Відгуки - Олександр Високий
Головна - Відгуки
Відгуки


Здрастуйте, Олександре! Прочитала Ваші вірші і захотіла виразити своє захоплення. Дуже зворушливі, чуттєві, глибокі твори. Я вражена, з яким трепетом Ви ставитеся до коханої жінки! Хотілось би більше познайомитися з Вашою творчістю... Дякую! З повагою, Олена Семенець. donna_beiga@mail.ru


Шановний Олександре, Ваша збірка неперевершена! Вірші настільки закарбовуються до глибини душі, що не стримати емоцій!!! Оля, 17 р. 063-848-68-36.


Буквально позавчора мені до рук потрапила брошурка з Вашою творчістю, яка мене дуже вразила. Просто захотіла подякувати за позитивні емоції та сказати, що ще не все втрачено, я маю на увазі - надію на відродження СПРАВЖНЬОЇ української поезії. Алина Орчикова. tiftelka@gmail.com.


Доброго дня, Олександре! Ваші поезії про кохання надзвичайно «живі» і красиві. Вони вражають своєю простотою і водночас проникають в душу. Мені соромно, що я про Вас не знала, але я виправлюсь. Я вдячна Вам і Вашій Музі за те, що приносите насолоду і частинку радості людям. 063-831-64-26.


У Вас потрясающие стихи!!! Мне очень понравилось! Прекрасные строки... Спасибо Вам за Ваше творчество, за то, что в этом мире осталось место таланту! Ира Давиденко. unreserve@gmail.com.


Пане Олександре, Ваші вірші дуже теплі. Я знайшла в них так багато близького і важливого для себе - вони відкрили мені кохання, яким воно є в душі україномовного чоловіка... таке красиве і світле... і рідне... Будьте щасливим! Катя. 063-236-07-64.


Доброго вечора, пане Олександре. Пишу Вам, щоб висловити своє захоплення Вашою поезією, яка потрясла мене до глибини душі. Вона здалася такою простою і легкою, але й водночас такою широкою, вдумчивою, з глибоким змістом. Коли читаєш вірші, так приємно і тепло стає на душі, і починаєш задумуватися над ними, аналізувати... У Вас якийсь інший, свій стиль викладання думок і він чудовий. Продовжуйте творити в тому ж дусі, адже це приносить людям велике задоволення. Буду чекати нових віршів... Romanchuk Marian. mari-r26@yandex.ru.


Прочитав Ваши стихи, каждая женщина ощутит себя любимой и желанной. С уважением, Ирина Зинченко, менеджер по рекламе журнала «Котя».


Дуже вразили мене Ваші вірші!!! Аж мурашки пробіглись по тілу... Відчувається, що ці почуття Ви описуєте з власного досвіду. І це так прекрасно!!! Дякую Вам!!! Ви заставили мене переглянути свої погляди на кохання, на почуття взагалі. Бажаю Вам творчих успіхів! А в особистому житті - щастя!!! Людмила Дмитренко. dmitrenkoll@rambler.ru.


Скоро мені 60 років. Люблю читати Ваші вірші, вони надихають жити... Хочу побувати на Ваших творчих вечорах, придбати збірку віршів. Дякую. Катерина Федосіївна. 096-320-20-35.


Ваші вірші - просто супер! Дякую, що так гарно пишете. В них щоразу бачу себе між рядків. Випадково натрапив на них... і дуже сподобалися... Бажаю Вам творчих успіхів і натхнення!!! 063-354-14-41.


Шановний Олександре! Ваша поезія - неперевершена. Вона подарувала мені незабутню мить насолоди... Світлана Коваленко, працівник музею. uman.sveta@gmail.com.


Замечательные стихи! Есть главное, что делает поэзию - Поэзией. Чувство. Книга проникнута любовью, и поэтический образ Автора, неотделимый от написанных им строк, проникает в душу читателя, делает его сопричастным к глубоким и одухотворенным переживаниям. Прекрасная поэзия, чистая и искренняя. А еще очень лиричная и красивая. Новомирова В.


Я Оленка, заміжжю, дітей ще нема. Ви пишете так красиво, душевно... У мене боліла голова, прийшла додому, прочитала - відчуваю, щось зі мною скоїлось, раптом зрозуміла: біль пройшов! У нас з чоловіком так само, як пишете Ви. Гарні поезіїї, все подобається, особливо про квіти. 8-050-357-63-51.


Дуже дякую за світлі й теплі промені сонця в Ваших віршах, які змусили забриніти струни моєї душі... Дівчинка з кафедри статистики. kafstat.kneu@gmail.com.


Шановний Олександре! Мене звуть Ірина, я з Донецька. Сьогодні вперше читала Ваші вірші, я була вражена! Будь ласка, продовжуйте писати, Ваші вірші потрібні людям! 063-138-42-29.


Мені дуже сподобались Ваші вірші. У Вас є книжки, чи це ваше перше видання? Я весь вечір лежу і читаю, перекладаю на русский. Лучше бы Вы писали на русском, а так мне нужно еще переводить. И еще: Ваши стихи должны попадать в руки не только женщин, но и мужчин, они должны знать Ваши стихи, это важно. Светлана, курьер. 093-311-14-82.


В нашому житті дуже важко знайти людину, яка б любила так ніжно, як описано в віршах! Це дуже приємно! І ці вірші дуже бентежать серце! Олександр. 063-356-83-92.


Доброго дня, пане Високий! Нещодавно мені дали маленьку листівку. Мою увагу одразу привернула назва «Кохання безмежне, мов світ...» Відкриваю і бачу - ВІРШІ!!! Ви мені подарували радість, віру в кохання, ніжність... Дуже вдячна Вам за те, що Ви робите. Впевнена, що багатьом людям Ваші поезії також принесли світлі почуття і нагадали усім нам, що навіть маленькими зусиллями однієї людини можна зробити цей світ краще! З повагою, Ірина Перегуд. peregud.irina@gmail.com.


 Гарні вірші! Я посварився з дружиною. Зараз їй їх зачитаю для примирення. 050-464-63-18.


Здравствуйте, Александр. Спасибо вам за те эмоции, которые получила я, прочитав ваши стихи... Я только начинаю учить язык и для меня удовольствие читать стихи на украинском языке. Дуже вам дякую!.. Меня зовут Люба, мне 19. Год назад переехала в Киев из Москвы. Собираюсь поступать на следующий год. Очень люблю писать в прозе, но это так, громко сказано. Можно сказать, немного пописываю. 063-244-22-50.


Доброго дня! Я щойно прочитала Ваші вірші, мушу визнати - вони прекрасні! Найбільше вразила поезія «Я приніс ромашки...» З повагою, Юля, студентка, навчаюся в Інституті філології КНУ. До речі, вірш «Це сьогодні дивляться на статки...» - приклад нашій молоді, яка перестала звертати увагу на почуття. 093-557-92-33.


Мне в руки попал сборник Ваших стихов. Спасибо Вам огромное за Ваши тонкие, чувствительные стихотворения. Вы очень красиво пишете о любви, о чистом, высоком. Также я хочу выразить Вам благодарность от своей мамы, которой я позже привезла Ваш сборник, она проживает в Луганской области. Она очень долго находилась под впечатлением Вашей поэзии. Скажите, пожалуйста, как можно попасть на Ваш литературный вечер? С уважением, Иннеса Гарсиа. bluebell-26@bigmir.net.


Сльози на очах від Ваших поезій, дякую, я вражена! Мене звати Інна, я також пишу. Може, ми могли б якось зустрітися, мені неймовірно цікаво поговорити з Вами?.. Мені 22 р., працюю у будівельній компанії, але вважаю себе людиною творчою, пишу сама і захоплююсь поезією, дуже вразили Ваші вірші!» 097-129-41-46.


Чарівні вірші. Дякую автору за красиві почуття. 099-038-08-37.


Шановний Олександр Високий, хочу висловити подяку за такі чудові вірші! Мені сподобалось читати їх, вони надихають мене на гарні вчинки. Завдяки Вашим віршам в мене з'явилось друге дихання. І я знову, як і раніше, люблю!!! Велике Вам дякую! Інна Кузьменко. kyzinna@bigmir.net.


Браво! Особливо сподобалась поезія «Я вже не можу жити без страждання, Без ніжних слів, без дотику долонь...». Так тримати... Я киянин, звати мене Андрій, закінчив університет за спеціальністю «Право». Працюю в галузі реклами. А вчора мені випадково до рук потрапила Ваша листівка, і дуже сподобалась! Я зачитав її коханій дівчині, і вона також її оцінила. 063-700-61-91.


Таке відчуття, ніби душа Василя Симоненка, якого мені не вистачало стільки років, «переселилася» у О.Високого! В наш жорстокий вік значення такої поезії важко переоцінити! 050-443-15-38.


Спасибо Вам за прекрасные стихи, за настоящую искреннюю любовь, спасибо за то, что умеете так любить. Ваши слова как молитва, исходящая из души. Обязательно куплю Вашу книгу. Ольга. 066-995-78-97.


Вітаємо! Чудовий настрій від Ваших творів! Ви - натхненні любов'ю та обдаровуєте її цвітом нас! 097-458-28-51.


Шановний Олександре! Сьогодні мені в руки потрапила листівка з Вашими поезіями. Про Вас я дізналася вперше, але вірші мені дуже сподобались, особливо «Це сьогодні дивляться на статки...» А ще мені сподобався вислів «Кохану людину треба бачити серцем». Повністю погоджуюсь. Хочу Вам подякувати, що даруєте людям чудові рядки про чудове почуття - кохання. Бажаю Вам всього найкращого!!! Аня Колпакова, 24 роки. anya-kolpakova@list.ru.


Любов у всьому і скрізь. Вона об'єднує і людей, і все живе на світі. Спасибі. Продовжуйте у цьому ж дусі. Бут Ганна Павлівна. 044-410-73-58.


У закоханої людини чарівно співає її душа. Нехай ці звуки почують читачі. Гата Ева, письменниця. 050-371-03-79.


Искренне завидую Вашей Жене!!! Дай Бог всем мужчинам у Вас поучиться! Спасибо! Елена. 097-659-69-61.


Только любящий человек может выразить свои чувства в таких великолепных стихах. С уважением и восхищением, Жанна. 067-179-68-57.


Здравствуйте! Сегодня случайно получил листовку, которая с первого взгляда мне показалась совсем неприглядной, но прочитав несколько строк - удивился, что в наше время еще остались романтики! Спасибо Вам за творчество, за оптимизм, строки о любви, про которую многие попросту забывают. Дай Вам Бог здоровья! Дима С. super_nastroy@mail.ru.


Читаючи Вашу поезію, по-справжньому захоплюєшся, вона неймовірна. Ваша творчість гідна визнання! Ольга, студентка университета, будущий психолог. 097-649-33-


Олександре! Щиро дякуємо за Ваше відкрите до людей серце! Бажаємо вам нових творчих успіхів, простого людського щастя та взаємного кохання! З повагою, Ваші шанувальниці Олена та Людмила. 097-286-40-55.


Мені дочка привезла Ваші вірші, я живу в Миколаєві, вже на пенсії, а вона в Києві. Дуже гарні вірші. Я не сподівалась, що Ви передзвоните, така увага з Вашого боку до простої жінки. Я з Волині родом. Не думала, що можна так красиво писать українською. Галя. 063-812-06-17.


Александр, прочитала Ваши стихи - как будто напилась из чистого родника. Майструк Валентина Кирилловна. 044-275-60-75. 


Не так давно я отримала збірку з 15-ти поезій. Читаючи її, одразу перенеслась із буденного світу в світ прекрасного і світлого: в світ, повний кохання... Велике спасибі за це! Приємно знати, що є люди, які цінують такі прекрасні почуття. Ваша поезія сильно вразила мене: в ній так багато щирості і тепла, ніжності і ласки! І зараз, коли за вікном темно і холодно, а по телебаченню і радіо крім «нового» грипу нічого не чути, я вирішила Вам написати (давно хотіла, але не вистачало сміливості). Дуже цікавить, кому присвячені такі прекрасні рядки? Хто це прекрасне створіння, що надихає Вас? З повагою, Мирослава, Ваша шанувальниця. loika@ukr.net


Восхитительные стихотворения! Множество созвучия с моими жизненными принципами! Желаю Александру Высокому быть еще и Великим! Желаю крепчайшего здоровья! Любви взаимной, высокой, чистой, как лучик солнышка искристой! Счастья человеческого! Многая Лета! С благодарностью и уважением, Малецкая Любовь. 097-370-40-85.


Дуже приємна поезія про вічні, незнищенні почуття. Читаючи цю книгу, віриш, що поки живе любов - світ буде жити! Олена. 097-127-27-97.


Поэзия Александра Высокого проливает свет любви, в ней нет провалов в чувствах. Нить любви тянется от строфы к строфе, набирает силу и разорвать ее уже невозможно. Вместе с тем стихи А.Высокого - это вызов вульгарности, которой сегодня бравируют, непристойности, ставшей нормой, пошлости, выставляемой напоказ. Но автор уверен, что прекрасное вечно. Его хотят испортить, но не испортят. Павленко Юрий Васильевич, летчик-истребитель. 093-703-03-62, 044-457-10-19.


Я восхищена вашими стихами. Надежда. 095-315-02-51.


Добрий день, Олександр! Дякую за подаровані Вами влітку «15 поезій», мені вони дуже подобаються. А вчора на радіо «Мелодія» чудовий наш співак Іво Бобул презентував нову пісню «Колыбель моей любви» на Ваші слова.. Спасибі за пісню, за співпрацю з найкращим українським артистом! Будь ласка, продовжуйте, впевнена, ми ще почуємо Ваші твори у неперевершеному виконанні. Успіхів Вам. З повагою, Тетяна. mazko@avismetiz.com.ua.


          Чувствуется, что Ваши стихи идут от души. А когда смотришь на Вас лично, понимаешь - это действительно так. Светлана. 093-129-50-99.


Вчера около КНУКиИ Вы мне подарили свою книжку. Помните, я попросила еще две? Хочу сказать, что Вы - большой умничка. Прекрасные стихи. Читали мои дети, они такого же мнения. Мы восхищаемся Вашим творчеством. Дай Вам Бог вдохновения и издать большую книгу, еще лучше. Валентина Дмитриевна, финансист, 60 лет. 066-208-13-07:


Ваші вірші підняли настрій моїй дівчині, вони чудові. Сергій. 093-890-22-10.


Ваши стихи, они великолепны... Нигде еще не читала столь красивой поэзии... Спасибо, что Вы есть такие!!! Я в восторге. Татьяна Свиридова, студентка педуниверситета им. Гринченко. 063-437-53-52.


          У Вас прекрасні вірші! Лише закохана людина здатна висловлювати свою любов з такою ніжністю! Щастя Вам, взаємності та щирості із коханою. 093-561-21-76.


«Я вже не можу жити без страждання, Без ніжних слів, без дотику долонь...» Ой, какие стихи! У меня прямо мурашки по коже пошли! Никогда не читала таких прекрасных стихов. Я с подругой из Одессы, в Киеве проездом. Всего Вам самого лучшего!


Доброго дня, пане Олександре! Довго думала, чи писати, чи, може, не варто. Але не написати не можу, бо ще й досі перебуваю під враженням Ваших віршів... Ваші 10 поезій про кохання прочитала буквально на одному подиху раз, другий... Коли читала, щаслива посмішка не сходила з мого обличчя! Мене схвилювали Ваші вірші дуже! Чому? Можливо, тому, що просто дуже люблю вірші, лірику. Можливо, тому, що Ваші вірші чимось нагадали Симоненка, Тичину, Рильського, яких я теж обожнюю. Можливо, тому, що вірші написані гарною українською мовою, яку я так люблю. А скоріше за все, мабуть, тому, що вірші про КОХАННЯ... Тому мою, ще таку молоду душу, вони не могли не схвилювати... Дякую Вам за поезію таку гарну, таку щиру... П.С.: Знаєте, давно вже завела зошитка, до якого записую улюблені вірші. Знаю багато з них напам'ять. Ваші вірші з радістю приєднаю до свого зошитка! З повагою, Ірина. pavlovska_ira@mail.ru.


  Это Александр Высокий? Мне дали Ваш буклет. Можно мы в нашей группе будем петь Ваши стихи? Алина, студентка КНЭУ. 093-847-19-67.


До мене випадково потрапили Ваші вірші, я маю намір надрукувати їх в нашій газеті «Голос України». Ви не проти? Людмила Анатоліївна Опанасенко.


Прочитала Ваши стихи.... Добрые, нежные, чувствительные. Я не думала, что еще есть люди, которые способны так душевно писать. Тем более мужчина. Это меня просто поразило. Надежда. 063-233-04-90.


Я не умею говорить так красиво, как Вы, но хочу все же сказать, что Ваши 15 поэзий ПРЕКРАСНЫ! Спасибо. 096-874-62-62.


Олександре, з радістю прочитала Ваші поезії. Заздрю вашій Музі. Мені сам Бог дав у руки цю листівочку, останній вірш найбільш співзвучний з пережитим особисто. Пробую складати, але мої рядки сумні, бо досвід негативний, а у Вас душа щедра на почуття. Якби було кому, я б цитувала Ваші вірші... Пробачте за настирність, але який Ви молодець, нема нічого високопарного, надуманого, але як же душевно. «На все прийдешнє воля Неба...» Це дає надію. 063-812-06-17.


Этот номер матери, а я был в отпуске (лечусь от наркоты), телефона нет. Красивые стихи, желаю реализации и достучаться до сердец украинцев. Андрей. 050- 635-22-29.


Доброї ночі, пане Олександре! ...Саме зараз, коли мені так сумно, коли так заплуталась в свїх почуттях, я дістала Вашу листівочку серед ночі і прочитала всі 10 віршів про кохання... З кожним віршем виникали різні почуття. Радість за те, що все ж вони існують, і сум за те, що зараз я не можу на повну їх відчути. Пишу Вам, бо, мабуть, поговорити мені немає з ким, бо мало хто розуміє і схвалює мою позицію...  Я дякую Вам за прекрасні вірші, що в них можна пережити те, чого так бракує. Адже поезію любити мало, її потрібно пропускати через себе, відчувати душею. Дякую за те, що Вашим віршам таки вдалося пройти крізь душу! З повагою, Аня. anuta_4epurda@ukr.net.


Шановний Олександр! Мені дуже сподобалися Ваші поезії, щиро дякую за подарований Вами хороший настрій! 093-943-17-16.


Стихи от сердца, которое любит. Читая их, расцветает душа и мир становится краше. С наилучшими пожеланиями творческих успехов, Оля. 067-233-62-71.


Дякую за прекрасні рядки. Мені було важко на серці, під руку попався флаєр і мені стало краще. Таня. 098-651-31-32.


Лирика - это то, что стучит в сердце, это то, что мы чувствуем сегодня, сейчас. У Александра Высокого чудесные стихи, наполненные добром, любовью и уважением. Душа отдыхает, за что огромное спасибо автору от молодежного журнала «Стена». С уважением, Костылева Наталья. 044-456-63-18.


Я склав три пісні на Ваші слова і складаю далі. Всі Ваші поезії - прекрасно лягають на музику! Мені особливо сподобався вірш «Образ твій вигадувать не стану». Ви мені передзвоніть, я зіграю Вам на гітарі. А ще скоро в нашому клубі буде концерт, де я виступаю, запрошую Вас. Ярослав Маланчук. 067-185-49-28.


Шановний пане Олександре! До мене випадково потрапила листівка з Вашими віршами про кохання. І ось читаю... і відразу відчуваю приплив енергії, радості, оптимізму... Я дуже Вам вдячна, що можу читати такі приємні і цікаві вірші, поезію. Зараз люди дуже заклопотані роботою, побутом, не вистачає часу не то що читати про кохання, а навіть думати. І Ви своїм настроєм, своєю поезією змусили переглянути моє відношення до життя, кохання, почуттів. Дуже Вам вдячна за Вашу творчість, натхнення, ніжність. Я гадаю, що Ви дуже цікава, чуйна, оптимістична і закохана людина, яка не лише сама по собі щаслива, а й вміє передавати настрій, позитив, енергію й іншим людям просто й красиво. Від усього серця бажаю Вам вдачі, натхнення, палкого вогнику почуттів та любові. З повагою, Юлія. Iuliia_Gyra@mbguest.net


Мы работаем на скорой помощи, сотрудница принесла Ваши стихи, мы все читаем. Работа у нас трудная, нервная, а Ваши стихи поднимают настроение. Как приятно знать, что есть человек, мужчина тем более, с такой светлой душой. Вы стихами просто окрыляете. Удачи, вдохновения. 044-234-22-40.


Спасибо огромное, Ваша поэзия - лучик света и любви! Катя. 063-457-18-84.


Дуже, дуже сподобались Ваші вірші. Просто не можу висловити словами. Особливо оцей «Мені завжди твоєї ніжності бракує...» Працюю в Києві муляром, приїхав додому у Львів, разом з дружиною читали і навертались сльози, так написано, наче про нас. Михайло. 093-663-48-57.


Доброго времени суток, Александр! Я сейчас проездом в Киеве и случайно увидел Ваши стихи о любви на флаере. Это классно, что даже в это время кто-то пишет стихи о чувствах, а не тот стеб (перефразы), которым заполнена сеть. Я бы хотел подарить один из Ваших сборников своей маме на день рождения. Напишите, в каком магазине можно найти эту книгу? Спасибо. Мим Красный Камень. mimhovel@mail.ru.


Нам с подружкой сегодня подарили листовочку с Вашими стихами, мы прочли их на ходу... и они нам показались банальными, а пришла домой, перечитала маме и они нас восхитили. Для восприятия поэзии нужен настрой. Ваши стихи нужно читать вдумчиво и внимательно и не на ходу. Маму они растрогали до слез! 097-100-11-04.


