Статті - Олександр Високий
Головна - Статті
Статті

 

Вірші

 

Якщо Ви розшукували любовні вірші, то Ви потрапили якраз за адресою. Сайт віршів Олександра Високого саме те що Вам потрібно. На сайті Олександра Високого Ви знайдете гарні вірші, як для підняття гарного настрою, так і для дарування прекрасних емоцій коханій людині.

 

Детальніше...

 


 

Вірші про кохання

 

У нас доволі часто виникає бажання сказати коханій людині приємні слова, бажання виразити всю свою любов і почуття. Нам хочеться сказати на скільки сильно ми любимо, цінуємо і поважаємо свою половинку.

 

Детальніше...

 


 

Любовні вірші

 

Здавна відомо, що найбільш романтичне освідчення в коханні здійснюється з допомогою віршів. Цей спосіб є більш красивим, а ніж просто сказанні завітні три слова «Я тебе кохаю».

 

Детальніше...

 


 

Привітання

 

День народження – це без сумніву велике, світле і веселе свято для кожної людини. В цей день хочеться гарно привітати іменника, виразити йому всю свою любов, всю повагу.

 

Детальніше...

 


 

Привітання з днем народження

 

День народження – це одне із самих щасливих свят для кожної людини і не тільки для іменинника, а й для інших людей оточуючих його. В цей день у кожної людини є велике бажання висловити привітання й побажання імениннику, виразити йому всю свою любов і всю повагу.

 

Детальніше...

 


 

Привітання до дня народження

 

Мало хто знає, як часами бува тяжко підібрати найбільш підходящі слова для привітання дорогої людини з днем народження. Не кожен з нас володіє майстерністю гарно складати слова, та ще й так, щоб висловити ними всю ту гамму почуттів які переповнюють нас.

 

Детальніше...

 


 

Гарні вірші

 

Кожна людина любить гарні вірші про кохання, навіть якщо Вона і не є фанатом чиєїсь творчості. А все це завдяки тому, що гарні слова і римовані строки захоплюють, зачаровують й підіймають в нашій душі бурю емоцій і почуттів.

 

Детальніше...

 


 

Поезії про кохання

 

На сьогоднішній день у нас у спадку є дуже багато поезії про кохання. А все це завдяки тому, що нам залишилась поезія про кохання Українських поетів, які в свій час високо звеличували таке гарне і щире почуття як любов.

 

Детальніше...