Відбувся творчий вечір Олександра Високого - Олександр Високий
Головна - Новини - Відбувся творчий вечір Олександра Високого
Відбувся творчий вечір Олександра Високого

Відбувся творчий вечір Олександра Високого
             
29 листопада 2012 року в київському міському Центрі консолідації студентів відбувся творчий вечір Олександра Високого. Протягом години звучали красиві поезії в авторському виконанні під музичний супровід, глядачі із захопленням сприймали ліричні твори непересічного майстра поетичного слова, ще і ще переживали ті почуття, які поет вклав у кожний рядок. І як інакше, коли лунають такі, наприклад, рядки: «На пелюстках розквітлої троянди Помітні краплі чистої роси. Вона чудова, неповторна, справді, Подібної в саду нема краси…»? Проносячи крізь життя одне велике щире кохання , кохання до своєї дружини, О.Високий щедро ділиться його чарівністю з нами, відкриває безмежний його світ, тим самим звеличуючи Жінку взагалі. Багато композиторів , зокрема народний артист України Іво Бобул, поклали на музику прекрасні, мелодійні вірші Високого.

 

Затишна атмосфера вечора, яку створював автор та його товариш, композитор і виконавець Ярослав Маланчук, допомогла всім слухачам поринути в світ ніжних емоцій, в світ своїх мрій та уявлень про кохання. Адже, як стверджує Олександр Високий, «кохану людину треба бачити не очима, а серцем».

 

По закінченню вечора своїми враженнями для документального фільму поділилися працівник Центру консолідації студентів Микола Адамович Стасюк та студентка 1 курсу факультету прикладної математики Анна В'ячеславівна Васьковська.

 

В подальшому всі з нетерпінням чекають нових зустрічей з поетом Олександром Високим!


Оксана Наумчук