Мені дуже сподобались Ваші вірші. Вони добрі, щирі, зразу відчутно, що Ви вклали в них усю душу. Дякую за гарний настрій! 093-057-77-46.


Читала ваши «10 поезій про кохання». Очень понравилось! У Вас очень большой талант. Желаю Вам натхнення і удачі, щастя і здоров'я, а ще щоб Ви як автор стали дуже відомим не тільки в Україні, а й за кордоном. Успіхів і натхнення! 063-854-86-52.


Прочитала Ваши стихи. Они восхитительные! Такое чувство, что купаешься в любви. Вы очень тонко чувствуете. Как прекрасно, что Вы есть на Земле! Мені 36 років. Я світла дівчинка, яка шукає позитив в житті. Желаю Вам счастья, радости и любви безмерной! А Вашей Музе вдохновлять на новые восхитительные стихи. Афродита. 095-212-95-95.


«Кохану людину треба бачити серцем» - дуже хвилюючі слова. Мені дуже сподобались Ваші вірші, читаю їх з хвилюванням в серці, одразу згадую рідних коханих мені людей. Мабуть, треба сильно любити, щоб писати так відверто і щиро. Дякую Вам! Татьяна Кара. tatyanakara@mail.ru.


Стихи о любви просто супер! Нежные, полные глубины переживаний и света! 066-207-11-48.


Олександр Високий, як для мене, надзвичайно талановита людина! Його шедеври варті уваги! З повагою Оленка! Мені 25 років. Обожнюю українську філологію, у вільний час пишу сонети! 097-972-40-88.


Хай завжди з Вашої душі ллється чиста ріка творчого Початку! Це - прекрасно! Надія. 050-811-15-55.


Стихи отличные! У меня вот не рождаются такие добрые строчки, мои герои трагичные и печальные, хотя в личном - я люблю и любима. 093-165-99-85.


Добрый день, Александр! Вчера вечером  попалась в руки листовка с Вашими стихами. В это суетливое и жестокое время приятно было прочитать стихи «о главном». Большое спасибо. С уважением, Сергей. 067-220-76-27.


Здравствуйте, Александр! Мне очень понравились Ваши стихи. Я технарь по образованию, поэтому красиво писать не умею. Я полностью с Вами согласна, что любимого человека надо видеть не глазами, а сердцем. Сборник пока не дочитала до конца, не успокоилась. Потрясающе, что Вы пишете и на украинском языке. У Вас язык души, поэтому неважно украинский, русский и т.д. Стихи звучат в унисон. Я видела, как молодежь читала и у них загорались глаза. Да и я, прочитав на листовочке стихи, подумала, как тонко Вы чувствуете. И когда хоть несколько огоньков души Вы зажгли - это очень здорово! Ведь дрова есть у всех, но огонек гаснет. А вот такие люди, как Вы, его зажигают. Спасибо Вам большое! Лилия Кривенко. lilia@meta.ua.


Дуже вдячна вам за вірші, за гарний настрій. Я прочитала 10 поезій, майже всі вивчила напам'ять. Тепер отримала 15, буду читать. Знаєте, я читала ваші вірші одному хлопцю, йому 21 рік, так він слухав і плакав, у нього щось не склалося в коханні. Пишіть, пишіть ще. І роздавайте людям, особливо молодим. Марія Іванівна, колишній працівник торгівлі, зараз працюю в ДУСі. 096-432-30-33.


Вы - Александр Высокий? Мне вручили Вашу листовку с 15-ю поэзиями. Я прочла и мне Ваши стихи очень понравились. Теплые, красивые, я отдохнула душой. Особенно понравилось стихотворение «Ми скоро стрінемось»: «...Де ж ти була, кохана? Де була?..». Я в декретном отпуске. Как  можно приобрести вашу книгу? Ира. 063-035-83-23.


Донька принесла вчора листівку з вашими 15-ма поезіями. Дуже, дуже сподобались. Така вражаюча свіжість. Відчуваєш неймовірне піднесення. Дуже дякую вам. Як придбать ваші книжки? Мене звуть Вєра Василівна. 063-324-77-57.


Стихи Ваши очекнь красивые, получила массу удовольствия, жалко, что не на русском языке. 093-558-98-97.


Доброго вечора, Олександре. Мене звуть Вікторія. Нещодавно до моїх рук потрапила брошура з Вашими поезіями про кохання. Ваші вірші красиві, ніжні та відверті. Вони повністю пронизують душу тими почуттями, які Ви передаєте своїми творами. Дякую за те, що подарували світові й особисто мені чудові твори, що наповнюють життя красою, а душу почуттями. Виктория Халанская. brilliantvi@mail.ru.


Мне было плохо. Одиноко и тоскливо. Прочла Ваши стихи - все стало мило. За чудные стихи я Вас благодарю. Не зная Вас, - Вас искренне люблю. 093-149-18-20.


Ви дуже талановита людина! Я горжуся, що живу в одній країні з Вами! 063-286-87-33.


Сподобалися ваші вірші. Невже так може любити чоловік?! 093-010-52-68.


Нашла прайс-лист с Вашими стихами. Покорена чистотой мысли и высоким даром любви. Хочу купить ваш сборник. Мой e-mail: svetlay@bigmir.net, тел. 097-336-23-25.


Щиро дякуємо Вам, в наш час так цього не вистачає! 063-227-05-14.


Дякуємо за вірші, гарну справу робите. Час від часу чудово, коли хтось нагадує, що є гарні чисті почуття. Успіху Вам у творчості! 093-279-46-99.


Це Високий? У вас приємний голос. Мене звуть Інна, 37 років, я з Черкащини. Працюю в Києві масажистом, а зараз дома. Випадково попала в руки ваша листівка з поезіями. Мені так сподобались ваші вірші! Не передать словами. Ми з невісткою просто в шоці! Ми читали і плакали. Я перепишу ваші вірші і відішлю одній людині. Чи можна придбать вашу книжку? Дуже дякую... 093-446-61-59.


Натрапила випадково на Ваші вірші... Дуже ніжні, захоплюючі. Дякую за піднятий настрій. Успіхів у творчості! З повагою, Марія. Працюю менеджером з продажу. Граю на гітарі, пишу вірші, але для себе... Люблю походи... А Ви? 093-235-22-00.


Добрий вечір! Хочу висловити Вам подяку за такі чарівні вірші! В них вбачаються щастя і ніжність, а також рушійна сила - кохання! З повагою, Наталя. Я студентка КНУ ім.Шевченка. Вивчаю мову гінді. Цікавлюсь поезією і безмежно закохана. А коли Ви почали писати? 093-750-01-19.


Прекрасно, душевно, просто слів немає. Я навіть, читаючи Ваші вірші, придумувала мелодії і наспівувала їх. Я не музикант, просто під красиві вірші якось само по собі в голові крутиться мелодія, аж хочеться її наспівувати. 067-398-32-43.


Чудові вірші. Відчутно любов до природи і щире кохання в серці. Дякую! Аліна. Я з Дніпропетровська, а навчаюсь в Харкові, в юракадемії. 093-723-97-93.


Дякую Вам за прекрасні вірші - приємно усвідомлювати, що українська поезія розвивається... Форма порадувала вуха, а зміст зігрів душу... Вічного Вам натхнення і добра!!! Olexiy Antonchuk. antonchuk2008@ukr.net.


Добрый день! Ваши стихи потрясают, заставляют задуматься о том, чего не купишь за деньги. Спасибо за эти строки. Дай Вам Бог вдохновения и дальше!.. Обычная студентка с большими амбициями. 063-867-78-77.


Поэзии очень красивые, романтичные. В наше время это такая редкость, в Интернете можно прочитать только разный стёб, в котором ничего для души... Тёма, 24 года, налоговый инспектор, живу в Киеве. Красивые стихи вы пишете. А на русском тоже есть? А на англ.? 093-077-27-48.


Олександре, у Вас чудові поезії! Ніжні, райдужні, сповнені сонячного тепла, а головне, справжні, невигадані. Щиро дякую Вам за ці 10 поезій про кохання. З повагою, Дарія. 063-447-10-13.


Здравствуйте! Спасибо за прекрасные стихи! После их прочтения на душе стало светло от столь красивых слов и немного грустно, потому что мне таких стихов никогда не писали... Меня зовут Татьяна, 20 лет. Учусь в педагогическом на учителя географии. 095-712-59-10.


Добрий день! Хочу подякувати за чудові вірші. Вони неперевершені. Натхнення Вам. 093-811-75-90.


Приїхала донька з Києва і привезла «10 поезій про кохання», каже: «Хтось в темних окулярах розносив, гадаю, що то автор був. Наполегливий, правда ж? Розповсюджує свої вірші». Тому Ви молодець великий в будь-якому разі. Така тема романтична, вічна Вас бентежить. Досі? Хай заздрять (в хорошому, білому сенсі) вам, не кожен навіть уявляє собі, про що Ви пишете, і якщо хтось хоч замислиться на якусь хвильку про справжнє, Ви вже в нагороді маєте бути, заочно чи віртуально. Еге ж? Я зичу Вам натхнення, творчих задумів, реалізованих звичайно ж... Більше за все мене вразили слова «Кохану людину треба бачити серцем», слова, які приходять саме до тих людей, які кохали по-справжньому, які знають ціну того, що ціни не має. Гала. galkadr@gala.net.


Ваші слова мені запали в душу, так гарно й просто пишете про те, що кожен день казати люди мусять тим, кого люблять... Кожен день. 063-053-85-25.


Що сказати, написано чудово, що сказати, хочеться такого, і тілом, і душею хочеться так, щоб це було з тобою. 093-767-98-48.


Величезне Вам спасибі за Ваші чудові вірші!.. Мене звати Олексій, мені 19 років. Живу у Харкові, приїхав до Києва до коханої дівчини і ми побачили ваші вірші... Ми обидва у захопленні. 063-881-03-46.


Цей папірець з віршами О.Високого я, не дивлячись, поклала в сумочку. Потім ввечері я прочитала його і здивувалась до чого це мені. І цього вечора я закохалась. Дуже дякую Вам за вашу поезію, яка підштовхнула мене до дій. Написані гармонічно. Я добре відчула зміст і значення. 093-606-92-25.


Вірші просто супер! І головне українською мовою, що приємно читати. 093-653-02-80.


Прочитав ваші вірші... Вони чудові!.. Дуже вам дякую!!.. Дяглев Сергій. Магістрант КПІ. 063-830-47-71.


Олександр Високий? Добрий день. Прочитав Ваші чудові вірші і дуже хочу побувать на Вашому творчому вечорі. Коли це можливо? Василь Васильович, пенсіонер. 044-576-02-00.


Щиро, витончено, високо. Надихає! Дякую!.. 063-641-94-73.


Сьогодні їхала на роботу в метро, на сидінні лежав листочок з віршами Олександра Високого, тобто Вашими. Як добре, що в нас на Україні є ще такі люди, яким не байдуже наше життя. В наш важкий кризовий час Ваші твори - як бальзам на душу. Особливо мені сподобався вірш про багатство в двох обручках. А й справді, раніше люди були може й бідніші, але душі в них були багатші, ніж в теперешніх. Якщо раніше сенс життя був у щасливій родині і дітях, то зараз в престижній роботі і кар'єрному рості. Ну і що? Ну відроблять вони на папу Карло, ну зароблять собі на поїздку на Канари. А роки біжать. Що вони залишать після себе? Який спадок? Балансовий звіт. Дебіт з кредітами... Мабуть, ми вже з жиру бісимось, самі не знаємо, чого хочеться. А тут вірші, та ще й про любов! Просту, чисту, непідкупну. Аж не віриться. Спасибі! З повагою, Микитенко Лєна, мама двох доньок. ukrteploservice@bigmir.net.


Здравствуйте, Александр! Ваши стихи правда очень хороши, в них есть душа. Сама пишу стихи, поэтому оценка 5 с плюсом! Это странно, я не собираю брошюры, но ваша сама залетела мне за шиворот ветром! Видать, не спроста. Удачи Вам!.. 093-296-55-50.


Очень прекрасные стихотворения о любви! Нежность и искренность высловлены замечательно. Хотелось бы еще что-то прочитать на эту тему. Пишете Вы потрясающе. 063-611-18-62.


Олександр! Дякую за 10 чудових поезій про кохання. Я їх дописуватиму до любовної листівки своїй дружині. Дякую! Віталій, 30 років. 098-722-55-82.


Спасибо Вам за прекрасную, тонкую, чувственную поэзию. Это просто чудо в наше время услышать такие прекрасные стихи. Леся, 29 лет. Киев. 063-471-51-03.


Чудові вірші! Хочеться подякувати автору за розквіт української поезії!!! 093-918-42-86.


Доброго дня. Мене звати Ольга. Читала Ваші вірші про кохання - дуже хороша поезія. Було б дуже добре, якби Вас, як поета, включили в шкільну програму! olga.shcherbakha@yandex.ua.


Прекрасные стихи. Их Высокий дух соответствует Вашей фамилии. 063-109-78-54.


Завжди хотілось почути такі чарівні слова від чоловіків... Добре, що хоч Ви це розумієте! 063-365-76-61.


Большое спасибо Александру за его чудесное творчество! Его 10 поэзий про любовь очень душевны, когда читаешь его стихи, понимаешь, что они написаны от всего сердца! Я в восторге! Александр, продолжайте в том же творческом духе! С уважением, Аня. Живу в Днепродзержинске. Раньше тоже немного писала стихи, а точнее, писала свои мысли. Вы давно занимаетесь поэзией? У меня пока что нет Интернета. 093-857-24-64.


Очень про меня... Где можно купить ваши стихи? Татьяна Яловая, врач-терапевт. 097-551-61-09.


Доброго дня! Велике спасибі Вам за можливість ознайомитись з Вашою творчістю - прочитали всією сім'єю з задоволенням! Дякуємо!.. Особливо мені сподобався вірш про ромашки!!! Слова з вірша «Це сьогодні дивляться на статки, Вдалий шлюб - мета для багатьох...» На жаль, так воно... Взагалі, вдала ідея - отримати таку листівку, прочитати вдома. Ми були у захваті!.. Я працюю менеджером порталу «Женские откровения», якщо Вам буде цікава думка нашої аудиторії - запрошуємо Вас розмістити свої вірші безкоштовно. З найкращими побажаннями, Надія Панталай. http://otkrovenie.net/ моб. 067-500-18-45.


Вірші вражаючі! В них стільки ніжності і правди! Пробирає до сліз! Студентка НАУ (авіаційного). Навчаюсь на перекладача. 063-853-52-91.


Мені дуже сподобалась творчість Олександра Високого, з його віршами можна заглибнути в вирій кохання! 093-415-46-70.


Добрий день. Скажіть, будь ласка, де можна прочитати Ваші вірші? Сьогодні вранці побачила у дівчини в транспорті рожеву листівку і дуже захотілося прочитати ці вірші. Дякую. Алена Пастушенко. pastushenko_alena@bigmir.net.


Александр! Я восхищена вашими стихами. Надежда. 095-315-02-51.


У Вас гарні вірші... Я Ваша прихильниця... Вважаю за честь познайомитись з Вами... Де можна придбати Вашу збірку віршів? 093-610-06-21.


Беру брошюрку приятного розового цвета. Название гласит «Кохання безмежне, мов світ». Стихи о любви. Скептически открываю и начинаю читать. Почему скептически? Потому что, во-первых, у меня предвзятое отношение к украинской поэзии, во-вторых - не очень люблю современную поэзию. Но моя предвзятость меня подвела. Стихи прекрасны! Настолько искренние и теплые. Когда читаешь - становится как-то уютно. «Та зустріч легендою стала...» Спасибо автору за это мгновение прикосновения к прекрасному. altklug.blox.ua. 


До рук потрапили Ваші вірші про кохання. Ах! Як гарно! Аж сльози з'явились на очах... 095-270-65-42.


Дивовижні вірші! Тексти до пісень, напевно, також є? Маю намір записати пісню, але ніяк не можу визначитись з текстом. Софія Ільчук, студентка КНУ ім.Шевченка. 063-352-32-37.


Ваші вірші пронизують до глибини душі! Дякую за таку вишукану поезію. 093-451-33-71.


Я восхищена Вами! Стихи очень душевны. Большое Вам спасибо! Эльвира. 093-790-41-83.

 

Еще в школе ты отличался талантом. Помню сочинение в стихах, потрясенную учительницу Надежду Афанасьевну, помню твой роман... Мне очень нравяться твои стихи на русском языке. О нашем шахтерском поселке, зарисовки о жизни, описание природы... Все темы тебе по плечу. И любовь... Я рада, что в твоей жизни есть Любовь, самая редкая из родов любви- Любовь к жене, с которой ты уже столько лет... И это тоже талант. На украинском стихи тоже звучат красиво... Счастья тебе и большого успеха! Одноклассница. Елена. Елена, geranel@mail.ru

Вірші просто чудові. Нам всім сподобались.Ми дуже хочемо Вас запросити к нам в універсітет на вечір ко дню закоханих. Передзвонить мені, будь ласка. Я Вас обожнюю. Ваша шанувальниця. Світлана, 0930200101, t.ais@ukr.net

Я в восторге от вашего творчества))) стихи идут прям из души!! Вероника, 095-046-71-62, lady.veroni4ka12@yandex.ru

текст комментария Имя, Телефон, info@weblife.ua

Здравствуйте,дорогой наш земляк! Я очень горда тем,что в нашем поселке родился,жил,и учился такой прекрасный талантливый человек как Вы! Впервые прочла Ваш сборник стихов два года назад,и не смогла сдержать слез,так глубоко они задели душу и сердце. Там есть стихи о нашем поселке,наших людях,о шахтерском крае,о нашей природе, о первой любви,о дружной семье,о детях...обо всем что волновало Вас в детские, юношеские и зрелые годы. Вы талант! Пишите еще больше и радуйте нас своим творчеством! Здоровья,счастья,любви и удачи Вашей дружной семье! С ув. Ирина Мороз Ирина Мороз, irinamoroz261163@yаndex.ru

А мне интересно,кому именно это всё посвящается??? Ирина,

Дорогой Александр, мне очень понравился ваш стих "баллада о непродажности", это действительно очень актуально в наше время.....люди позабыли истенные ценности...спасибо за ваше творчество, оно не оставит любого человека равнодушным... Оксана, 095-660-75-30,

Дуже приємно отримати в метро вірші від самого автора віршів))) Цікаво спостерігати було за обличчям людей які соромились і ніяковіли їх брати, а люди які взяли вірші не відводили від них очей,і я згодом. Того ж вечора хотілось прийти і написати Вам подяку, але минуло вже 2 місяці, як натрапила на ці вірші знов. Спасибі Олександре за душевні вірші. А найбільше за те ,що Ви самі їх даруєте своїм читачам гуляючи по місту,після такого на "сьогоднішній" день сміливого вчинку і самому хочеться "гори звернути"))) Альона, 0667332014, yarovenko81@bk.ru

Добрый вечер, Александр! Мой парень, Олег, подарил мне на 8 Марта Вашу книгу со стихами "З кохання починається життя". Я была очень рада этому подарку, а особенно, когда Олег читал Ваши стихи мне. Ваша книга пронизана чистой, хрустальной любовью. Я с Олегом хочу тоже такой прекрасной любви и пронести её через всю совместную жизнь. У нас скоро свадьба, Вы не против, если мы пригласим Вас прочитать на свадьбе стихи? Напишите мне Ваше согласие! Рита, ritylya87@ukr.net

Дуже дякую за чудові вірші. Мені приємно, що в нашій великій Україні знайшовся Поет, який так ніжно, чарівно оспівує кохання до жінки. Олександре, Ваші вірші неперевершені. Натхнення Вам і Вашій Музі. Коли відбудеться Ваш творчій вечір? Людміла, titar7778@gip.ru

Дорогий авторе цих чудових поезій! Звертаємось до Вас з великою подякою за ваш справжній подвиг! Так, так, тут нема помилки, бо іноді не обов\'язково йти в бій на ворога з багнетом в рукат, не треба демонструвати свою силу і звитягу в поєдинку, іноді слово приносить більшу користь, ніж батальони і полки вояків. Ваше слово, Ваші поезії дають людям віру в прекрасне, в щирість, в ніжність, в доброту, в КОХАННЯ!! Ми з подругами читаємо і перечитуємо Ваші вірші і просто зачаровані тим, як Ви пишите, як відчуваєте, як мислите, як надихаєте, як любите!!! Іноді ми просто наспівуємо ваші вірші, тому що вони такі мелодійні і ніжні. Щиро дякуємо, бажаємо вам довгих літ і плідної праці! Чекаємо Ваших нових творів. Студентки КНУ ім. Т.Г.Шевченка Таня, Катя, Настя, Віка, Альона. Таня,

Добрий день шановний Олександр Високий! Вирішив вам написати листа, а точніше відгук про ваші вірші! Мені зовсім випадково потрапила до рук збірка віршів \Кохання безмежне мов світ\(15 кращих поезій), яку я із захопленням прочитав!!! Читаючи її я просто десь відлітав від захоплення! Дякую вам що ви є, що пишете для нас-своїх читачів! З повагою до вас ваш читач Микола!! Микола, 0632982785, nikk272@.mail.ru

Я в восторге! Светлана, svetlana_aristar@rambler.ru

Чудесная поэзия, волнующая все струны души,...Лювовь так красиво воспета! Спасибо за стихи, и те положительные эмоции, которые они вызывают у читатетей! Творческих вам успехов! Светлана, 375296972455,

