Виступ О.Високого в СНУ. - Олександр Високий
Головна - Новини - Виступ О.Високого в СНУ.
Виступ О.Високого в СНУ.

Виступ О.Високого в СНУ.


27 квітня 2011 р. Олександр Високий виступив перед студентами філологічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.


«Хоч місто Луганськ і знаходиться майже за тисячу кілометрів від Києва, - зазначив поет на початку зустрічі, - проте потрапив я сюди зовсім не випадково, бо саме на цій землі я народився, шахтарському краю я зобов'язаний усім, чим зобов'язана кожна людина своїй батьківщині. Я дуже вдячний керівництву університету за запрошення, за можливість подивитись в обличчя землякам, поспілкуватись з вами, такими молодими, натхненними, жадібними до яскравого, насиченого життя».


Спілкування дійсно видалось жвавим, оскільки поет розповідав про себе, свій творчий шлях, був щедрий на гумор, дотепні репліки викликали посмішки, молода аудиторія відчувала довіру до Високого як до справжнього майстра слова.


А потім лунали вірші, які зачарували всіх присутніх щирістю, особливим, піднесеним звучанням, яскравістю інтонацій, гарною українською мовою. Олександр Високий, безперечно, володіє даром у кількох рядках створити цілий світ кохання, який неабияк хвилює, збуджує фантазію, дає надію на краще. Поет натхненний любов'ю і обдаровує її променистим світлом усіх нас, незалежно від статі, віку, уподобань і смаків. За останні роки Високий видав кілька ліричних збірок, по одному примірнику кожної з них подарував студентам і викладачам університету.


Міняйло Роман Вікторович, кандидат філологічних наук, доцент,
завідувач кафедри української мови та літератури CНУ ім.В.Даля


Повернутися до списку новин...