непросто. Сучасна поезія про кохання проникає в саме серце й дарує частинку тепла та любові якими так щедро діляться зі своїми читачами письменники.

 

Українська поезія про кохання – це дуже зворушливі, чуттєві и теплі твори з глибинним сенсом. Поезія про кохання захоплює, зачаровує й закохує в себе цінителів гарного слова і щирих почуттів. Напевно тільки вірші спроможні в повній мірі показати, наскільки сильно і щиро спроможна кохати людина.

 

Поезія – це краса слова, велика гамма почуттів, а також цінна спадщина українського народу, яка й через десятки років буде такою ж актуальною.