В восторге от стихов!Любовь,нежность и лирика --- это прекрасное и вечное! Спасибо! Пётр Варият, 050-7774609,

Подальших творчих успіхів! Oleksandr Maksymchuk, omax@ukr.net

Щиро вітаємо з днем письменника! Нехай усі перешкоди минають. Бажаємо здоров"я та творчої наснаги! Konstantin, Konstantin Enk

Доброго вечора, Олександре! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Народження! Бажаю Вам щастя, благополуччя, злагоди, тепла, гармонії, усмішок, здійснення заповітних мрій, неймовірного Натхнення та чистого безмежного Кохання! Велика подяка Вам за красу, проникливість та естетичну насолоду! П.С. Ваш буклет отримала 20го січня в Національній філармонії, саме в цей день відбувся традиційний концерт відомого акордеоніста Ігоря Завадського в День його народження. Але лише сьогодні завітала на Ваш сайт, й виявилось, що мій візит трапився у Ваш День Народження! Це надзвичайно! :) Читала, що свого часу, ви теж грали на акордеоні:) З великою радістю, я запрошую Вас, Олександре, відвідати концерти Ігоря Завадського, які проходять щомісяця в столичному Будинку актора (вул. Ярославів вал, 7). З повагою, Анастасія :) Анастасія, 0961107328,

Доброй ночи, Александр! В книжном супермаркете купила Ваш сборник стихов и не пожалела, прочитала на одном дыхании и хочеться ещё перечитывать. Спасибо за такие прекрасные стихи!!! Вы настоящиий классик!!! Я Вас обожаю и люблю. Желаю творческого вдохновения и жду нового сборника стихов... Ангелина,

Шановний Олександр! Прийміть нашу щиру вдячність за Вашу поезію, за Ваші такі чудові, душевні вірші! Ми - люди літнього віку, з того покоління, коли "з багатств були обручки лиш на двох", в котрих зі школи ще "іскринка кохання переросла в негаснучий вогонь і він горить святково і красиво" до цих пір. Моєму коханому вручили листочок - "10 поезій про кохання". Він вийшов з метро і почав читати мені вірш по телефону, казавши: "послухай, які чудові вірші! Це просто про нас". А я слухала і плакала. Адже щоб так вірші написати, треба самому так любити і пропустити ці почуття через своє серце! Вітаємо Вас, Олександре, зі святом! Бажаємо здоров'я, щастя, благополуччя і творчих успіхів! З повагою - Людмила і Володимир. Воронина, olga_vrm@mail.ru

Здравствуйте! Огромное Вам спасибо за такие стихи,очень проникновенные,искренние... Я получил массу удовольствия. Здоровья Вам и творческого вдохновения. Виктор, 093-823-96-93,

Добридень, шановний Олександре! Пишу з приводу Ваших чудових віршів про кохання. Знаєте, в сірій буденності, шаленому ритмі життя та щоденних інформаційних "зливах" на маківки, нам так не вистачає "свіжого подиху", яким і виступає Ваша поезія. Мені особисто вона дуже прийшлася до душі. Зізнатись, і сама пишу, але дещо в іншому ракурсі. Ваші вірші - чудові і щирі!!! З повагою і посмішкою, Палагея. Кукуйчик, a_mustanga@ukr.net

Дякую Вам за щирість, за чистоту, за вірну любов до жінки. Світлана, 1212777@ukr.net

Доброго вечора, пане, Олександре. Я отримала невеличку брошуру з Вашими віршами і хочу виразити свою думку з цього приводу. Я вважаю, що Ваші вірші дуже талановиті. Вони торкаються дуже глибинних почуттів і викликають найприємніші емоції! Я виражаю Вам свою вдячність за те, що я мала змогу прочитати ці невеличкі, сповнені любові твори. Я бажаю Вам друкуватись, бо ці твори мають бути у скарбниці поезії української літератури. Успіхів Вам! З повагою, Лиза Горбань, kaprisonne@ukr.net

Добрий вечір, Олександре! Пише Вам проста дічвинка, таких в нашому місті багато, тому уточнювати не буду. У мене життя не складається так, як пишите Ви в своїх поезіях. Я навіть не уявляю, що чоловік може ТАК КРАСИВО кохати. Я працюю на фірмі, де багато молодих жінок і дівчат, ми всі читали Ваші твори і дуже раділи, що є такі чоловіки, які настільки тонко відчувають жіночу душу, які знають ціну справжнім почуттям. Моя подруга Настя переписала ваші вірші і відіслала своїм друзям і знайомим, а також батькам на Вінничину, в село. І знаєте, вона отримала листи від них, де теж позитив і гарні враження. Давайте зустрінемось десь в Києві, ми прийдемо з подругами і Ви нам розкажете про КОХАННЯ! Сподіваюсь, що ви не проігноруєте моє запрошення. З повагою Катерина Бойченко, 095-654-43-23,

Шановний Олександре! Кращого подарунка, як Ваші прекрасні вірші, годі очікувати. Коли влада переймається особистими проблемами, коли всім на всіх начхати, Ви робите гідну справу! Маємо приклад, як зусилля однією людини, тобто донесені до читача чудові твори можуть впливати на життя цілого покоління. Мені вже багато років, але я вперше читаю таку красиву і вишукану поезію. Хай Вам щастить. Здоров'я і Божої ласки Вам, вашій Музі і Вашим дітям! Криченко Клавдія, 0999874515,

Ничто так высоко не ценится, как доброта, нежность, ЛЮБОВЬ! И Вы, Александр, блистательно показываете в своих стихах то лучшее, что вложила в нас ПРИРОДА! Откуда у вас такой потенциал? Я читаю Ваши стихи и не перестаю удивляться, нет, изумляться Вашему таланту такими простыми словами растревожить душу до полной экзальтации. Как хорошо, как здорово становится от прикосновения к Вашим кристальной чистоты строкам! Пишите много-много! Живите сто лет! Лидия Егоровна, 093-432-45-52,

Добрый день, Александр! Мне знакомая подарила на день рождения Ваш сборник стихов. Я в восторге от них!!! Перечитывая их, сравниваешь свои чувства к любимому человеку, и с каждой строчкой переживаешь как-будто это происходит со мной и хочеться позавидовать Вашей Музе! Я уже выучила несколько стихотворений наизусть, хотелось бы их прочитать на Вашем творческом вечере. Елена, 066-315-41-11,

Доброго вечора. Пане Високий, Ваші вірші дуже сподобались. Я хотів би висловити Вам подяку і побажати подальших творчих злетів, нових книжок! У моєї дружини недавно був день народження і я читав їй Ваші поезії. Вона була в такому захваті, так розчулилась, що навіть заплакала. Ви - справжній майстер слова. Ви - геній! І тут нема перебільшення. Мені 69 років, живу в Кіровограді, 49 років відпрацював слюсарем на заводі. А листівку з Вашими поезіями мені привезла з Києва онука. Вона й порадила прочитати. Про що не жалкую. З повагою і шаною, Василь Миколайович. Тарасюк, 067-331-56-93,

Ваша поезія неперевершена!!! Я в захваті, давайте познайомимось! Олена, 067-632-31-17,

Ваши стихи супер, просто потрясают своей душевностью, красотой, чистотой отношений между мужчиной и женщиной, что не так часто встретишь в литературе. По правде говоря, я подобных стихов до сих пор просто не встречал! Ни у поэтов Серебряного века, ни Золотого. А про нынешнюю поэзию и говорить нечего. Часто приходится читать всякие упражнения якобы поэтов о выдуманных чувствах, выраженных к тому же не лучшим слогом. А у Вас правда, пронзительность и нежность, от которой теплеет на сердце. Антон, 063-349-43-42,

Шановний Олександр! Прочитала ваші вірші і я просто зворушена! Чудовий стиль і актуальні для всіх переживання роблять вас найпопулярнішим українським поетом сьогодення! Я обов'язково буду слідкувати за вашою творчістю, тому що вона надихає жити, дарує найяскравіші почуття! Як сонячно і гарно стає на душі! Вдачі вам!!! Таня, 063-748-20-75,

Ми читали Вашу поезію і вона дуже всім сподобалась! Хочу висловити таку думку: було б добре, якби Ваші поезії вивчали в школах, вишах. Вони такі прекрасні. Бо те, що вивчали ми і те, що вивчають наші діти - це все надто політизоване і нудне, і хіба в них є така душа, така краса, як у Ваших?! Ольга, olga.shcherbakha@yandex.ua

Добридень, пане АВТОРЕ! Думаю, що у Ваших поезіях стільки ж любові, як і у особистому житті,тобто вірші віддзеркалюють симетрично стан вашої закоханої душі. Це дуже важливо для мене! Це дивовижно, це вселяю довіру, це прекрасно. Бо завжди доводиться читати поезії, за якими не видно автора, тобто він є, але ти 100 відсотково бачиш, що поет все вигадав, нафантазував, нас тримає за бовдурів дурних! У у Вас - реально, природно, наче списане з життя! Оце - головне. Які книжки є у Вас? Де купити? Микола, 066-875-45-12,

Гарні вірші! Читаються легко! Таке враження, що написано про нас з Петром. Дякую. А де буде ваш творчий вечір? Христина, 0984437617,

Доброго дня, Олександре! У Вас дуже чуттєві і щирі вірші! Бажаю Вам подальших успіхів і творчого натхнення! З повагою, Ваша шанувальниця Аліна, alinka_2701@ukr.net

Александр! Спасибо за прекрасную светлую поэзию! Очень трогательно. Огромного здоровья и творческого успеха! Светлана, 067-401-06-26,

Добрый вечер, Александр! Еще раньше я увидела Ваши 10 поезій про КОХАННЯ. Прочитала и мне очень понравилось. Сейчас случайно нашла и решила написать смс-отзыв. У Вас талант! Мне 21 год. Живу в Одессе, работаю, учусь... Ксения, 093-244-14-41,

Стихотворения очень классичны и мелодичны! Напоминают произведения Франка и Сосюры! Спасибо автору за красивые формы и обороты! Очень понравилось!!!... В. П. , 066-478-17-59,

Шановний Олександр! Мені дуже сподобались Ваші поезії. Я також романтик і тому пишу вірші на цю ж тематику! Спасибі за чудові вірші! Ольга, 093-993-21-73,

Величезне Вам спасибі за такі чуттєві вірші! Ці величаві рядки захопили моє серце! Галя, 063-645-60-96,

Пане Високий! Красно дякую за чудові, натхнені вірші! Я ще раз їх перечитала і отримала неймовірну енергію! Дуже дякую!!! Вікторія, 16 років, Київ, 063-841-18-82,

Дякую за листівочку - 10 поезій про КОХАННЯ. Сподобався вірш "Я вже не можу жити без страждання..." Оля,

Пане Олександре, я побачив Вас на Хрещатику, спершу також подумав, що роздають рекламу, але все ж чомусь вирішив взяти листівку. З перших рядків зрозумів, що Ваші вірші щось значно більше ніж просто поезія. Дякую Вам за вашу роботу, за те, що незважаючи на всі негаразди пишете, творите, допомагаєте людям зрозуміти саму суть кохання, такого глибокого і прекрасного. Мрію про таке справжнє кохання, щоб шалено і на все життя. Дякую. Бажаю творчих успіхів! Олександр, gerikh.mail@gmail.com

Ваші вірші доводять до сліз. Дякую за ці хвилини щастя. Сподіваюсь на зустріч на творчому вечері. Повідомте, будь ласка, де і коли він відбудеться. З повагою Надя, 098-523-55-68,

Дякую за чудові вірші! Читав їх ще кілька років тому, і зараз вони навіяли мені гарні спогади... Тепер обов'язково куплю вашу збірку:) Вчуся в університеті. Зараз на вашому сайті читаю ваші вірші. Гарний доробок у вас!!! Семен, 095-270-70-02,

Доброго дня! Шановний Олександре, дякую Вам за ваші вірші. Вони так точно підкреслюють почуття і той стан душі, коли любов переповнює серце! Творчої наснаги та кохання, яке допомогло б творити!!!! Альона, 0966878469, alona_suprun@mail.ru

Дякую за прекрасні поезії! Я - студент з Києва, вчуся в НУХТ. Люблю читати художню літературу, а тому був дуже радий, коли прочитав Вашу лірику. Обов'язково куплю Вашу книгу - Ваші вірші для мене приємні, та і не тільки для мене. Вже давно зневірився в сучасних письменниках, але сьогодні зрозумів, що помилився, дякуючи Вам! Саша, 099-414-18-81,

У Вас чудові поезії! Я страждаю нерозділеним коханням і Ваші вірші мені дуже допомагають... Оля, 093-992-61-52,

Олександр, Ваша поезія змінила моє життя. Дякую вам!!! NN, 066-840-86-19,

Очень красивые стихи. Безумно понравились Продолжайте писать дальше :) Удачи Вам! Юля,

Вельмишановний Олександр! В СВІТІ немає більшої радості, ніж талант іншої людини! Бо це подарунок всім нам! Читаю ваші поезії і бачу всі наші повсякденні слова. А у вас - ПОЕТА - вони сплітаються в такий танок образів, почуттів, кольорів, що ви відкриваєте нам паралельний світ не тривимірного простору - простору істинно вільної людини. В науці є поняття максимальна кількість ступенів свободи - їх 6. Так у Вас не 6, Ви - АБСОЛЮТНО ВІЛЬНА ЛЮДИНА. Це мало кому вдається. Хай ваше натхнення Вас підіймає, а ми будемо линути за Вами... Про себе. Інститут загальної та неорганічної хімії. Захистила кандидатську дисертацію з фаху - технологія електрохімічних виробництв. 1988 р. Зараз працюю на фармацію. З повагою, Алла,

Вибачте, чомусь не передався мій мейл, ось він: ilga.fito@gmail.com Алла,

Спасибо вам за ваши стихи. Действительно, настроение улучшилось, и уже не стоишь, насупившись, в метро. Сначала не хотела брать листовки, думала - реклама. Но, я рада, что ошибалась. Татьяна,

Шановний Олександр, Ваші поезії просто чудові, переповнені почуттями та теплом! Читаючи їх я отримала безмежне задоволення. Бажаю Вам творчого натхнення! Алиса, joill@ukr.net

test test, 3545, test@ukr.net

Тест Веблайф Тест Веблайф, 0000000000, sdg@ukr.net

Привет!!! Прочитала Ваши стихи. И поняла, что Высокий Александр лучший из поэтов, что мне приходилось встречать! Респект и уважуха! Где купить Ваши книги? А как получить автограф? Катя, 093-901-16-01,

Ваші поезії просто супер, супер!!! Я навіть не знала, що можно так чарівно складать вірші! Вони хвилюють неймовірно! Я Мирослава, мені 17 років! Маю кохану людину. Ваші поезії допомогли мені налагодити стосунки з ним! За що я Вам дуже вдячна!! Мирослава, 063-536-40-04,

Здрастуйте, пане поет! Я в захопленні від ваших віршів! Головне, що так прекрасно пише чоловік... Дай вам Боже довгих літ! В.М., 093-665-15-43,

Красивые, чистые, искренние стихи... из самых глубин сердца настоящего поэта и истинного романтика! С уважением Валерий, 093-003-97-16,

Дуже прекрасні вірші. Вашою брошуркою зачиталась. Дякую! Студентка академії культури і мистецтв. Тетяна, 093-629-72-28,

Добродію Олександре! Вже не вперше читаю-перечитую Ваші твори на Вашому сайті. Вони чудові! Повідомте, будь ласка, як потрапити на Ваш творчий вечір, де можливо побачити, почути Вас? Марія, 096-432-30-33,

Сьогодні прочитала ваші поезії про кохання, маю сказати вам велике дякую, дуже сподобалась ваша творчість, найближчим часом хочу придбати збірку! Бажаю вам творчих успіхів і натхнення! Бондаренко Анна,

Маю дослати вам свій і-мейл, бо він першого разу чомусь не відбився на сторінці відгуків, ось: ankabond@ukr.net Бажаю успіхів! Бондаренко Анна,

Моя історія знайомства з цими чудовими віршами, напевно схожа на багатьх... Вчора їхала з роботи і... мені дали листівку з чудовими віршами, які захопили мій внутрішній світ!!! Це дивовижно!!! Дякую Вам за такі чудові творіння, від них тепло на душі! Дай Вам Бог здоров"я, удачі та визнання! Дякую за отриману насолоду! Мар"яна, 0975570083, Cotenochek78@mail.ru

Добрий день, шановний Олександр! Дуже дякую, що вчора Ви порадували всіх киян і мене особисто вашою "збіркою" з віршами. Дуже приємно... На перший погляд, вірші - зовсім малоцінна річ, але розчиняючись у кожному наступному слові вашої поезії, розумієш, що це щось дуже вагоме..., тому що звичайні думки про буденність в твоїй голові змінюються зовсім на інші, спливають обличчя твоїх коханих людей..., за якими ти, можливо, сумуєш... В моєму випадку це так, тому що я з Кривого Рогу... "В краю далекому лише про те жалкую, що почуттів твоїх не взяв я про запас" - мені знайоме це відчуття.. Ще раз дуже Вам дякую! Якщо пам*ятаєте мене, то я Свєта) Света Москаленко, veselka.ka@gmail.com

Привіт! Ваша поезія класненька) Я дуже захопилась!!! А що, Ви відчуваєте коли пишете? Я б хотіла з Вами зустрітись, поспілкуватись. Прошу, знайдіть для мене час, адже ви - КРАЩИЙ ПОЕТ СУЧАСНОСТІ. І взагалі я ВАМИ захопилась. Вибачте за щирість... Яна Ткаченко, yasikm06@mail.ru

Искренние и тёплые стихи! редко сейчас такое встретишь.. в мире злости, обмана, лжи пронести такое светлое чувство к женщине, как буд-то в первый день встречи. Спасибо за такие произведения! Настя Гринчий, nastjagrinchijj@rambler.ru

Здравствуйте! Мы с Вами уже переписывались по смс. Но я ещё раз хочу выразить восхищение Вашими стихами, которые такие искренние и тёплые, что большая редкость в нашей жизни. Спасибо за приятные минуты, что Вы подарили своей поэзией. Расскажу немного о себе. Я студентка КНУ, филологического факультета. Мне 18 лет. Стихи пишу с 6 лет, позже появилось немного прозы. Высылаю вам несколько своих стихотворений, надеюсь услышать ваше мнение. Меня отчаянье ведёт В холодный мир слепцов и судеб. За покаяние осудит, За отрицание убьёт. Рука об руку, не спеша. Для суеты не хватит века, Не хватит жизни человека. Ну а бессмертная душа, Не торопясь, закончит дело В небес отверженных дали. И разрушение земли Достигнет точно до предела Людей, не знающих покоя. Кипящим льдом, остывшим зноем Укроет в серой тишине. Тогда угаснет боль во мне. 01.06. 2011 Настя Гринчий Существо без лица не теряет надежды Этот мир для него лишь пустой бесполезный виток. Но на грани добра, или зла, или попросту между Есть твой мир, и твой только что созданный Бог. Существо без лица, что ни поздно, ни рано Не откроет себя, не позволит себя пожалеть. Ведь вся жизнь для него лишь смешная и глупая драма Бесполезных шутов в равномерном движении лет. Существо без лица ты пришло ниоткуда, И утеряна плоть в виртуальной раскладке теней. Отделяя любовь от того, кто назвался Иудой, Без надежды понять этот сумрачный век и людей. 19.10.2011 Настя Гринчий Кохай мене... Палай вогненним цвітом Цих квітів весняних. Йди геть від них! Ти, мов безжальний вітер, Зірвеш байдуже диво осяйне. Мені повірять... Подаруй лиш казку Цим пристрастним очам. Вони ще там. Та не зважай на ласку Смертельно раненого звіра. 24.12.2010 Настя Гринчий Лихорадка сотрясает тело. От простуды выпей трав глоток - Я устал, да вот какое дело, - Жизнь моя уж пройденный виток. - Замолчи, укройся, ляг, послушай. Я велю подать ещё огня. - Мне пожар давно измучил душу И тебе не вылечить меня. - Завтра жар спадет и станет легче, А тепер попробуй вновь уснуть. - Обними последний раз за плечи, Я приду во сне когда нибудь. - Ну довольно. Хочешь ещё чая? Или может книжку почитать? - Представляешь, я уже скучаю... Нет, не плачь, а помоги мне встать. Я хочу увидеть летний вечер, Золотом укрытые поля. Знай, что духом ухожу я в вечность, Только тело заберет земля... Но умолк и вдруг упал без силы. В суматохе закружился дом. И безмолно, взглядом лишь просил он: Не жалеть не горевать о нем. 07.03.2011 Настя Гринчий Николаевскому собору 1.Поток света в кругу темноты. Расскажи мне свою историю. Мне сегодня не важно кто ты, И как долго с тобою спорил я. Твоей музыкой стоит жить, Растворяться в ней чистой верою. Я сегодня далёк от лжи, И открою другие двери я. До утра не погаснет храм Ощущая в груди смятение Дивных звуков. Я знаю сам, В чём сокрыто моё спасение. 05.04.11 Настя Гринчий 2. Слышал: громы всколыхнули землю? От напряженья нельзя вздохнуть. К каждой минуте вознесся целью. Ну же, попробуй, ещё чуть-чуть... Я постигаю святые тайны. Бъется в агонии сомкнутых рук Сжатое небо. Моё молчанье Тоже единый пылающий звук. В храме совместны хрусталь и похоть, Смятые розы у самых ног. Вспыхнув, с души собираю копоть. С музыкой в душу спустился Бог... 28.04.2011 Настя Гринчий Взвесьте мне каплю нежности. Чтоб никто не видел, и не знал. Засыпаю с ощущением неизбежности Её счастливого вида, Вычеркивая из памяти все имена. Эй, остановите пожалуйста У дома напротив, как всегда. Да поймите же, я не требую жалости От тех, кто ни за, ни против, От тех, кого я уже давно оправдал. 02.06.2011 Настя Гринчий Большое спасибо за внимание! З повагою, Гринчий Анастасия Вячеславовна, 066-939-75-16, nastjagrinchij@rambler.ru

