Книги про кохання/любов, твори про кохання, кохання в літературі, любовь в литературе - Олександр Високий
Головна - Купити книгу
Купити книгу


Шановні читачі, ви можете придбати книги Олександра Високого, зателефонувавши за номером:


093-168-17-68,

095-873-36-05,

098-319-04-58 (Тетяна).


Оплата під час отримання замовлення.

 

 

Книги про кохання/любов - Твори про кохання, кохання в літературі

 

Кохання – це саме світле почуття на яке спроможна людина. Кохання дарує радість і щастя, дарує силу й відвагу, воно спонукає нас на здійснення подвигів, на досягнення висот.

 

Кохання в літературі було оспівано багатьма письменниками. Численні книги про кохання зберігають в собі не просто твори про кохання, а цілі океани почуттів поколінь.

 

Книга про любов Олександра Високого відкриває нашому серцю істину, показує наскільки сильно може кохати людина, наскільки сильними можуть бути почуття до коханої людини, а також наскільки любов прекрасна й неповторна. Кохання – це дар.

 

Деякі цінителі літератури про кохання, говорять: «Любовь в литературе – это склад ума, полет души». І воно насправді так.

 

Олександр Високий показує в своїх творах всю красу такого чудового почуття як любов. Яка вона ніжна, гарна, неповторна, тендітна. Для опису любові є безліч слів й метафор і Олександр Високий прекрасно володіє ними. Численні вірші і твори письменника вразять Вас до глибини душі своєю гамою почуттів. І все це завдяки коханню, коханню до любої дружини, яка стала музою для сучасного українського письменника Олександра Високого, яка стала для нього натхненням.

 

Ознайомитися з творчістю письменника Ви можете відвідавши сайт Високого. Придбати книги про любов Олександра Високого Ви можете зв’язавшись з нами через контактні данні, які знаходяться на нашому сайті і зробивши замовлення. Приємних вражень!