Очень красивые стихи!.. Мені 15 років! Хоч я ще й молоденька, але такі слова мені знайомі! Оля, 063-412-94-61,

Спасибі за вашу поезію! Сподобалася мені, бабусі та дружині. Я в нашій літературі зневірився було, але бачу, що не все настільки погано. І ще я розумію, що ваша поезія - на все життя. Дмитро, журналіст, 067-548-56-27,

Хм... і вірші чудові... так зігріли душу... щаслива та, для котрої написані... Випадково в центрі Києва листівку взяла. Себе знайшла в деяких поезіях. Дякую. Аврора, 097-990-36-39,

Олександр, Ваша поезія змінила моє життя. Дякую Вам. Ваша шанувальниця, 066-840-86-19,

Доброго дня Олександре, Пишу Вам, бо дійсно зачепили Ваші вірші! Сама іноді пишу, тому розумію, наскільки важливий відгук і розуміння того, що ви хотіли донести.. Особливо сподобались: "Я приніс ромашки..." (вірш про життя:)Чоловіки насправді забувають про такі маленькі прояви уваги, що приносять стільки радощів жінкам) та "На все прийдешнє воля Неба..."(Цей вірш особливий, я насправді вірю в долю, що все не просто так на цьому світі і що Бог приготував нам для життя особливих, "наших" людей). Гарно римуєте, ще довелось заглянути в словник за словом солярис:) Із задоволенням відвідала б Ваш творчий вечір, З повагою, Яна Василенко, roodenka@ukr.net

Хороші поезії і легко читаються!! А ще приємно, що на рідній мові! Вітаю Вас з Західної України. Займаюсь прикладною наукою Олександр, 093-719-50-50,

Ваши стихи очень нравятся! Продолжайте писать и дарить нам светлые мгновения... Вчера гулял с девушкой, а тут Ваши стихи. Очень хорошие!!! Игорь, 063-527-51-71,

Дуже гарні вірші! У вас талант! Я теж захоплююсь мистецтвом, у вільний від навчання час я читаю книги, малюю і намагаюся якомога більше розвиватися творчо:))) Анастасія, 050-813-92-44,

Шановний Олександре, ми прочитали Ваші поезії, дуже гарні... Закохані, 063-773-95-95,

Александр, у вас очень красивые стихи. Несмотря на то, что я не поклонница украинской поэзии, мне понравилось. Удачи Вам! Настя, 093-011-75-16,

Высокий Александр лучший! Респект и уважуха! Расскажите про себя! Хочу побольше вас узнать! Можете скинуть свои фото? Пару штук! Катя, 16 лет, живу в Киеве, учусь в 10 классе, 093-901-16-01,

Александр, после прочтения Ваших стихов у меня сперло в горле и не только. До этого великого момента я баловалась поэзией, но теперь понимаю что напрасно, Ваши стихи открыли мне мир новой, еще неизведанной природы искусства. Особенную благодарность хочу выразить за стих "Я вже не можу жити без страждання" - ведь после его прочтения я просыпаюсь утром и луплю себя табуреткой по голове и понимаю...жизнь продолжается, спасибо Вам! P.S. вы похожи на Вомбата, цем) Лилия Николаевна, 065 556 68 47, lilya@mail.ru

Классные стихи!!! Моей любимой прочел, очень понравились нам... Я займаюсь музикою. І дуже захоплююсь любовною лірикою. Я також пишу вірші на повчальну або ліричну тему, та пишу музику для них. Вже потім я виконую складену пісню. Але я не співаю, а читаю в стилі реп. Ви можете прослухати мій останній трек "JBR-друг". Адже в мене є до Вас серйозна пропозиція. До речі, мені 16 років... Я буду виконувати пісні з Вашими віршами... Я зараз на електронну пошту відправлю вірш, формату який мені потрібен. Валентин, 063-611-08-53,

Дуже влучні вірші про кохання. В них є душа... Людина в пошуках нехай не одвічного, але точно істинного кохання. Такі вірші захоплюють своєю чистотою думки. Натхнення Вам:) А ще: я прийду залюбки на Ваш творчій вечір, тільки дайте знати. Катерина, 050-747-55-62,

Доброй ночи! Меня зовут Анастасия. Я сама иногда пишу, но это больше способ снять эмоциональное напряжение. Читать ваши стихи, посвященные жене, было оччень приятно. Захотелось чтоб каждую женщину так любили... Ваша поэия первая, которая после Пушкина произвела на меня неизгладимое впечатление! Анастасия, anastasya200991@rambler.ru

Стихи красивые, чистые, искренние-настоящие... Из самых глубин сердца настоящего поэта и истинного романтика! Валерий Шестозуб, 093-003-97-16,

Дуже прекрасні вірші... Зачиталась. Дякую від імені студентів академії культури і мистецтв. Тетяна, 093-629-72-28,

Ваші вірші чудові!) Пишіть ще! Юлія, студентка. Захоплююся мовами, фото, подорожами., 093-236-96-18,

Добрий день, Олександр! Ненароком натрапила на ваші поезії про кохання. Спасибі! Своїми віршами Ви покращили мені настрій. Ще одна шанувальниця у Вас є і обов'язково купить збірку поезій... Оксана, 20 років, 093-820-14-47,

Здравствуйте, Александр! Пишет Вам простой преподаватель музыки из Чернигова. Мне дали Ваш буклет на улице Киева. А потом я нашел Ваши стихи в Интернете. Спасибо Вам за чудесные стихи! "Я принес ромашки" - вообще прекрасно!... Андрей, 063-056-18-58,

Здравствуйте, Александр! Почитал листочек с Вашими стихами, что мне дали в метро и решил отписатся. Я люблю поэзию, иногда сам пишу, но в ,основном, на русском языке. Ваши же стихи на украинском я не только понял, но и прочувствовал эмоционально. Это оказалось мне так близко, что я перечитывал их несколько раз. Я гораздо моложе вас, но так про любовь написать не смог бы... искренне рад, что у Вас вседа живет в сердце это чувство, которым вы делитесь с окружающими, спабо Вам большое! Юрий, Trogvar2002@inbox.ru

Шановний, Олександр!!!!! Мені до рук попали Ваші 10 поезій про Кохання!!!!! І ось пишу Вам, щоб виразити своє захоплення!!!!!! Я приємно вражена!!! З перших рядків Ваших віршів я відчула те безмежне кохання, з яким ви писали Ваші твори!!!!!! Вони неперевершені!!!!! Щаслива та людина, яка відчуває це прекрасне почуття-почуття КОХАННЯ!!!!!!!!!! Дякую велике за Ваші дивовижну поезію!!!!!!!!!!! І бажаю Вам творчих успіхів!!! Марина, 0933794712, marina_050790@mail.ru

Якось в метро до мене потрапила брошура з Вашими віршами. Несподівано. Приємно. Aндpiй, andreluka@ukr.net

Доброго дня! Сьогодні прочитала Ваші поезії, кваплюсь сказати, що Ваші вірші чудові! Вони не просто талановито написані, вони написані душею. Мені особисто так здається. Сподіваюсь, Ви прочитаєте цього листа, адже він написаний щиро. З найкращими побажаннями. Светлана Марценюк, lana_martsenyuk@bigmir.net,

Ваши слова превосходны.Они согревают душу теплом,наполняют сердце любовью.Я поражена,что еще остались такие Великие люди на этом земном шаре,которые так хорошо умеют выражать свои чувства и эмоции в строках невероятно красивых стихов. Большое Вам спасибо за Ваше творчество.Огромное спасибо.И большой Вам уклон. Худенко Ирина , 0935676573, khudenko.irina@yandex.ua

Я досить рідко читаю поезію. Але коли ваші вірші потрапили до рук - тронули душу, згаладося щось своє. Дуже дякую, що даруєте свою творчість навколишнім. Продовжуйте писати, ніколи не зупиняйтесь! Лідія,

Добрый вечер, Александр. Если Вы сечас читаете этот отзыв, то знайте, Ваши стихи - просто супер! Миша, Евпатория,

Добридень, Олександре! Час від часу повертаюся до Ваших поезій і кожного разу отримую таку насолоду!!! Як приємно просто знати, що в нашій країні живе такий Майстер Слова. Такий Чоловік, що може настільки зворушити серце жінки. На роботі (я працюю на фірмі з виробництва меблів) всім дуже подобаються Ваші вірші, один наш працівник, його звуть Віктор, написав кілька пісень на Ваші слова. Він співав їх на ювілеї нашого директора, це було так красиво і захоплююче:))) Хай Господь посилає Вам здоров'я і щастя в особистому житті! Кристина, киянка,

Добрый день, Александр! Вы пишите хорошие стихи.Мне нравится ваша строка. Я тоже пишу стихи, как и вы.А еще тексты песен. С уважением, Шаргородский А.П. Андрей Шаргородский, shargorodok@bigmir.net

Шановний Олександр Високий! Вірші дуже гарні, емоційні, наповнені змістом і любов"ю. Залюбки прочитав...Кожен з них залишає в душі приємні переживання та наштовхує на найтепліші спогади. Декламував їх своїй дівчині, вони їй теж дуже сподобались. Пишіть далі. Творчих Вам успіхів! Олександр Володимирович, st.san6ka@mail.ru

Дуже вдалі вірші! Мені сподобались! Сподіваюсь, що потраплю на Ваш творчий вечір:) Євгеній, 093-762-75-62,

Александр! Огромное спасибо за стихи! Только что прочел... И прямо сейчас иду к любимой девушке провести ее день рождения. Ей с удовольствием прочитаю... Я, кстати, тоже высокий, только ростом. Виктор, 095-705-83-34,

Я хотел бы купить все книги поэта Высокого. Подскажите, как это сделать. Николай, 093-974-25-79,

Пишите, радуйте нас! Так хорошо становится после прочтения Ваших стихов! Катя, 063-855-86-95,

Я сейчас переживаю разлуку с ЛЮБИМЫМ, а эти стихи как бальзам на душу! Просто и романтично! Марина, 34 года, Киев, 063-603-73-59,

Мені сподобалися Ваші вірші. Дуже чуттєві і проникливі:) Марія, 093-241-30-77,

Гарні вірші! Мене звуть Олена, я недавно закінчита лінгвістичний факультет. Розкажіть, будь ласка, що вас надихає на написання таких чудових віршів? Олена, 063-813-17-23,

Добрий день! Мені дуже сподобались ваші вірші. Прочитавши "10 поезій про кохання", я почала захоплюватися вашою творчістю. Проте читаючи такі твори, мене завджи цікавило питання:"Чи доводилося автору переживати ті почуття, які переживає ліричний герой?" Якщо у Вас буде час дайте відповідь на це запитання. Дякую!? Мороз Діана, dianasunmoroz@mail.ru,

Дякую за гарні вірші, бажаю натхнення у подальшій праці! Олеся, 067-890-56-69,

Гарні вірші)))... Я люблю поезію, займаюсь альпінізмом, особливо приваблюють складні походи, євангельський християнин, баптист. Мене звуть Андрій, 093-880-08-89,

Спасибо Вам! Ваши стихи - замечательные! Настя, 050-752-59-11,

Добрий ранок, Олександр! Тепер я буду читати ці вірші ще з більшим захопленням, знаючи що вони написані від серця, знаючи що це не просто красиві слова про кохання, а чиїсь почуття. Якщо я почну розповідати про себе, то Вам, напевно, стане нецікаво. Я просто люблю життя, люблю цей мільйоноокий світ, хоча інколи падаю безсила від неможливості щось змінити в ньому. І знову продовжую жити......... Дякую Вам велике за відповідь. Мороз Діана, dianasunmoroz@mail.ru

Ваши стихи от сердца и души... Спасибо! Сергей, 050-724-72-26,

У них кохання чисте, світле, тому й не реальне, не сучасне! Але стиль написання мені подобається! Маша, 093-085-13-99,

Здравствуйте! Мне очень понравились Ваши стихи! И я хотел бы попросить написать пару строк моему лучшему другу... Женя, 093-786-81-97,

Очень красивые стихи! Мне 18 лет, учусь в университете им. Драгоманова. Ира, 063-121-73-26,

Сьогодні я випадково мала можливість познайомитись з вашою поезією. Ви дуже талановиті та романтичні! Я сама пишу. Закінчила університет, за освітою телеведуча. Не вистачає творчого спілкування. Мені дуже сподобались ваші вірші. Ваш телефон приймає ммс? З повагою, Алла К., 31 р., 095-328-98-26,

Чувак респектос тебе...норм стихи...продолжай в том же духе и будет всё пучком...удачи... Тоник, monotonik228@yandex.ru

Стихи хорошие. Молоток! Вы являетесь членом спилки пысьменныкив Украины? Володя, 093-860-84-84,

Гарні вірші у Вас, Олександре! Видно, що Вам дуже пощастило в коханні. Тереза, 063-471-99-68,

Замечательные стихи! Проницательно и от души! Успехов Вам, Александр, в Вашем творении! С уважением, Светлана, 063-792-62-33,

Шановний Олександр! Щойно прочитала Ваші вірші про кохання. Це просто неперевершено!!! Дякую Вам за вашу творчість. Я студентка МАУП, перевелась на 3 курс після технікуму... Лєра, 063-808-53-19,

Продолжай в том же духе. Мне очень понравилось! А., 093-723-33-35,

Олександр Високий, зараз читаємо Ваші вірші у Донецьку. Вони надихають на почуття. Дякуємо Вам за чарівні строки.... Сидимо у парку. Радіємо... Кріс - кудрява активістка, Тетяна - різнокольоровоока красуня, Наська - русява чудачка. Студентки. А який Ви насправді? Настя, Кристина, Таня, 067-223-20-02,

периферическим зрением в вагоне метро, уловил чье-то приближение... повернулся и машинально опередил движение руки милой девушки и перехватил флаер, который... будто искал родственную душу... и тут же заговорил стихами в моей руке... очень понравились и рад вдвойне: за "чарівні вірши" и мелодичную украинскую мову... =) зарегистрируйте свою группу вконтакте, плиз =)!!! Николай, gurin_nikola@mail.ru

Кілька днів тому у метро мені потрапила до рук одна з Ваших міні-збірок - 10 поезій про кохання. Чудові вірші!!! Дякую Вам за зворушливу поезію. Я гадаю, що Ваші рядки вповні можуть дорівнятися до творів інших майстрів слова і навіть стати класикою української літератури! Творчих Вам успіхів! :) Галина, 21 рік, Київ. Галина,

Метро і десять віршів про кохання. Ваші вірші пробуджують любов до життя, ніби витягують душу з повсякденного мороку. Дякую за сонячні промінчики у сірі будні. Олена, 21 рік. м.Київ Олена , 380930265342,

Придбала сьогодні в метро у Вас Вашу бошурку з віршами. Вони мені дуже сподобались. Я Вам вірю. Таке може написати людиа, яка справді все це відчула. Хочу потрапити на Ваш творчий вечір і почути, як Ви самі читаєте свої вірші. З повагою Рудюк Т. Тетяна , 0635755123, t_darmogray@ukr.net

З днем народження, пане Олександре! Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів у творчості!!! Любов, 097-228-38-50,

Получил Вашу листовку со стихами в метро. Спасибо за чудесные и трогательные стихи! С удовольствием буду следить за Вашим творчеством. Удачи и творческого настроения ВАМ! Злой_Печенька, pechenye@ukr.net

Мне мой парень читает Ваши стихи! Они очень романтичны и цепляют за душу! Мы очень надеемся, что наши дети будут также талантливы и высоки, как и Вы! Спасибо Вам за эту радость! 093-183-05-04,

Вчора, коли читала Ваші поезії, з моїх очей зкотилися сльози... Дуже гарні і щирі вірші! Анастасія, 0995514741, gaze@ukr.net

Доброго дня, Олександре! В неділю їхала додому і в метро ви роздавали листівки, я купила у вас збірку. Поки доїхала додому перечитала її пару раз. Вірші прекрасні,зворушливі хочеться їх читати коханій людині.В наш час, коли думаєш, як вижити в цьому світі, прочитавши Ваші вірші забуваєш про все на світі. Я вдячна Вам за ці вірші про кохання і хочу прийти до Вас на творчий вечір. Світлана, 0967445805,

Шановний Олександре! Прочитав Вашу збірку "Кохання світ безмежний". Вірші дуже сподобались. Пишете щиро. Здається, що у сучасній українській поезії таких ліриків, крім Вас, уже й не залишилось. Олександр Олесь, Володимир Сосюра, Олександр Високий... Буду радий, якщо Ви колись запросите мене з дружиною на Ваш творчий вечір. Я теж поет. Вірші мої на багатьох сайтах, зокрема і в "Поетичних майстернях". Ви можете також послухати і побачити мою пісню про моє село: http://www.youtube.com/watch?v=ecvFWbeJFS8 Надсилаю також свою пісню "Осіння елегія" (музика Леоніда Попернацького, виконує Павло Мрежук). З повагою, Петро Паливода Petro Palyvoda, ortadop@gmail.com>

Відповідь на листівку * * * Саме тому, що ти - поет Тобі вважаю передати За необхідне ці слова - Слова пошани і подяки. Ти-поет. Твоя душа співа піснями І як весна іде до нас Твоєї творчості рядками. Всі знають- світ спасе любов, Але не кожен її має Достатньо. Щоб давати всім У переході чи трамваї. Тому - продовжуй! Прометей! Таких, як ти завжди замало А світ тримається на нас Тобі - натхнення і запалу Я побажаю. Бо любов-я бачу мерегтить,палає В твоєму серці. І людей Простих, сторонніх, нас спасає... Усього найкращого, Андрій Миргородський. А. М., toz7801@mail.ru

Очень красивые стихи! .,

Просто замечательные!!! ..., 093-981-86-25,

Пане ВИСОКИЙ! Я звичайний перехожий, якому вручили Вашу листівку. Спочатку я подумала, що це чергова реклама якогось магазину, тому відкинула її на свій робочий стіл і цей маленький папірець одразу ж загубився поміж біло-чорних аркушів паперу. Проте наступного ж вечора, коли я, як зазвичай, була зайнята своїми справами, рожевий папірець визирнув з-поміж паперу. Не можу пояснити чому, але моя рука потягнулася до нього. І в око одразу впало одне слово - "кохання". Продовживши переглядати папірця, я зрозуміла, що на ньому міститься поезія - пісня душі. Хоч я ніколи і не писала віршів та і взагалі поезії, читати я її просто обожнюю. Тому одразу вирішила прочитати й Вашу. Звичайно не кожен зможе описати, це чисте почуття, яке лине з глибини душі і закладається прямо в серці. І зважаючи на те, що поезії про кохання я перечитала доволі багато, можу сказати що не кожному це вдається. Та і не кожному під силу віддати власну інтимну лірику на розсуд загалу. Я прочитала Вашу поезію. Якщо чесно вона викликала посмішку, ні ні не подумайте, ця посмішка була від морального задоволення. Насправді зараз не так часто можна зустріти поезію на ураїнській мові, проте на мою думку, саме українською мовою можна передати ті самі чисті і щирі почуття. На мою думку, Вам це вдається. У мене, як читача, склалося враження, що Ви були дуже закохані чи й зараз в омані цього почуття, бо лише людина, яка кохає і кохана, може писати такі чудові рядки. Я звичайно не великий критик та і взагалі не критик, просто схотілося висловити власну думку. Дуже Вам вдячна за задоволення, яке отримала від Вашої поезії. Творчих Вам злетів! Anna, annakorets@ukr.net

Скажу Вам лишь одно: слава Богу, что в наше время еще есть люди, которые понимают, что стихи - это прекрасно и что любовь и разврат - это диаметральные противоположности... "Мария, mariyalazebnaya@ukr.net

Мені сподобались ваші вірші. Я їх прочитала на одному подиху... Це щось дуже ніжне, величне, незвичайне... Мені хочеться, аби ми у школі проходили ваші поезії. Дякую, що дали змогу наново відчути прекрасні почуття! Еліна, 096-589-45-93,

Ты в своих стихах чуток перебарщиваешь с чувствами. Мне так кажется. Слишком красиво и пафосно все. Но моей девчонке нравится... Читает мне твои стихи до сих пор, уже второй месяц, как сборник попал ей в руки. И говорит, что так и я должен любить, как ты пишешь. Учит... Честно, мне понравилось несколько стихов. А кому ты это все посвятил? Вячеслав,

Здравствуйте, Александр! Сегодня утром попал маленький листочек, а там...стихи. Спасибо огромное за высокую поэзию любви. В нашем мире стало там мало чистых, искренних слов. Грубят легко, а вот сказать слова любви - стесняются. Желаю Вам дальнейших успехов и огромного вдохновения от любимых и родных людей. Дай Бог, Вам здоровья и всех земных благ! Светлана, 205-23-67, lanusik45@mail.ru

Шановний Олександр! Вашу листівку мені дали на вулиці, і, маю сказати, це найкорисніша рекламна листівка, яку я коли-небудь отримувала. Ваші вірші чудові, дякую за те, що вирішили зробити саме таку невеличку "промо-акцію", адже ці 10 поезій підняли мені настрій на весь день! Також хочу подякувати Вам, що дозволяєте завантажувати свої збірки з Вашого сайту: таким чином можна швидше ознайомитися з ними, і насправді виникає бажання придбати собі справжню книгу. Це важливий внесок у популяризацію української мови, бо вона безмежно лірична і мелодійна, не може не зачаровувати. Бажаю Вам натхнення, щастя та здоров'я! І, звичайно, читацької прихильності! З щирою вдячністю та повагою, Олександра Oleksandra Oliinyk, alexandra-ua@hotmail.com

Добрый вечер, уважаемый Олександр! Сегодня получила Ваши стихи из Ваших рук. Они напомнили мне сонеты Шекспира. И было бы замечательно, если бы Вы нашли композитора, с которым смогли бы переложить многое на песни. Вот как 102 сонет Шекспира "Люблю, - но реже говорю об этом..." превращен Микаэлом Таривердиевым в чудесный романс. Желаю Вам дальнейших успехов и бесконечное число почитателей. Людмила Петровна Людмила Петровна,

здравствуйте александр! очень рада, что мне выпал случай приобрести ваш сборник стихов. скажу вам по секрету, за последние 16 лет я не выучила ни одного стихотворения и особо не читала стихи, кроме пушкина. ваш сборник стихов меня приятно удивил и я прочла их с огромным удовольствием. стихи актуальны, современны, легки в запоминании и душевны. "в хризантемах белых есть загадка".. этот стих напомнил мне то, что я очень люблю эти цветы, их живучесть, пряный аромат, напоминающий по запаху полынь, детство (я из деревни). стих "на десерт - пастила и цукаты, вместо сахара - липовый мед" - произвел на меня незабываемое впечатление. многие ваши стихи я уже знаю наизусть. хочу вас поблагодарить за то, что вы мне объяснили меня саму и напомнили мне то, что все есть любовь. будьте счастливы и любимы. с уважением к вам, Ирина Юрко, arina_pitergof777@ukr.net

Ви супер. Вірші - супер і всі ніби для мене і про мене. Спасибі. Дай Боже Вам здоров'я і натхнення. Людмила. Умань, 098-286-57-69,

Недавно придбав вашу збірку поезій. Мені 16. Поезія дійсно чудова! Надзвичайно сподобалась. Те, що ми у школі вчимо напам'ять, буває і читати не маю бажання. Ці ж поезії з першого разу приносять душі задоволення! Я б краще вивчив 10 ваших віршів, ніж деякі шкільні. Дійсно, велике вам спасибі! І дай вам Бог здоров'я і натхнення! ..., 063-457-36-78,

Олександр Миколайович, Ваші вірші більше ніж прекрасні. І їх написати могла тільки людина із добрим, люблячим серцем. Здоров'я, любові Вам і Вашій половинці! З повагою, Лариса, 098-270-43-02,

Я просто вражена, Олександр Миколайович! Надзвичайно приємно було прочитати вірші з брошурки, отриманої в метро.я обов'язково придбаю Вашу збірку віршів, адже вони такі світлі та прекрасні,наповнені теплом закоханого серця. З повагою, Наталія Наталія, happylife_5@mail.ru

Дякую за вірші!Я так само отримав листівку в метро.Спочатку,чесно кажучи,хотів викинути до смітника при першій нагоді(чимало усякого мотлоху роздається в переходах та на вулицях).Але чомусь стримався ,поклав до гаманця(на той момент не було нагоди прочитати).Знайшов через декілька днів.Перечитав.Зайшов на сайт.Почитав більше.І зрозумів,що те саме хотів би написати сам,але талану не вистачає.Так вийшло,що подарував Ваші вірші дружині(вона зараз в Чикаго) на річницю нашого вевілля (по скайпу).Подарував,як букет гарних квітів.Вона була зворушена.Там майже все про нас.Я думаю Ви не образитесь)))Тепер і в Чикаго читатимуть Ваші вірші,сповнені любові.Розіслав зноску на Ваш сайт друзям.Нехай і вони насолоджуються Вашою поезією! Щасти Вам і щира подяка від усього серця! Олександр, sasha.dyachuk@gmail.com

Це,мабуть,найсвітліші вірші, які я коли-небудь читала!!!Мама принесла додому рожеву листівку, сказала, що дуже гарні вірші!Я прочитала і підтримую її думку!!!Завтра планую принести її до університету, нехай мої дівчатка-філологи будуть теж будуть читати)) Зауваження:на листівці помічено декілька помилок на правило милозвучності(ставлю в вазу-ставлю У вазу....) Наталя, 2lox007@mail.ru

Чудово! Геніально! Ви просто геній! Поки не прочитала Ваші вірші, не знала, що таке справжня поезія! БРАВО! Я в захоплені! Юля, 093-514-50-18,

Олександре, прочитала Вашу збірку! Дякую. Найбільше мені сподобались вірші про квіти: хризантеми, нарциси, тюльпани, троянди і півонії. Вони - довершеність природи, краси мірило й ніжності тепло. Вони є вічність - і вічність в них. А любов до жінки - це чоловіків хвороба. Це сон, який закінчується, і не буває вічним. Пишіть про живі квіти, щоб життя у Вас було красиве і корисне. Ні одна жінка не є красивішою і досконалішою за квіти. Саме тому, Бог спочатку створив природу і квіти, та тільки потім - жінку. Людмила Чайка, chaika2702@gmail.com

Здравствуйте Олександер.Я сьогодні їхала в метро,мала честь отримати Вашу листівку і купила збірник віршів,я вражена.Вдячна безмежно,за красиву поезию,романтичні слова.Я сьогодні повірила в те,що чоловіки вміють кохати,вміють цінувате те саме красиве,що нам дано всевишнім.Я Вам дуже вдячна. Наталія, www.hatulja2008@.maul ru

Я безмежно радий, що мені прийшлось прочитати Вашу збірку поезій "Кохання світ безмежний", в якій так глибоко і тонко відображені почуття любові. Я був би неприти прочитати і інші Ваші шедеври, от тільки підкажіть будь-ласка де їх можна придбати? Руслан Самборський. ., ruslan88ua@rambler.ru

Привіт із Трускавця! Пане Високий! Мала нагоду зустрітись з Вами тут вчора. Такі гарні вірші пишете! Я читала і мурашки бігали по тілу! А мої подруги теж у захопленні! Невже чоловіки здатні так кохати? Чи правда, що всі поезії Ви присвятили своїй дружині? Це просто неймовірно! Бажаю наснаги і особистого щастя. Хоч, бачу Ви цього не потребуєте. З повагою, Орися, м., Трускавець

Ваші вірші дуже-дуже мене вразили.Усі в захваті!Ви геній Ира,

Ваші вірші чудові,немає слів ,щоб описати мій захват! Валерія,

Здравствуйте. Мне кажется, я вас узнала. Вы учились на факультете журналистики в Донецком университете? Это был факультет общественных профессий, вечерний. Декан - Роскошный. А основной ваш факультет был, кажется, исторический. А я училась на химическом. А один раз в неделю (среда, вечером) посещала факультет журналистики. Если бы вы знали, как я была тогда в вас влюблена! Но вы тогда на меня не обращали никакого внимания. Я даже подойти не осмеливалась. Вы были недосягаемы: красив, умён, обаятелен, эрудирован, уверен в себе. Как давно это было...В студенческом фотоальбоме у меня до сих пор хранится фотография со студенческой журналистской конференции, на которой запечатлены и вы. Татьяна Рудакова-Панова,

Случайно во время двухдневного пребывания в Киеве получил в метро листок с Вашими стихами. Очень рад, что в наше сложное время еще не перевелись настоящие поэты, воспевающие настоящие человеческие ценности, важнейшая из которых - любовь. Отличная лирика. Очень хочется пожелать Вам успехов и истонно всенародного признания. Александр Геллер, 00482314250595, ageller@freenet.de

Доброго дня, пане Олександре. Хочу засвідчити свою повагу до Вашої поезії, а також і до Вас. До моїх рук потрапила Ваша збірка у Трускавці (а саме тоді на душі було дуже важко). Це були перші дні відпочинку. Прочитавши, декілька віршів я зрозуміла, що життя прекрасне. Я направду заздрю Вашій коханій людині, оскільки Ваша поезія оспівує велич і безмежність кохання. Бажаю Вам міцного здоров'я та творчих здобутків. Нехай Ваша Муза буде завжди з Вами, нехай творча стежина переплітається тільки з добром, повагою та любов'ю. Дякую за ті слова, які Ви мені донесли під час нашої розмови. Я, напевне, не маю права просити відповіді, але мені б було дуже приємно її отримати і почути Ваші добрі та теплі слова. З великою повагою, Марія Мамчук, mmaria2010@mail.ru

Здравствуйте!Случайно узнала о Вас по листовке со стихами. Стихи очень неплохие и теплые для души.Особенно понравился,где есть такие слова:"Ми багатi почуттям любовi,а воно-найбiльший зi скарбiв",очень в душу запал.Спасибо Вам за момент радости!Вы хороший человек! Дашуня *********, vivalife909@gmail.com

здравствуйте александр! я приобрела ваш сборник стихов "образ твій вигадувать не стану" и очень вам благодарна,поскольку запоминая ваши стихи, я тренирую память, одновременно совершенствуюсь в разговорном украинском языке и через ваши стихи присоединяюсь к красоте восприятия жизни в паре. о себе напишу немножко.работаю в киеве,занимаюсь наружной рекламой,дизайном рекламоносителей,разработкой товарного знака, имею семью,двух взрослых сыновей,до недавнего времени имела дачу и ваши стихи мне напоминали о годах прожитых на даче,о винограде,цветах и удовольствиях которые дарит нам земля,о чувствах и заботе о близком человеке. благодарю вас за стихи,с удовольствием их запоминаю и желаю вам новых творческих успехов. у меня просьба: посвятите несколько стихов детям пострадавшим в японии от цунами,переносящих страдания сопряженные с загрязнениями радиацией.потерей близких любимых людей,возможно вы сможете написать стихи посвятив их детям японии имеющим такой дух как и весь японский народ,такую жизнерадостность и стойкость и возможно стихи и сострадание украинских людей порадуют японцев,стихи о нежности и любви к детям,о желании их видеть взрослыми ,здоровыми и успешными,поскольку дети это будущее японии,интелектуальнейшей и красивейшей из стран мира,у которой сейчас возрождение,восстановление.всего вам наилучшего и новых творческих успехов. Ирина Юрко, arina_pitergof777@ukr.net

Ну, брат, Ал. Высокий, ты даешь? У тебя что, Любовь к одной бабе? А других у тебя нет? Так не бывает, я не верю. Хватит дурить маленьких. Как-то неправдиво, что-ли. Слишком идеально, в жизни так не бывает. Хотя, судя по отзывам, ты убедил многих, очень многих. Наивные женщины и мужчины! Нет любви! Нет ее!!! Это я вам говорю, Геннадий Ветров! Геннадий, ., .

Як добре, що і красень Ви назовні, І щирість Ваша душу розпира. Слова торкаються душі, як світ долоні Й мене заставили не полишать пера! Так вміло написали Ви рядки, Мені приємно стало на душі. От би читали їх ЧОЛОВІКИ!............ Дай Бог і далі писать Вам вірші. Я проста жінка з центру України, у Київ мене доля привела. Пенсіонерка, але ще працюю.............. Ваша поезія дала наснагу моїй душі.............. ..., 098-202-99-55,

ВІРШІ ДУЖЕ ЩИРІ! СПАСИБІ, ОЛЕКСАНДР, ЗА ЧУДОВУ ЗБІРКУ. Я ВЕЛИКА ПРИХИЛЬНИЦЯ ПОЕЗІЇ. ВИ ГАРНО ПИШЕТЕ. ВІД ДУШІ. Я ЗАКОХАЛАСЬ У ВАШУ ПОЕЗІЮ І... У ВАС... ІРИНА, 067-136-56-42, ...

Дякую за збірку поезій! -, 067-527-62-08,

Удивлен очень. Здесь прекрасная лирика, удивительная по красоте поэзия. Но вот на сайте Грузии есть другие стихи. Якобы Ваши. http://www.apsny.ge/2012/soc/1344372412.php В день четвертой годовщины последней военной компании Кремля против Грузии мы предлагаем читателям ряд стихотворений А.Высокого. ПРИКАЗ Тот приказ был суров: или-или. Но не все стать убийцей смогли. Кто не выполнил - тех судили... Остальные 2на дело2 пошли. И во тьме, над горами Грузии (ночь бандитам - как мать всегда), шли в пике самолеты русские, бомбы сбрасывая на города. Бомбы сбрасывали без жалости На ни в чем не повинных людей. Русским "асам" простой казалась та Работенка убийц, палачей. Им потом, в ряд парадный построив, Сам верховный вручал ордена. А по мне, так этим "героям" Не такая концовка нужна. Их бы выслать туда, где бомбили, Где руины лежат до сих пор. Где пестреют цветами могилы И в сиротских глазах укор. Но в Кремле все довольны, все сыты. Тот ушел, этот в кресле опять. Только верю я: Души убитых Не дадут им спокойно спать. Ведь должна эта пара ответить За приказ, что был отдан тогда, За налет русских ястребов смерти На грузинские города. 17.07.2012 ------- ПРИЗЫВАЮ МОСКВУ Победа Кремля над Грузией по сути Пиррова, Но разве не вижу я, Как страдает все Закавказье от того, что оккупирована Южная Осетия и Абхазия. Этой боли симптомы острые Сквозному ранению сродни. Почему бездействуют те, которые Вернуть оккупированные территории Грузии должны? Пушки умолкли давно и пора Садиться за стол переговоров. Но что-то не вижу я от Московского Двора Реальных шагов к решению территориальных споров. Словом поэта я призываю Москву Не бросать на народы Грузии взгляд надменный, А содействовать всячески тому, Чтобы грузины, абхазы и осетины Сами решали свои проблемы! 16.07.2012// ХОТЕЛОСЬ БЫ УЗНАТЬ ИСТИННОЕ АВТОРСТВО. Сергей ,

Поэзия - она как Трагедия дерева, чем ему больнее, тем больше сока оно может дать... для людей... В 10 поэзиях про Любовь Вы смогли заставить это чувство в каждой зазвучать по новому, открыть новые грани... ХОЧЕТСЯ БЕЗУМНО ВЫРАЗИТЬ БЛАГОДАРНОСТЬ ЗА ВАШЕ ЧУДО Т-ВА!..))) ., 0975876063,

ЗАХОПЛИВО ДОЧИТАЛА УСІ ВАШІ ПОЕЗІЇ ЗІ ЗБІРКИ. ВИРАЖАЮ СВОЮ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ ВАМИ ТА ВАШОЮ ТВОРЧІСТЮ І МАЮ БАЖАННЯ ПОБУВАТИ НА ВЕЧОРІ ПОЕЗІЇ. ДЯКУЮ. ЩИРО.ЄЛИЗАВЕТА. ., 093-820-76-13,

Олександр Високий, у вас дуже гарне відчуття слова. Легкого вам пера! ., 0634205139,

Спасибо вам за красивые слова ..., 0637127144,

Дякую за гарні вірші!!! 097-444-83-78,

Прекрасные стихи! Как здорово, что есть такой человек и поэт! Этот листочек со стихами как глоток свежего чистого воздуха! Ольга, 063-833-99-24

Стихи супер! Начал читать - я в восторге!!! Вас ждет неминуемый успех. Вы лучший! С уважением, Александр, 093-717-96-23.

20 ХВИЛИН ТОМУ ПРИДБАВ ВАШУ ЗБІРКУ. ПОЕЗІЇ ДІЙСНО ЧУДОВІ! НАДЗВИЧАЙНО СПОДОБАЛОСЬ. МЕНІ 16. ТЕ, ЩО МИ У ШКОЛІ ВЧИМО, НАПАМ'ЯТЬ, БУВАЄ І ЧИТАТИ НЕ МАЮ БАЖАННЯ. ЦІ Ж ПОЕЗІЇ З ПЕРШОГО РАЗУ ПРИНОСЯТЬ ДУШІ ЗАДОВОЛЕННЯ! Я Б КРАЩЕ ВИВЧИВ 10 ВАШИХ ВІРШІВ, НІЖ ДЕЯКІ ШКІЛЬНІ. ДІЙСНО, ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ! І ДАЙ ВАМ БОГ ЗДОРОВ'Я І НАТХНЕННЯ! АНДРІЙ, 063-457-36-78.

Добрый день, Александр! Хочу поблагодарить вас за капельки любви, которые вы дарите нам в стихах. Пусть я не влюблялась и не испытывала этого воистину благородного и милого чувства, но, прочитав ваши произведения, я будто испытала и пережила все волнения и эмоции, что вы передали... Спасибо Вам большое, не прекращайте писать и достигайте своей заданной цели, а я знаю, что она у вас есть! Татьяна, tkrimec@mail.ru.

Уважаемый Александр!Здравствуйте! В июне месяце 2012 года, в день отъезда Вашей жены с города Трускавца, я от чистого сердца, с благодарностью купила две книги, которые прочитала и на Ваши стихи с Божьей силой написала две мелодии. Вот и получилось две красивые песни. В тот же день за 15 минут возле бювета песня была готова. Пока дошла до квартиры, где я жила, всю дорогу напевала новую, рожденную песню. Когда пела в комнате, так соседи из другого дома, что напротив, выходили на балкон и смотрели с окон. Что же такое? Где это происходит? Хозяйки дома не было, а я все пела и пела эту песню со слезами на глазах. Прохожие останавливались, поднимали голову вверх, смотрели и внимательно слушали. Книга:\Любовь, как мир, безбрежна.\ стр.28, стихи на слова \Мы скоро встретимся.\ Вашей супруге от меня, огромный привет! Три Ангела Вам Хранителя! С Богом! Любовь Ковтун (Полякевич), 093-234-38-28, 095 67-45-778., Kovtun1954Lyubov@mail.ru.

Отримала Вашу збірку ліричних поезій, та була здивована красою слів про любов!! Відразу зачиталась та прониклась кожним словом про чудові земні почуття. І дійсно, любов наповнює нас, та дає сили йти та жити далі. Інколи, у сірі будні, просто забуваєш про це. Олександр, дякую вам! Щиро бажаю вам, щастя, міцного здоровя та творчої наснаги!! З повагою, Вікторія Баклаженко, vika_baklazhenko@mail.ru.

Спасибо, Вам Александр, за Вашу чудесную книжку и за то, что Вы мне ее подписали! Татьяна, 066-359-63-50, .

Це дивовижно, що в наш час є люди, які пишуть такі вірші. Дуже красиво! Мені 20 років, студентка 4к Поплавського. Це прекрасно, що у віршах чисте, вірне кохання. На цей час мало прочитаєш хорошого. Всюди - зрада, біль, кров, смерть - епатаж. А тут читаєш і посміхаєшся! Оксана, 096-960-54-68.

Прекрасные стихи, спасибо за то, что умеете высоко и глубоко чувствовать. ТАНЯ, 099-030-48-54.

На прошлой неделе я купила маленькую книжечку и прочла собрание Ваших поэзий. Хочу сказать,что я не пожалела. Прочла все до единого. Вы пишете очень искренне и чисто. Мне кажется, что написать такие стихи может только и правда человек, который безумно и неистово влюблён! Я хочу пожелать вам творческого вдохновения и чтобы Вы и дальше продолжали писать такие замечательные и светлые стихотворения про любовь! Студентка КНЭУ, Кристина Кристина Бендик, kristusha.citi@mail.ru.

Шановний, Олександре, ми дуже захопленні вашою творчістю, ваші вірші настількі проникливі,прочитавши їх хочеться жити і робити добро усім, такі вірші могла написати тільки та людина, яка через це все пройшла. Ми дуже хотіли б потрапити на ваш поетичний вечір і насолодитися вашою творчістю знову і знову. Іріна и Евгеній, 063-564-67-16, fastbaffi@mail.ru.

Сегодня мне в руки попали ваши стихи... Я написал к ним музыку http://img-fotki.yandex.ru/get/6412/26682886.9b/0_64028_c6d66714_orig Юрий, 2950555, m1-rabota@rambler.ru.

Шановний пане Олександре, Ваша поезія, як вода з криниці, проста і чиста, але коли напитися, то приходить відчуття глибокого задоволення, а на душі стає легко, радісно, забуваються незгоди, хочеться посміхатися. Маю від Вас збірку від минулої неділі, коли Ви підійшли до мене у метро, повертаюся до книги щодня. Дякую Вам! Нехай Вам щастить у житті і творчості. З повагою, Валя. Валентина, 050 487 02 17, valya17@gmail.com

Уважаемый Александр! При встрече с Вами я пообещала отправить Вам перевод одного из ваших стихотворений на русский язык. Я перевела несколько Ваших стихотворений, но пока отправляю одно. Мне Ваши стихотворения понравились. Поэтому взялась за их перевод. К мужчинам пишущим о любви к женщине отношусь более чем с уважением. Пишу стихи на русском, занимаюсь в различных литературных студиях. По профессии художник-дизайнер. С удовольствием прочитаю Ваше мнение о переводе. Образ твой придумывать не стану, Ты нужна мне просто без прикрас, Я тебя волшебницу, желанную, Так люблю, как-будто в первый раз. Ты пришла, звездой сорвалась в мае, Мне на счастье или на беду. И с момента встречи от тебя я, Глаз своих никак не отведу. Привлекла меня и обогрела, Где любовь там не нужны слова, Я срываюсь яблоком созрелым, В изумрудных веток кружева... С уважением и наилучшими творческими пожеланиями, Альвина Лисивненко,, alis55@ukr.net.

Я безмежно радий, що мені прийшлось прочитати Вашу збірку поезій "Кохання світ безмежний", в якій так глибоко і тонко відображені почуття любові. Я був би непроти прочитати і інші Ваші шедеври, от тільки підкажіть будь-ласка де їх можна придбати? Руслан Самборський,, ruslan88ua@rambler.ru.

Мне дали ваши стихи... прочитала - супер! Они вызывают эмоцию, а это главное! .., 063-747-01-33.

Добрий день, Олександр!Я дуже вражена вашею душевністю і відвертістю у поезіях, дякую Вам за те, що ви даруете людям таку красу і частинку своєї душі!Я познайомилась з вами і була дуже здивована! Не часто побачиш поета, який дійсно так просто спілкуеться з людьми і даруе їм свою посмішку!Я радо відвідаю ваш літературний вечір!Ще раз безмежно вдячна! Анастасія, 0982956393, nastja80295@rambler.ru.

И я хочу сказать спасибо вам за ваши стихи и любовь!!! Каждый раз когда я спускалась в метро и думала о чём-то своём в поисках ответов, встречала вас. Вы стали хорошим знаком, - значит я правильно всё понимаю в мире, в своём осознании того о чём в тот момент думала:) Елена, 097-914-03-57, Foxy2000@mail.ru

Доброго дня, шановний Олександр Миколайович! Прочитавши Вашу збірку поезії, я була дуже вражена - це талант від Бога. В Ваших віршах є все - кохання, почуття і душа. Я бажаю і надалі вражати нас своєю творчістю. Щастя, здоров'я та благополуччя. З повагою до Вас, Наташа, 098-064-28-67.

Спасибо за стихи, приятно Вашей любимой, столько приятных, красивых, и хочется верить, что искренних слов! 10 поэзий замечательных, но жаль, что одной любовью сыт не будешь! Дерзайте! Наталья, 050-654-02-09.

Здравствуйте, Александр! Благодарю Вас за Ваш труд. У Вас очень хорошие стихи, я сегодня прочитала несколько Ваших стихов. Я также благодарю Бога за то, что Он вложил у Вас такой талант. Не останавливайтесь, продолжайте писать. С уважением, Оксана Григорчук, ptth@ukr.net.

Стихи неплохие. Интересный стиль,спасибо Вам,как ПОЭТУ! Поищу Вашу книгу на Петровке. Кирилл, kirill.queen@i.ua.

Уважаемый Александр. Мне очень понравился стиль и доступность ваших произведений. Я и мои коллеги моего клуба ведущих проводим выездные обряды росписи молодых, и ряд созданных обрядовых традиций. Можно ли Вас попросить создать или написать новый украинский обряд росписи молодых. Извините за скупость моих слов и без пафоса, хотелось получить положительный ответ. Сценарий росписи будет Вам представлен. С уважением, Валерий Потемкин! .., vapot777@ukr.net.

Дуже щаслива, що до мене потрапила ваша збірка віршів. Неймовірне поєднання почуттів і слова в сумі дають насолоду для душі. Дякую вам за це і бажаю невичерпного натхнення, щоб ви і надалі дивували нас своєю творчістю і давали привід для посмішки. Я,

Дуже щаслива, що до мене потрапила ваша збірка віршів. Неймовірне поєднання почуттів і слова в сумі дають насолоду для душі. Дякую вам за це і бажаю невичерпного натхнення, щоб ви і надалі дивували нас своєю творчістю і давали привід для посмішки. Я,

Вітаю, Олександре Миколайовичу! Нещодавно я познайомилася з вашою творчістю, прочитавши збірку поезій "Кохання світ безмежний". Хочу сказати, що я у захваті. Мене вразили багатство вашого словникового запасу і те, як неймовірно ви поєднуєте слова у фрази і підбираєте рими. А також те, що кожен ваш вірш має свою тему і у них немає нудних повторів "про одне і те саме" - тобто у кожному з них є щось своє, особливе, про щось нове. Ваша поезія дуже щира, наповнена світлом. Читаючи її, закохуєшся. Зараз молодь має проблему - коли ми пишемо вірші про кохання, вони нопвнені стражданням від цього почуття. Дівчата, пишучі, ллють сльози і потім неможливо читати цю творчість, бо цей негатив переповнює тебе. У ваших віршах все принципово по-іншому. Я прочитала Вашу збірку на одному подисі і так наповнилася світлою енергією, що вже тиждень ходжу посміхаючись. А ще ви надихнули мене: я закохалася і почала писати свої вірші, хоча вже дуже давно не писала. Так дивно трапляється - поета надихає хтось, або щось і він народжує шедеври, а потім, читаючі ці твори інші надихаються - і йде таке-собі коло. Ваша творчість поєднує дитяче світле кохання, юнацьку закоханність і зрілу любов. І це неймовірно. Хочу Вам подякувати за те, що ви вносите в наш світ прекрасне. Я б хотіла і надалі пізнавати ваш світ поезії і вчитися на вашому прикладі кохати по-справжньому. Світлана, 17 років. ..., sveta_kolinko@meta.ua.

Вірші чудові! Прочитали всією родиною. Дякуємо! Запропонуйте композиторам. Оксана, 097-229-35-98.

Дуже гарні вірші! Дякую Вам, що підносите чистоту кохання! Хай Вам щастить у Вашому творчому житті! ..., 067-405-73-37

Дякую! Після того як до рук потрапила Ваша збірка "Кохання світ безмежний", вже тиждень не можу відірватись від цих чудових віршів, підіймається настрій, в серце після нудних одноманітних робочих буднів знову повертається якась дитяча віра в справжнє, щире, взаємне кохання. Наснаги і довгих Вам літ!!! Тетяна, sovgavantv@rambler.ru

Шановний Олександре! Прочитавщи Ваші поезії у серці прокидається світле почуття - любов. Дякуємо за Вашу творчість! П.С.Нам особливо сподобалась поезія "Мені завжди твоєї ніжності бракує..." Закохані, 063-150-19-42.

Спасибо за настроение, успехов и душевной энергии ,, 093-621-50-51.

Олександре, ви незвичайно світло і чисто описуєте свої почуття. Ваша поезія - справжній оазис для закоханих. Дякую Вам!!! Елена, 0961265752, elena-korjak@rambler.ru

Здравствуйте, Олександр! Простите, за долгое молчание. Даю ответ на Ваш отклик. Даже не знаю почему так долго не могла дать Вам ответ. Зайду, посмотрю, почитаю и тут же закрою. Враги не дают покоя. Я читала Вашу автобиографию и вспоминала своё детство и все прожитые годы. Как было тяжело бороться со своими потайными врагами. Я думала, что только у меня это было. А когда начала читать все автобиографии артистов и Вашу, просто нет слов, как было всем тяжело подыматься. Сколько надо было пройти через такое тяжелое испытание каждому начинающему поэту, артисту. Сейчас у меня проходит шкала нового испытания. Ни как не могу дождаться когда оно закончится. Я рада, что жива и здорова, чего и Вам всем желаю. 2013 год для меня будет удачным, так говорят народные целители, которые приходят мне на помощь. ( 2001 - 2013гг.). Простите, я хочу Вам сообщить о том, что на Ваши стихи, которые написаны на стр. 18, "Любовь, как мир, безбрежна" - Липа цветет. На эти стихи, мне пришла очень красивая мелодия, которую я пела в тот период, когда цвела липа. Это просто было чудо, дано от Бога. Я хочу взять участь у Ваших творческих вечерах. Вашей жене - Таисии, большой привет! Простите, пишите, звоните. С уважением Любовь Полякевич (Ковтун) PS. Это было так: В июле месяце я ходила в Церковь, которая находится далеко от дома, где я живу. Надо ехать в центр города, а потом идти по мостику, через реку "Рось". Вечером я возвращалась домой и как обычно всегда иду пешком. И куда не посмотрю, кругом цветет липа, такая пышная и красивая, вся в цвету, как Невеста. Я сорвала три веточки, приложила одну веточку, как веночек на голову и стала напевать: "Липа цветет. Ах, какой аромат!" и т.д. приходили разные слова и я их напевала, особено свадебные. А свадебные потому, что я с 1993 года работаю ведущей - тамадой на свадьбах, юбилеях, дни рождениях и т. д.. Простите за откровенность, а когда пришла домой тут же взяла Вашу книгу - стихи и смотрю на первые слова, которые Вами были написаны, - Липа цветет. Ах, какой аромат! Произошло Божье чудо! И как в это не верить, как это правда! Всего Вам доброго и прекрасного! Три Ангела Вам Хранителя! С Богом! Lyubov Kovtun, 093 234 38 28 или 095 67 45 778., kovtun1954lyubov@mail.ru.

Ваші вірші просто неймовірні! Дякую вам за те, що даруєте людям щастя! Лиза, 063-332-39-68.

Вірші Олександра Високого пронизують до душі, він пише все те, що переживає кожен з нас. Він - талант! Крістіна, студентка КНТЕУ, 063-760-23-05.

Спасибо за такое нежное отношение к женщине... Жду приглашения на творческий вечер. Елена Андреевна, 095-759-63-04.

Хорошо пишете, так держать! Юрий, 096-848-25-19.

Испытывать такие чувства - это счастье.Восхищаюсь людьми, которые могут так красиво сказать о любви. Лариса, evsa_62@mail.ru

Щиро вдячна за Вашу поезію! Давно не читала подібного саме з сучасного (частіше звертаюсь до класики, щоб насолодитися справжніми емоція від поезії). Творіть - будьте щасливими і приносьте щастя іншим! Ірина, irash_78@mail.ru

Спасибо большое за Ваши стихи! Я в каждом из них вижу себя и невесту свою! ., 098-726-13-03.

Стихи очень проницательны и в них отражена красота отношений двух любящих сердец! Чудесные стихи! Вам творческого успеха и создания новых шедевров. ., 099-343-90-38

Мерсі боку! Гарні вірші! Божих благословінь! ., 095-592-32-54

Читала стихи и плакала... ., 093-610-94-88

Дякую за відчуття естетичної насолоди, яку подарували Ваші вірші. Успіхів і натхнення! Юля, 067-315-75-38.

Дуже гарні вірші!!! Щасти Вам!, 093-145-72-64.

Шановний Олександре! Дякую Вам за ніжні, зворушливі вірші! Шкода, що майже вся сучасна молодь не читає такої лірики. Бажаю натхнення!, 063-299-77-29

Шановний поете, Олександр Високий! Як банально це не було, але я вам в першу чергу розповім з чого все почалося, з чого закохалася в вашу творчість. А все почалося із звичайної платформи метро. Я побачила чоловіка, який підходив до кожного і ретельно роздавав якісь рожеві листівки. Мене це зразу зацікавило.І ось він підійшов до мене. Спочатку я подумала що це звичайна реклама, чи запрошення, як це буває на якийсь концерт. Опустивши очі в першу чергу мені кинувся великими літерами надпис "Олександ ВИСОКИЙ", а ще нижче " 10 поезій про КОХАННЯ". Я віднеслась до цього трохи скептично, тому що згадала поетів сучасників, які писали на цю ж тему. Всі вони, як не дивно несли у своїх роботах практично однакове: біль,розчарування, ненависть, розлуку і таку звичну зраду. Лише деякі могли донести у свою поезію стосунки без страждань і справжні щирі почуття яких не забути. Спочатку я вагалася. Моя свідомість була забита проблемами і щоденними мурахами, які сиділи в моїй студентській ще юнній голові. В той день я поспішала на свій перший іспит, і тому склавши брошурку поклала її до кишені. Як -не -як, а неслухняні пальці полізли в кишеню і тут же налапали гладеньку листівочку, яка дала про себе знати. Швидко пробіглася очима по віршах, але зачепивши рядок "Біля ніг твоїх я - подорожник" завмерла. Прочитала спочатку і до кінця цю поезію, перейшла до другої, прочитавши попередню перейшла до наступної і тут власне кажучи "мене понесло"....і так до тих пір поки поезії не закінчилися. Зразу вам кажу, я була в захваті!))) Такий м'який початок, і така чудова кінцівка. Саме ці якості лежать в основі вашої поезії. Читаючи їх відчувається життя, подих щирої любові, ніжність почуттів, такий собі легенький спокій.І що саме цікаве поезії хочеться читати і читати...))Знову і знову, вчитуючись в кожен рядок, в кожне слово. І тому, я дуже вдячна абсолютно незнайомому чоловікові, який дав листівку, і вам за таку поезію наповнену рожевим сяйвом. Тепер я із задоволенням читаю ваші поезії..) І можна собі тільки уявити, а все ж почалося із звичайної брошурки... З великою повагою і вдячністю Маруніч Оксана , oxana.marunich@yandex.ua

Олександре, дякую Богу за Ваше серце, яке піснею кохання лягає в рядки віршів!... Я отримала задоволення від Ваших віршів і ще раз розуміння того, що існує така трепітна та вірна любов! Дякую! Творчого натхнення, щастя! Наталія, 093-629-13-02.

Доброго вечора, Олександре! Мене звуть Юлія, до моїх рук потрапила збірка ваших віршів, і я вирішила написати свою думку. Хочу сказати, що вірші чудові, деякі мене вразили особливо))) У кожному із цих поетичних творінь є свій феномен, задуми віршів неймовірні!!! Дякую за таку чудову творчість! Я задоволена, що з нею ознайомилась))) Юлія, 093-031-35-04.

Добрий вечір, Олександре!!! Сьогодні я познайомилась із Вашою творчістю. Це надзвичайна поезія!. Я вдячна долі за те, що можу читати і насолоджуватися такими красивими і ніжними рядками про кохання. Читаючи кожен Ваш вірш, я дійсно повірила, що існує справжнє і на все життя кохання. Дякую, Вам за віру, гарний настрій, піднесенні почуття та тепло у серці. Сподіваюсь побувати на Ваших творчих вечорах. З нетерпінням чекаю нашої зустрічі! Натхнення Вам та нових творчих звершень! Інна Максимець, inna_maksymets162@meta.ua.

55 – красивый возраст, бархатный сезон жизни. Недаром это две пятерки подряд – наверное, кто-то там, наверху, поставил такую высокую оценку за прекрасно прожитые годы. Все главные трудности и перипетии жизни уже позади, акценты расставлены, приоритеты определены, оценки выставлены – две пятерки! Это прекрасный возраст, в нем мудрость, красота и сила, а впереди – только наилучшее. 55 – еще не возраст, это пик жизни, вершина с которой, как на ладони, видно все прожитое, пережитое, и то прекрасное, к чему следует стремиться. Так желаю здоровья на долгие годы, чтоб свершилось все желанное и задуманное! С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!! Василий Аристархов,

Ув. Александр! Мне очень понравились ваши стихи из сборника "Кохання світ безмежний". Я позавидовала вашей спутнице за то, что ее так любят, а вам за то, что находите такие нужные для каждой женщины слова! Спасибо за умение любить свою половинку! Ирина, 098-120-27-56.

Шановний Олександр! Мені 37. Вражена вашою творчістю, так як інколи пишу сама. На жаль, мої вірші більш драматичні, так як моя любов однобока. Мені близькі ваші відчуття, але до своєї долі. Вдячна за ваше прагнення донести свої почуття до людей - це класно! Ірина, 098-120-27-56.

Доброго вечора, пане Олександре! Сьогодні отримав з Ваших рук листівку із поезією, дуже дякую! Поезія прекрасна, кожна строфа наповнена великим змістом і трепетом, в ній відчувається, наскільки глибоко і віддано Ви кохаєте! Як щляхетно возвеличуєте Жінку! Дуже приємно також, що Ви по-доброму сприймаєте світ і оточуючих людей та даруєте їм свою поезію. Творчих успіхів і гарних людей довкола Вас! Наснаги і удачі! З повагою, Вадим, vdacuk@ukr.net

У Вас очень глубокие и прекрасные стихи. СПАСИБО ВАМ!!! Юлия, 095-698-14-72.

сподобався вірш про ромашки) Інна,

Доброго вечора Вам, Олександр Високий! Вдячна Вам за чудову збірку віршів, яка потрапила до моїх рук.Ви підняли для мене завісу над тим чудовим світом, який ,як я вважала, вже не існує - це світ Любові, світ Кохання. Ніколи не думала, що людина може так довго берегти і нести в собі таке світло кохання, що людина може бути такою романтичною навіть в наш час,коли всі кудись поспішають і нікому ні до кого немає діла. Коли я придбала цю збірку, Ви чомусь сказали, що бачите, що в мене добре серце. Цікаво, чому і як ви це помітили? Я сама пишу вірші, але подивившись на свої вірші, я зрозуміла що вони сповнені болю, і в порівнянні з Вашими,- просто чорні. Ваші вірші дуже легкі і приємні. Скоріше за все Ваші вірші присвячені Вашій дружині або першому коханню. Дуже мило і романтично. Хотілося б з Вами поспілкуватися на тему віршів, було б цікаво для мене, але це за Вашим бажанням. Дякую Вам! З повагою, Німчинова Юлія, juli-anna777@mail.ru.

3 роки тому випадково мені в руки потрапила листівочка з 10-тьмя поезіями. Вони мені так сподобались, що я її зберегла та завжди ношу з собою в гаманці,час від часу перечитуючи. А сьогодні моя подруга гуляла містом,та біля метро їй дали таку саму листівку) Я була вражена) Перечитала знову та захопилася,немов уперше!Я просто в захваті від Ваших поезій! Творчих успіхів Вам та наснаги! З повагою,Надя Надя, 0979807228,

Здравствуйте, Александр! Слушайте, это божественно! Я по дороге домой прочитала ваш сборник, ехала и плакала навзрыд от счастья, не знаю, очень трогательные стихотворения есть. Просто удивительно, что можно так глубоко на протяжении всей жизни любить одну женщину. Бытует мнение, что такого не бывает. А видите оно как. Бывает. Настоящее чудо. Вы наверно очень счастливый человек. И, безусловно, талантливы очень. Я рада, что купила Ваш сборник. Пригласите меня на свой литературный вечер? Евгения,

... Ти посміхнулась, тихо притулилась... Природній жест, а в нім загадка є. І знову серце радісно забилось. Яка ж ти люба, сонечко моє. ... Такі прості, звичні слова, а так зачаровують. Я вдячний за те, що Ви відшукали свій талант, своє призначення, і у мене є змога насолождуватись ним. З радістю відвідаю Ваш творчий вечір. Натхнення і терпіння! Ігор, 0979422299,

чуттєво і ніжно.згадала В.Сосюру) Олеся, lesyunya@bk.ru

Я зачарований Вашими віршами. Бажаю Вам здійснення творчих задумок і міцного здоров'я для того! Київ, вік 23 роки. Василь, ivase@ukr.net

Ваші вірші вразили мене своєю красою і полонили безмежною ніжністю. Дякую. Я також пишу вірші. Достатньо розбираюсь в поезії, аби оцінити ваші прекрасні творіння. Наталія, 098-462-35-06.

Вітаю Вас, пане Олександре! Отримав на масляну листівку "10 поезій про кохання"... Прийміть мої найкращі відгуки щодо Вашої творчості. Спасибі Вам за те, що вносите колір та святковість в повсякденне життя, буденність. Хочу побажати Вам міцного здоров'я, успіхів і творчої наснаги. Обов'язково придбаю своїй дівчині одну з Ваших поетичних збірок. З повагою, Віталій Заполочний, vitaliy.zapolochnyy@gmail.com

Добрый день. Меня зовут Юля. Ваше «письмо счастья», а точнее листочек со стихами, ко мне попало случайно. Хотя на самом деле не случайно, так надо было кое-кому. И этого кое-кого я называю Вселенной. Вы знаете, в последнее время, когда на улице раздают листовки, я не беру их. Если мне их все-таки пытаются вручить, вежливо отказываю. Я занимаюсь рекламой по роду своей деятельности, поэтому листовок, как говорится, хватает в жизни. Но... молодой человек воспользовался моим минутным замешательством и благополучно вручил мне ее. Начала читать, и тут же слезы в глазах, потому что "попали по адресу". Такие красивые и трогательные слова о любви, настоящие, добрые, светлые. И так внутри тепло стало. В очередной раз поняла, какие же Бог выбирает удивительные способы, чтобы поддержать и подбодрить, вселить в тебя надежду и поддержать веру в то, что на свете есть мужчины, которые умеют любить и ценить женщину, которая рядом с ними. Теперь я ношу этот листочек с собой в портмоне в отделении, куда складываю счастливые талончики. Да, да, я собираю счастливые талончики, правда, уже не ем их, как в детстве:). И когда мне становится грустно, я его перечитываю. Благодарю вас за вас! Пусть каждый ваш день будет наполнен теплым волшебством, которое вы сами дарите людям. Пусть в вашей жизни у вас все получается легко, радостно, благополучно и так, как вы это видите и чувствуете лично для себя, без оглядки на кого бы то ни было. Ну а если в какой-то момент вы начнете понимать, что что-то идет не так, находите в себе силы начинать все сначала, для этого нет никаких временных рамок. Это с некоторых пор я знаю на примере себя. Хорошего вам дня! Юля Yuliya Dedyuk, jdedyuk@gmail.com

Доброї пори доби, пане Олександре. Якщо вам не важко, прочитайте, будь ласка, мій вірш. Остання надія зникає, Фінал чекає тебе сумний. Тебе хвороба осліпляє, А зір був такий дорогий! Листа коханої не прочитаєш Ь І дорогу сам не перейдеш. Може, дарма ти страждаєш? Обмаль часу, а ти все не йдеш. Лікар тобі допоможе Очі знову побачать світ. Горе, біду переможе! І життя стане прекрасним, Якщо звернувся ти вчасно! Шевчик А. А. Анатолий шевчик, rocklee2512@mail.ru

Доброго дня, пане Олександре. дякую за поезію. вона гарна. оцей вірш дуже подобається У кімнату ллється сонця повінь, Все у променях яскравих, золотих. Я голублюсь в пестощах твоїх, Знемагаю в пристрасті любові. Треба йти, але не можу я Від краси твоєї відірватись, Бо з тобою ладен я кохатись Не лише годину – все життя… Ти мені сніданок подала, Чай зелений налила у склянку. А в очах стоїть початок ранку… О, якою ти в ту мить була! з повагою, Ольга

Чудові вірші! Дякую від серця! !, 093-093-93-90.

Пане ВИСОКИЙ! Дякую за Ваше ніжне,любляче серце,добру і багату душу. Ваші вірші наш світ зроблять кращим. Здоров'я Вам, творчих успіхів... Надія, nadejda1s@rambler.ru

ПРОЧЛА ВАШИ "10 ПОЕЗІЙ ПРО КОХАННЯ". ПОТРЯСАЮЩЕ!!! МНЕ 20 ЛЕТ, УЧУСЬ НА МЕНЕДЖЕРА, СПОРТСМЕНКА. ТОЖЕ ИНОГДА ПИШУ СТИХИ. ХОЧУ ПРИНЯТЬ УЧАСТИЕ В ВАШИХ ЛИТЕРАТУРНЫХ ВЕЧЕРАХ. НАСТЯ, 096-105-81-25

Мені дуже сподобалася Ваша поезія. Я побачила Вас серцем і закохалася..., 063-203-95-80

ДОБРОГО ДНЯ ОЛЕКСАНДРЕ!!! У МЕНЕ В РУКАХ ВАША КНИЖКА ВІРШІВ ПРО КОХАННЯ... Я ВЗАГАЛІ ТЕЖ КОЛИСЬ ПИСАЛА, АЛЕ НА ДАНИЙ МОМЕНТ НЕ МОЖУ ВИРАЗИТИ ПОЧУТТЯ ВІД ПРОЧИТАНИХ СЛІВ. МЕНІ ВЗАГАЛІ ЦІКАВО ЗНАТИ, ЯК ЛЮДИНА ПОЧИНАЄ ПИСАТИ, ТА ЩЕ Й ТАК ПРОСТО ОПИСУВАТИ В СЛОВАХ ЖИТТЕВУ СИТУАЦІЮ. ЧЕСНО КАЖУЧИ Я СЬОГОДНІ ЗАЧИТАЛАСЯ. ОСОБЛИВО КОЛИ В УЯВІ МАЛЮЮТЬСЯ РІЗНІ ОБРАЗИ, ЦЕ ПРЕКРАСНО. А ЩЕ МЕНІ СПОДОБАЛОСЯ ДУЖЕ ТЕ, ЩО ВОНИ В СУЧАСНОМУ СТИЛІ. "ЦЕ СЬОГОДНІ ДИВЛЯТЬСЯ НА СТАТКИ, ВДАЛИЙ ШЛЮБ - МЕТА ДЛЯ БАГАТЬОХ, В НАШІ ДНІ ПРО ЦЕ НЕ МАЛИ Й ГАДКИ, ІЗ БАГАТСТВ - ОБРУЧКИ ЛИШ НА ДВОХ" ... ХОЧУ ПОБАЖАТИ ВАМ УДАЧІ :):):) :), a-z8097@meta.ua

Пане Олександре! Дуже сподобалися вірші Ваші. Зразу дякую від обох, нас звати Юрій та Оксана Дубики. Любові Вам! Пишіть. Чекаємо! Юрій, 097-616-74-84

Дякую Вам за вірші. Ви молодець! Класно! , 063-424-83-77

Шановний Олександре! Від щирого серця хочу подякувати Вам за Вашу збірку віршів "Кохання світ безмежний". Сьогодні у мене був важкий день... і я вирішила почитати її. Ваші вірші... Вони настільки чудові, що у мене аж сльози течуть... Вони такі гарні... Відчувається, що вони написані з любов`ю, що в них вкладено частку Вашої душі... І вони такі справжні, живі, в них відчувається палке кохання, щирість, доброта, тепло, ніжність, турбота... Навіть і не передати всі ті емоції, які викликають Ваші вірші. Щиро дякую Вам! Особливо за те, що Ви несете таке добро в цей жорстокий світ, в якому зараз бракує справжньої щирості і таких справжніх, чистих почуттів. Була би дуже рада відвідати Ваш літературний вечір, якщо це можливо. Дякую, з повагою, Аня Анна Галкина, anna777gag@gmail.com

ВАШІ ВІРШІ - ЦІЛЮЩИЙ БАЛЬЗАМ ДЛЯ СТОМЛЕНОГО ЖІНОЧОГО СЕРЦЯ, 0969747339

Шановний Олександре! У Вас дуже гарні та душевні вірші!, Яна, 0637623706

Олександре, дякую за Вашу щирість у віршах)), за справжні і ніжні почуття, 0932366566

Ваші вірші просто чудо. Таку душу та серце може мати тільки справжній митець. Здоров'я вам та творчого злету. З повагою. Таня, 0638362314

Поету Високому О.М. Прочитавши ваші вірші, Розумієш гостро, Що любов на цьому світі Це реальність просто! Тим, хто віру вже втрачає У кохання силу, Нехай врешті почитає Ваші вірші милі. В них найкращі почуття Прославляє автор, Вносить радість у життя В тім він не аматор. Майстер слова й почуттів, Хай йому не вадить, Пише щиро, від душі, В його віршах правда. Правда, що часто в житті Нехтують свідомо, Як кохання зберегти Часом невідомо… Ця поезія для тих, Хто в кохання вірить, Й не лише для молодих, А й доволі зрілих… Ось так. Дякую Вам за Ваші чудові творіння. Вони такі чисті, прекрасні! Щиро бажаю Вам творчиз успіхів, нескінченного натхнення, реалізованого у Ваших красивих віршах. З повагою до Вас все жіноцтво України в моїй особі Галина Копил, kopylg@ukr.net

Доброго дня, шановний Олександре! Нещодавно наштовхнулася на стенд з Вашими виданнями на Петрівці. Щиро зраділа та сфотографувалася поряд з ним (спробую надіслати фотокартку Вам на електронну пошту). А взагалі від себе та своїх подружок Олександри та Дар\\'ї хочу подякувати Вам за чудові вірші! Ми Вас дуже цінуємо! Анастасія, 0636541115, nastya_krynytska@rambler.ru

Добрый день. Хочу выразить свой восторг, удивление и почтение перед страстью Александра Высокого к своему творчеству. Был приятно удивлен увидеть Вас в метро с листовками в руках... Вы идете к людям, Вы зажигаете их сердца рифмами о возвышенном, о любви. Вы делаете огромный вклад в культурное развитие каждого отдельно взятого человека и всего общества в целом. Преклоняюсь перед вашим трудом. Вы достойный пример для подражания. Мы трудимся на одной ниве служения людям, и для меня честь, учиться у Вас. Павел, 0631526385, pavelpavel007@list.ru

Вельмишановний Олександре Миколайовичу! Я дуже високої думки про Вашу лірику. Хочу звернутися до Вас із проханням! Чи не могли б Ви відрецензувати мої вірші? Якщо ні, то ні, але все ж таки чекаю на Вашу відповідь! З щирою повагою, Lubov Ільницька, ilnitsa@rambler.ru

Доброго вечора, шановний Олександре! Я познайомилась з Вашою творчістю минулого року, коли мені потрапила до рук брошура з Вашими віршами. А нещодавно я мала нагоду придбати книжку. Ваші вірші не можуть залишити байдужим нікого.Коли я їх читала, здавалось, що це саме те, що мріє почути жінка у будь-якому віці. А мова просто зачаровує - така проста, але така милозвучна і така по-справжньому літературна! Я працюю в коледжі викладачем української мови та літератури. Ми, викладачі, щорічно для студентів з метою популяризації вживання української мови, рідного слова організовуємо різноманітні цікаві заходи. Виникло бажання познайомити студентів з Вашою творчістю. Хотілось би Вас запросити до нашого навчального закладу з нагоди святкування Дня української писемності і мови (11-15 листопада).Чи можливо це? Дякую! Чекаю на відповідь! Валентина, valyushka_kiev@ukr.net

Пане Олександре! Прочитав Вашу книжку поезій "І знову приходить весна", яку мав приємність придбати з автографом на книжковій виставці. Щиро дякую за чудові романтичні вірші, за чуттєву поезію про кохання, за шанобливе ставлення в Слові до найчарівнішого в світі створіння - Жінки. Кажуть, що зараз мало читають вірші. Можливо, ті хто взагалі (і зараз, і раніше) мало читають. Не впевнений, що це так. ВІірші, а не "стишки" читали і за тисячу років до нас, і за дві, і далі будуть! Сам я читав Ваші вірші майже щоденно, проте потрохи. Томик віршів лежить на видноті, і я за якимось внутрішнім велінням чи потребою, коли вже дуже притисне негатив, підходжу до нього, беру в руки та читаю кілька віршів. І буденність відходить десь в далекий туман, а залишається Кохання, Почуття, стосунки Двох закоханих. Чудове відчуття! Щиро дякую авторові. Низько вклоняюсь перед Музою, що стільки років надихає Поета! У мене є пропозиція, яку, мабуть, нелегко буде втілити. Було б не зле, якби на радіо після новин про повені, пожежі, війни та вбивства - диктор прочитав кілька Ваших віршів про кохання. Можливо, йому і всім слухачам не так важко було б на душі від усіх негативів сьогодення? До речі - чудовий маркетинговий хід - те, що Ви даруєте листівки зі своїми віршами всюди. Люди зараз зашорені і втомлені буденними негараздами, тому дехто жахається і не бере литочка до рук. А марно. Це маленьке віконце у світ прекрасного, не буденного, Високого (мистецтва і Поета). Саме так і я сам познайомився з Вашою творчістю. З повагою, Владислав Таранюк, письменник, сценарист. Slava Taranyuk, staranyuk@bigmir.net

Давно не читала таких глубоких и красивых стихов о любви! Спасибо Вам огромное! Вы очень светлый человек с даром от Бога! Людмила, 093-720-13-86

Я увійшла в Ваш дивний світ По стежках вересу блукала Шукала диво Квітки-цвіт В мережах поля задрімала. Наснився парубок Високий Серед берізок моноліт він будував клен одинокий-очі лід тягнули в скелю стан душі біль глибокий осені свято в куліш збирав сонети в срібний кошик Ольга Ратинська, 067-978-63-22

Спасибо большое за ваши прекрасные стихи! От сердца и с душой все написано. Анна , 0980211236, annashapovalova@gmail.com

Очень приятная и легкая поезия, которую приятно читать как дома, так и в дороге. Большое спасибо за Ваше творчество! Андрей, 0637279368, andrey8860@rambler.ru

Давно не читала таких глубоких и красивых стихов о любви! Спасибо Вам огромное! Вы очень светлый человек с даром от Бога! Людмила, 093-720-13-86

Добрий вечір! Сьогодні отримала від вас листівочку з віршами - вони дійсно гарні і щирі! Ви робите добру справу і нехай Вам щастить у житті і реалізації Вашого таланту! Ірина Лазутчик, lazutchik.irina@mail.ru

Вітаю! Ось вирішив залишити свій відгук про ваші вірші та взагалі, про ваше захоплення ... Мені дуже сподобалось те, що ви передаєте своєму читачеві почуття любові та думки про велике, дуже вам дякую за такі вірші ... Бажаю вам успіху у подальшому і хай з вами завжди буде ваша Муза) ..., 093-994-62-24

Доброго дня, пане Олександр! Вчора мала за честь познайомитись з вашим творчим надбанням. Скажу щиро, що мені дуже сподобались ваші вірші. Вони легко читаються, написані зрозуміло і доступно. Можуть захопити не лише доросле покоління, а й людей юного віку. Щиро вдячна за вашу працю! А я, як і обіцяла, надсилаю вам свої вірші. Щоправда, написані вони вже давно. так що не будьте занадто суворим у оцінках(це я жартую), буду вдячна за будь яку вашу думку.На даний час є у мене задумка щодо написання книги, я вже працюю над цим. Хотілося б поспілкуватися з творчими людьми, мені цього дуже не вистачає. У молоді роки відвідувала зустрічі молодих поетів, була членом літературного угрупування, друкувалася у газетак і у колективних збірках. Тепер пишу мало у силу своєї зайнятості, але відчуваю у собі багато творчої енергії. Надіюсь на ваше розуміння. З повагою Плєтєнцова Олена, "Плетенцова Алена"

Александр, здравствуйте, сегодня мы вас встретили с мужем и приобрели у вас Ваш сборник стихов. Они прекрасны. Столько любви, чувств просто нет слов. Каждая женщина мечтает о том, чтобы о ней так писали. Продолжайте делать свое любимое дело и мир станет лучше. Очень надеюсь, что скоро в школьной программе появятся ваши стихи и дети будут их с удовольствием учить. Юлия, 0631020505, _jul@ukr.net

СОГЛАСНА С ПРЕДЫДУЩИМ КОММЕНТАРИЕМ, ЧТО СТИХИ АЛЕКСАНДРА ВЫСОКОГО НАДО ИЗУЧАТЬ В ШКОЛАХ И УНИВЕРСИТЕТАХ. ЭТО СТИХИ ВОЗВЫШАЮЩИЕ, ДЕЛАЮЩИЕ ЧЕЛОВЕКА ЧЕЛОВЕКОМ, НЕСУЩИЕ ПОЗИТИВ И РАДОСТЬ ЧУВСТВ. ТАКОГО ПОЭТА НЕ БЫЛО ЗА ВСЮ ИСТОРИЯ УКРАИНСКОЙ ЛИТЕРАТУРЫ И, НАВЕРНОЕ, НЕ БУДЕТ. ОН НЕПОВТОРИМ, КАК НЕПОВТОРИМО НАСТОЯЩЕЕ ИСКУССТВО. ОЛЬГА НИКОЛАЕВНА, ПЕДАГОГ С 45-ЛЕТНИМ СТАЖЕМ. .,

Доброго дня! Звичайно, поет має музу тоді, коли відчуває, що до його віршів є особлива спрага читача...коли зацікавлене коло збільшується... Адже в радості, сердце ніби з глибинного джерела черпає ті нові, життєві, теплі, яскраві нотки і намагається донести людям той стан внутрішнього потрясіння та радості... Іноді, часто болючим словом, чи відношенням, твій талант намагаються зрубати попід коренем! Але, важливо пам\'ятати, що той дар,котрий маємо ми, ми отримали не за для того щоб його так легко згасили, а за для того щоб ми змогли, творити, несучи тепло людям, навіть тим хто зневіривсь! Дякую вам, Олександре, за чудові вірші на рідній мові, вони звучать особливо, так як сама мова вже відображає насиченість та співучість їх... Ви дуже гарно пишете, кожен колись починає з малого....я вірю і знаю, що істина поезія здатна торкатись багатьох сердець і так і буде!...я вам бажаю незгасаючого кохання, терпіння, терпеливої музи і величезного кола прихильників і читачів!...даруючи добро людям через вірші, я бажаю щоб Бог вам завжди подавав сторицею за ваше добро! Творіть, пишіть, ми цінуємо і читаємо.... Віршовано коротко хочу написати...може не зовсім поетично, але як вмію... КРОКУЄ СТРІМКО СЬОГОДЕННЯ, ДЛЯ КНИГИ ЧАСУ ВЖЕ НЕМА ГАРНЕ КІНО, СПРАВИ БУДЕННІ, ТАКА ЖИТТЯ, СЬОГОДНІ, ТАЇНА. ПОЕТИ,АВТОРИ ВЕЛИЧНІ? ЗАБУЛИ ВЖЕ ХТО Й ГІМН ПИСАВ! ПОЧАТОК ДЕ СТЕЖКАМ СТОЛИЧНИМ, ЗВІДКІЛЬ НАРОД ЦЕЙ ПРИЧВАЛАВ? СЬОГОДНІ ІНШІ ВПОДОБАННЯ, ДУШІ ТЕПЛО НЕ ЗБЕРЕЖЕШ ТЕПЕР ПОРА ІНИМ ЖАДАННЯМ, НЕЗНАНИМ, ТИХО І ПОМРЕШ! ТА ПЕВНО, КОЖЕН ДОБРЕ ЗНАЄ ЩО ВІРШ - ДУШІ Є ГЛИБИНА, ДОБРО ДЕ ВІЧНО НЕ ЗГАСАЄ, ЛЮБОВІ ВІЧНА, ДЕ ВЕСНА! Инна,, 0988886020, tereshenko_iv@mail.ru

Здравствуйте, Александр! Мне посчастливилось стать обладательницей книги ваших стихов. Я практикуюсь на телеканале Интер,хотелось бы снять про Вас сюжет. С уважением Екатерина, 097-136-86-96

Доброго дня, Олександре! Декілька днів назад я придбала збірку ваших поезій "Кохання - світ безмежний". Ваші вірші вразили мене у саме серце. Важко сказати, який найкращий. Кожна наступна поезія настільки щира, проста, але в той же час дуже глибока. В кожному вірші я змогла знайти відголосок власних почуттів. Дякую Вам за це. Вразив вірш: "Без кохання жити неможливо. В ньому лиш неперебутня суть. Коли є у білім світі диво, то його любов"ю люди звуть" та багато інших. Продовжуйте писати. Ви надзвичайно талановиті. Удачі та натхнення вам!) Від дівчини, яка щиро захоплюється вашою творчістю) Олександра, 093-147-59-62

ДОБРИЙ ДЕНЬ! Я ПРОЧИТАЛА ВАШІ ВІРШІ. НЕВЖЕ МОЖНА ПИСАТИ ТАКІ ЧУДОВІ ВІРШІ? Я ПРОСТО ЗАКОХАЛАСЬ В НИХ! НЕМА СЛІВ! АЛЕ ЦЕ ПРОСТО БОЖЕСТВЕННО!! ВЕРОНІКА, 063-136-11-30

Дуже сподобалися ваші вірші в метро розадавали листівки с ними . Джуе глибокі , смислові твори на відміну, наприклад, від безглуздих віршів Юхниці, ваші твори самі найкращі . Дякую вам за позитивні емоції Дарина,

Стих просто супер про ромашки))) Я влюбилась ), 063-037-53-24

ЧУДОВІ ВІРШІ. ВИШУКАНА І ВОДНОЧАС ЛЕГКА ПОЕЗІЯ. ДЯКУЮ ВАМ!! ВЛАДИСЛАВ, ЛЬВІВ. СТУДЕНТ, 093-921-71-00

Спасибо за поэзию! Слава Фролова, 093-279-11-97

ПРОЧИТАЛА СЬОГОДНІ ВАШІ ВІРШІ. ДУЖЕ СПОДОБАЛИСЬ. ДЯКУЮ. У ВАС ДІЙСНО Є ТАЛАНТ! БАЖАЮ ВАМ РОЗВИВАТИСЬ НАДАЛІ. УСПІХУ! 093-466-69-73,

Відчуваю величезну вдячність долі. яка подарувала мені зустріч з неймовірною збіркою віршів "Кохання світ безмежний" Та ще й з афтографом такого неперевершеного творця... Насправді. Ваші вірші пробудили в моїй душі щасливі нотки захоплення силою любові і віри у невмирущність почуттів, сподівань на можливість існування безкінечної казки щасливих дотиків душ. Я вдячна Вашій дружині і Вам за те, що так щиро і відкрито Ви надихаєте українців до переконання у незламності справжнього.Низький Вам уклін за кожен рядочок збірки, за кожне слово і за кожен знак оклику. Ваші вірші заполонили моє життя і я з радістю ділюся з друзями поетичними рядками Вашої лірики. -- З повагою, 53 роки. Полтавка. Тетяна Хорощак, tetiana.horoschak@gmail.com

Як я вже відмітила. я- полтавка. Зараз приїхала до сина допомогти з новонародженим онуком . Я мати двох дітей- сина Богдана ( 30 років) і донечки Галинки (26 років)... Я не маю жодних відношень до професійних занять творчістю. хоча людина дуже творча- люблю. понад усе. гарне віршоване слово . воно здатне запалити мене і повести за собою. відчуваю великі плями недоосвіченості. планувала їх долати. працювати над собою. Так. напевно, і станеться, коли я загою свої рани. Я вишила близько 25 ікон майже всі подарувала Свято-Миколаївському Храму УПЦ КП м. Полтава. де я являюсь скарбником з 2002 року. Працювала я . зазвичай. головним бухгалтером, а зараз- технолог громадського харчування ( за своїм основним дипломом). Попри все, люблю людей. життя, глибоку музику, хороші вірші (особливо тепер вашу любовну лірику). Надійна і відповідальна. Сповнена віри у перемогу України, а значить-добра! Тетяна Хорощак,

Здравствуйте, Александр! Сегодня в интернете мне попались Ваши стихи на русском. Они ещё гармоничней и ближе. Из них можно черпать теплоту до бесконечности. А мне нравится сочинять сказки, не смотря на 50-летний возраст. Буду рада, если подскажете как напечатать небольшую книгу. Елена, 067-257-29-61, dolphinElena@i.ua

ЧАРІВНІ ВІРШІ! СТРУНКІ ТА ГАРМОНІЙНІ. ДУЖЕ ДЯКУЮ! ТЕТЯНА, 063-990-91-27

Дякую Вам за щирість і красу. Гануся, 093-746-09-31

За Вашими словами Сила Серця у кожній букві променями сяє. Та дотиком Душі мені здається, що Ваше Серце істинно кохає Божественно. Слова мої мовчали. Та Серце відчуває крізь рядки, Що там вірші свій виток набирали, де Джерело у Божої ріки.... Олена Загорська, elenabotv@ukr.net

Шановний Олександр! Мене звати Наташа. Мені дуже сподобались ваші поезії про кохання! Бажаю вам міцного здоров'я та великого натхнення. З задоволенням чекаю нових поезій!!! Наташа, 063-866-71-09

Добрый день! Ознакомился с Вашим творчеством! Очень нравится то, что вы пишите. Желаю вам творческого вдохновения!)) с ув. Юрий левченко, fores.123@mail.ru

Вітаю Вас, Олександр. Читаю Вашу книгу "Кохання світ безмежний". Хочу сказати, що ваші вірші - прекрасні, легко і приємно читаються. А тема про кохання - найкраща і найприємніша, але не всі вміють так гарно це виражати. Хай щастить! З повагою Людмила Зайчук. ., zaichuk19@mail.ru

Доброго дня, Олександр, щойно прочитала Ваші 10 поезій про Кохання, щиро кажучи я вражена. Мабуть, у вашому житті були такі сильні почуття, про які ви так співучо розповідаєте. Я вражена, дякую ., 068-018-61-43

Пане Олександр! Ваш вислів КОХАНУ ЛЮДИНУ ТРЕБА БАЧИТИ НЕ ОЧИМА, А СЕРЦЕМ - золото! ., 093-361-05-06

Здравствуйте, мы сегодня с вами виделись... Очень рада была вас встретить, уже второй раз встречаюсь с вашим творчеством, которым весьма очарована...Хотелось бы узнать какую-то информацию по поводу проводимых вами поэтических вечеров. С ув. Ксения (из Донецка) Ксения, Senichka18@mail.ru

Александр, здравствуйте. Вчера шел по Майдану, увидел щит рекламный с вами, и снова вспомнил о вас. Я помню вы из Донецка сам. Интересно, как вы относитесь к ситуации, что происходит сейчас в стране? Я хотел снять сюжет о вас. Роман Назаренко, roman_n1977@mail.ru

Доброго дня, Олександре!.. Я вражена Вашою щирістю та умінням передавати свої почуття у словах. Я по-білому заздрю жінці, котрій присвячені ці рядки. Ми з подругами цілий вечір читали Ваші вірші і захоплювалися. Надіюсь, буду мати вільний час, аби відвідати Ваш творчий вечір. ДЯКУЮ! Маріна Сливчук, msp200@i.ua

Добрый день Александр! Я недавно приобрела Ваш сборник "Кохання світ безмежний". К сожалению, мне ранее не доводилось сталкиваться с Вашей поэзией и я, сначала, крайне недоверчиво отнеслась к своей покупке. Думала очередная макулатура. Но, прочитав несколько страниц – поняла, что ошиблась. Стихи просто замечательные. Они такие добрые, чистые, нежные, трепетные, без замысловатых оборотов и запутанных сравнений. Просты и понятны – человечные. После них на душе становится тепло и светло. Спасибо Вам за это! Очень хорошо было бы на эти слова положить музыку... Желаю Вам УДАЧИ! Молнар Наталья, natalyamolnar@yandex.ua

ПРОЧЕЛ ВАШУ БРОШЮРУ, ПОЛОВИНА СТИХОВ ОЧЕНЬ СИЛЬНО ПОНРАВИЛАСЬ. ПРИЯТНО, КОГДА ПИШУТ КРАСИВУЮ УКРАИНСКУЮ ПОЭЗИЮ. УДАЧИ ВАМ!.. СЕРГІЙ, СТУДЕНТ КНУ ШЕВЧЕНКА, ПЕРШИЙ КУРС. , 093-753-68-67

Шановний Олександре! Дякую за те, що сьогодні своїми віршами ви подарували гарний настрій!!! ..., 050-104-51-71

Дуже гарна та чуттєва поезія.. ., 063-498-11-67

Шановний Олександре! Ви підійшли до мене з чоловіком (55 та 65 років) запропонували буклетик з віршами і сказали: для закоханих! Нам це було, як каже молодь: в тему. Прожили в шлюбі майже 30 років, маємо 3(2) дорослих дітей. Слава Господу, що Він навчає мудрості через Своє слово - пристрасть та емоції направляти в русло Божої любові. І Він, як рікою наповнює нас бути закоханими один в одного все своє нелегке життя. Дякуємо Вам! елена сиротенко, syolena@bigmir.net

Доброго дня, Олександре. Мене звуть Даша, я прочитала ваші 10 поезій про кохання, і мені надзвичайно сподобалось! Бажаю вам успіху в ваших творінням, нехай муза не покидає вас! Адже гарних віршів про кохання, ще й на українській мові зараз мало, збагачуйте цей світ красою, у вас це дійсно виходить! Дарья Михайловна, nizhnyaya1994@ukr.net

Вірші Ваші прекрасні.З повагою. Юрій Прокопчук, yuriy.prok59@gmail.com

Чувак, у тебя крутые стихи!!! ., 093-151-44-62

Прочел вашу книгу, половина стихов очень сильно понравилась. Приятно, когда пишут украинскую поэзию. Удачи Вам!.. Сергій, студент шеви, перший курс, майбутнє України, 093-753-68-67

Шановний Олександре, дякую за те, що своїми віршами подарили сьогодні чудовий настрій мені і моїй дівчині)))) ), 050-104-51-71

З днем народження, любий поете! Успіхів, творчого натхнення! Група шашувальників ., 093-206-51-09

Пане Олександре, Дякую Вам за подаровані вірші та гарний настрій на весь день! Наталія, n.ignatenko@asalfg.com

Олександре, сьогодні придбала книжку з вашими поезіями. Зараз вдома перечитала ваші вірші і вони запали в серце. Дуже приємно, що є люди, які здатні на такі глибокі почуття і мають такий талант оспівувати їх у віршах. Дякую!, 063-628-38-88

Стихи хорошие, аж за душу берут... Ольга Рыбкина, Москва

Спасибо вам. Очень красивые стихи! Людмила Ивкина, Астрахань.

Да, нет слов, стихи хорошие... Но в современном мире они не актуальны. Сейчас народ сосредоточен на деньгах, а не на душе. Ольга Шевченко, Москва.

Вчора ми з моїм чоловіком зустріли у метро прекрасного поета. Ми придбали у самого автора чудову збірку віршів про кохання до жінки. Дуже зворушливо! Українським автора потрібно приділяти більше уваги, не тільки зі шкільної програми українським класикам, але і сучасній творчості! Можливо, колись я буду розповідати своїм онукам, що мала нагоду коротко, але поспілкуватися з самим Олександром Високим! Натхнення Вам, Олександре! Ольга,

Вчора ми з моїм чоловіком зустріли у метро прекрасного поета. Ми придбали у самого автора чудову збірку віршів про кохання до жінки. Дуже зворушливо! Українським автора потрібно приділяти більше уваги, не тільки зі шкільної програми українським класикам, але і сучасній творчості! Можливо, колись я буду розповідати своїм онукам, що мала нагоду коротко, але поспілкуватися з самим Олександром Високим! Натхнення Вам, Олександре! Ольга,

Доброго дня, Олександре! Ваші вірші - це така солодка зворушлива музика, така ніжність, краса!!! Признатись, їх неможливо читати без сліз...Дякую за Вашу творчість і дякую за те, що Ви просто є. З повагою, Анастасія., name_aam@mail.ru

Ваші вірші це те, що залишилося чистого і неповторного! Творіть дальше! Ірен,

08.09.2015р. в Березняківському відділенні соціально - побутової адаптації Теріторіального центру соціального обслуговування Дніпровського району відбулася з Вами, пане Олександре, зустріч. Наші підопічні, люди похилого віку і ми, працівники соціальної служби, отримали велику насолоду від Вашої творчості.Світло любові, ніжне і чарівне залишилося в душщі кожної жінки. Дякуємо Вам! Бажаємо миру нашій ненці Україні,а Вам творчої наснаги! ТЦСО , 0445506300, bereznaki6a@gmail.com

Дуже вдячний Вам за збірку поезій, тепер шукаю і чекаю на ту людину, якій їх буду читати!:) Максим, 0951329079, puchmax@meta.ua

ШАНОВНИЙ ПАНЕ ВИСОКИЙ! ВІТАЄМО ВАС ІЗ СВЯТАМИ! БАЖАЄМО ВАМ І ВАШІЙ РОДИНІ ВЕЛИКОГО ЩАСТЯ! МИ ВАС ЛЮБИМО!!! ЯКЩО ВАША ЛАСКА, ПОВІДОМТЕ ПРО НАСТУПНИЙ ТВОРЧИЙ ВЕЧІР! ВСЬОГО ВАМ НАЙКРАЩОГО! ВАШІ ПРИХИЛЬНИКИ, 093-045-34-08,

Александр, спасибо вам за прекрасные стихи.Они такие живые и трогают душу.Удачи Вам и творческих успехов! Наталья, Россия, 89158456327

Добрый день, Александр! У меня есть Ваша книга стихов, тоненькая такая, на русском языке. Стихи просто замечательные. Сначала Лена, дочка, принесла листовку, говорит, прочти, мама, хорошие стихи. Потом где-то в музыкальной школе Лена взяла этот ваш сборник. А мы верующие, у нас своя литература, свои книги. Поэтому Ваш сборник долго лежал на полке, я не придавала значения. А потом раз прочитала, второй. А теперь читаю третий и не могу оторваться. А Лену ваши стихи вообще спасают. Она недавно рассталась с парнем, очень переживает, часто читает Ваши стихи и этим живет. Вы бы знали, что значат эти стихи для нее! Я решила Вам об этом рассказать. Огромное вам спасибо! А у вас есть толстые книги? Я с удовольствием куплю! Я прочитала ваши интервью и узнала,что все свои стихи Вы посвящаете жене! Слава Богу! Как это прекрасно! И у вас четверо детей? Скажите, как вы все успеваете? Откуда черпаете силы в наше жестокое время? Надежда, Вишнёвое, 5-88-43

Недавно отримав листівку з вашими поезіями, вони прекрасні. Запрошую вас виступити в нашому колективі. Я виконаю, до речі, власну пісню на ваші слова «На все прийдешнє воля Неба». Я не професіонал, просто дуже люблю музику, пісні. Мені 38 років, одружений, дітей нема. ЄВГЕН, ЗІ ЛЬВОВА, 093-487-63-63

Олександре! Ваші поезії дуже сподобались. Зазвичай пишуть про трагічне, невдале кохання, а у вас така гармонія, щирість, радість, позитив, слова просто надихають жити і любити. Дуже красива мова, нічого зайвого, лаконічно і переконливо. Таких віршів я ні в кого з поетів не читав, це щось нове, яскраве, оригінальне. Андрій Ляшенко, 0937536605

Я вот читаю твои стихи, Саша Высокий, ну ты молодец, очень складно пишешь. Я тоже поэт, но таких стихов написать не смог, чтобы так трогали душу и воспламеняли сердце! Ты мне скажи только: это все признания одной женщине или нескольким? И еще сообщи, когда и где пройдет твой творческий вечер? Мы хотим прийти с другом, она композитор, написал песню на твои стихи. Всего тебе доброго! Михо, 0999091909

Я ЧИТАЛА ВАШУ КНИГУ И ПЛАКАЛА. ЭТО БОГ ГОВОРИЛ СО МНОЙ ВАШИМИ СТИХАМИ. ДАРИЯ, 063 3637879

После прочтения ваших стихов я часами хожу как во сне, в прекрасном сне. Спасибо за стихи!!!! Иванна, 0977789090@mail.ru

Уважаемый поэт Высокий А.! Вы прекрасно пишите. Я считаю, что куда там Шевченко до ваших стихов. Мы всей семьей читаем, позвали соседей, друзей. Все в восторге. Надежда Сергеевна Пивовар, Борисполь, 0503678786

Пане Олександр! Я хочу купити ваші книжки. Де вони продаються? Я вже двічі отримував листівки, вони завжди зі мною. Часто читаю ваші вірші, в них таке сімейне тепло, затишок, так хороше стає на душі. Дуже вам дякую! Отець Ігор, igorfedun7798@gmail.com

Александр, добрый день. У меня в библиотеке десятки книг стихов о любви, но ваша занимает особое место. Я ставлю в пример своим детям и внукам ваши отношения с женой. Это вы о жене пишете, верно? Мария, marfaa@ukr.net

Добродію Олександре! Регулярно купляю ваші книжки для знайомих і друзів. Я буквально закохався у ваші вірші, знаєте, чому? Тому що вони повертають мене у молоді роки. Особливо подабається ваша збірка «І знову приходить весна». Геннадій Максимович, Обухів, 066-199-90-73

Александр! Я читаю ваши стихи и все представляю вас, вашу жену, как вы дарите ей цветы, ухаживаете за ней. Это такое счастье. Екатерина Эммануиловна, г. Киев

Добрый день, Александр Николаевич! Мне очень нравятся ваши стихи, а особенно моей дочери. У нее большая трагедия в личной жизни. Так она спасается вашими стихами, они держат ее на этом свете. Большое вам спасибо! Евгения К., Вышгород

Здравствуйте, Александр. Мои внуки любят ваши стихи, каждый день учат по нескольку куплетов. Они не хотят читать стихи других поэтов, только ваши. А вы пишете только про любовь? Мне нравятся ваши стихи про ромашки и «Це сьогодні дивляться на статки». Это все про нас, наше время. Ольга, ваша поклонница

Доброго дня, Олександре! Скажу відверто, як думаю. Раніше я захоплювалася віршами Шевченка, а тепер із задоволенням читаю ваші, в них така світла чутливість, якої у Шевченка нема. До речі, у Ліни Костенко теж, бо пише вона по-чоловічому жорстко, а про кохання – схематично, взагалі, не чіпляє. А віші поезії просто неймовірно красиві, забарвлені чарівним світлом. Щасти вам!. Олеся Іванівна, Ірпінь, пенсіонерка

Я хочу сообщить вам господин Высокий. Всем, кто приходит ко мне в гости, я читаю ваши стихи, они бесподобные. Вы лучший среди поэтов. Элла Климчук, домохозяйка из Позняков

Дорогой А.Высокий! Вашими стихами я покорил не только свою невесту, но и будущую тещу и всю ее родню, они решили все… Теперь ваша книга для нас с женой – добрый талисман, мы будем хранить ее всю жизнь, передадим детям. Василий Добронис, .

Ваши стихи перевернули мой мир, мои взгляды на отношения с любимой. Спасибо! Игорь Гаршин, iga555@mail.ru.

Ми ваші шанувальники. Переслали ваші поезії в Японію донці, а її знайомий переклав їх японською. Микита, Валентина

Шановний Олександре! У вас супер вірші. Коли ми стрілися з вами, у мене не було грошей, залиште для мене три книжки чи більше, я куплю. Я невдовзі повернусь до Києва... протягом місяця... Добре? Ірина, Суми, 099-878-66-72

В такое трудное время ваши одухотворенные стихи очень нужны людям. Спасибо! Эмма Станиславовна, Тернополь.

Я на заработках в Киеве. В метро мне как-то дали листовку. Я сунул ее в паспорт и забыл. А дома вдруг обнаружил, стал читать, мне стихи понравились. Показал жене, она стала читать и плакать. Решили купить книгу. Здесь так много стихов. Будем читать. Молодец Александр Высокий, что приносит людям радость, дарит хорошее настроение. Николай, Авдеевка, soptt1977@ukr.net

Мне нравятся все стихи Александра Высокого. Некоторые из них я положил на музыку и исполняю. Зрители встречают эти песни с большой теплотой. Всех благ ПОЭТУ! Надеюсь на дальнейшее сотрудничество. Сергей Суздаль, 097-778-46-19.

Спасибо за стихи, они так тронули меня... Я не очень понимаю украинский, не все разобрала, но мне так понравились ваши поэзии. Вы Божий человек, только Господь может послать такие сердечные стихи. Я пенсионерка, ухаживаю за престарелыми. Людмила Ивановна Чистова, 8-093-988-35-06.

Вчера муж принес ваши стихи. Мне очень понравились. Вы умеете передать простыми словами многогранность чувств. Желаю вам всего самого доброго. Наталья Ивановна, учительница математики.

Доброго дня. Знову перечитую ваші рядки. Навіщо створювати своє, коли вже є: «Радію я…» І всі мотиви світлі і оптимістичні. І ритм, і музика. Подобався Рибчинський, але в нього якась натянутість останнім часом в рядках. Не мені, мабуть, судити. Те, що виходить у мене, взагалі нікому показати. Звісно, там сум. Який світ, такі пісні Володимир, 063-812-06-17.

Мы работаем на скорой помощи, сотрудница принесла ваши стихи, мы все читаем. Работа у нас трудная, нервная, а ваши стихи поднимают настроение. Как приятно знать, что есть человек, мужчина тем более, с такой светлой душой. Вы стихами просто окрыляете. Удачи, вдохновения. Инна, 234-22-40

Мені сусідка принесла вірші Олександра Високого, я прочитала їх за 15 хвилин, а, здається, читала б 15 років, бо надто гарно написано. Автор має велике серце і прекрасну, надзвичано чуйну душу, цю людину послав нам Господь! Я наче повернулася в ті щасливі часи, коли ще був живий мій чоловік і ми жили з ним так само в любові, як описує поет. Я дуже радію з того, що познайомилася з чудовою українською поезією. Хотіла б дуже мати особисту книжку. Катерина Опанасівна Утвенко, 093-633-15-78.

Олександре! Ви зайшли до метро дарувати тепло. Ваші дивні вірші – то частинка душі. Та не всі вас тоді зрозуміли, бо серця в багатьох зачерствіли… Щиро дякуємо за ваше відкрите до людей серце! Бажаємо вам нових творчих успіхів, простого людського щастя та взаємного кохання! З повагою, ваші шанувальниці. Олена та Людмила, 097-286-40-55.

Это просто отпад! Стихи чумовые! Вы – первый в Украине! Вы мне подарили и подписали книгу в прошлом году на выставке «Медвин». Помните? Я всех подруг с 8 Марта поздравляю вашими стихами. Всем перепечатываю и отсылаю, и мужчинам тоже. Ваша книга уже в Сургуте. Хотела бы с вами переписываться, встретиться. Огромный привет вашей жене, она счастливая женщина». Журнал «Котя». Ирина, 460-02-48.

Замечательно, что есть такой поэт, который так красиво пишет о любви, о самом прекрасном на земле. Читаешь и любуешься каждой строкой, рифмой, метафорой. Все просто, легко и великолепно одновременно. Дай Бог вам в наступившем году новых творческих свершений! Добрый день!, Виталий, "didro56@ukr.net"

Не можна не зазначити, що автор сповнений любові і обдаровує нас цим щедро і натхненно! Браво, бравісімо! А коли плануєте творчий вечір? Я хотіла б взяти участь. Здоров'я вам і щастя!, Світлана, Бориспіль

Спасибо вам за красивые стихи. Очень понравились. Непременно поделюсь с друзьями. Удачи вам!!!! Ирина Прокофьева, Изюм

Александр, спасибо большое,стихи и правда красивые. Мне сбросила подруга вашу страничку, я сначала думала, что это реклама, а потом через два дня открыла и обалдела от того, что раньше никогда не встречала в стихах - от нежности, чувственности, возвышенности. Прочитала и все материалы о поэте. Оказывается, он живет на Украине, а пишет по-русски превосходно. Украинские стихи мне непонятны, но, видимо, не менее прекрасные. Желаю поэту дальнейших творческих свершений! Юлия Меньшова, focus@mail.ru, Челябинск.

Привет. А клево ты пишешь! Вчера своей девушке читал твои стихи из интернета что друг посоветовал и она тащилась буквально на моих глазах разрыдалась от переполненых чуств. ну и так далее. ПРавда меня они зацепили е все. Ладно бывай! Арчик, 0718756743, Белая Церковь

Я сьогодні знайшла в сумочці флаєр з вашими, Олександре, поезіями, прочитала. Я вражена, настільки інтимно і красиво ви пишите! Ще не зустрічала віршів подібних вашим, невже чоловіки здатні на такі ніжні і захоплюючі слова? У мене вже зранку гарний настрій! Хай Господь посилає вам все, чого ви тільки бажаєте!!! Анжела, Київ, 239-62-95.

Олександр Високий, я вже запрошувала Вас на зустріч у Ворзель, це було минулого року, пам'ятаєте? Проте Ви не знайшли часу. Можливо зробите це цьогоріч? Ми чекаємо Вас у нашому клубі дозвілля, нас багато! Контакти я надіслала Вам на мобільний телефон! Відгукніться, будь ласка! Ліля, ваша шанувальниця, до зустрічі.

Відвідала концерт Іво Бобула, слухала чарівні пісні у його виконанні на Ваші тексти. Отримала величезне задоволення. Пишіть ще і ще!!! Принагідно хочу запитати, де можна придбати книжку? Христина, Кіньків, Бориспіль

Олександр! Я зустрічався з вами В Києві, купляв ваші книжки. Це було кілька років тому... Пригадуєте? Хочу купить ще, нові. Ваші вірші такі прості, зрозумілі, такі зворушливі, що я читаю і сльози навертаються. І дружині дуже подобаються. Бажаю щастя, Тарас, Конотоп.

Сегодня у моей жены день рождения. Читал ей ваши стихи, она была в восторге, спрашивала, кто этот замечательный поэт. Ну правда, кто вы? Почему я раньше не слышал о вас? С уважением, Денис и Даша Проценко. Денис, Винница

 

Залишити відгук
Залиште, будь ласка, своє ім’я, номер телефону та електронну адресу.
Ваше ім'я*: Ваш телефон: Ваш е-mail:
Текст листа*:
Код підтвердження*: code
* - обов'язково до заповнення