Шановні читачі, ви можете придбати книги
Олександра Високого
На сьогоднішній день Олександр Високий - це відомий Український поет,
який за роки своєї творчості має вже сім опублікованих книг.
...

«Кохання світ безмежний : поезії / О. М. Високий»

Вид. 6-те, перероблене і доповнене., тверда обкладинка.

К. : «Бізнесполіграф», 2013 — 160 с.

Захоплення, радість, милування, пристрасть… – усі ці почуття, мов чарівні сонячні промені, освітлюють поетичні рядки Олександра Високого, неперевершеного майстра любовної лірики.

Купити 178 грн.
...

«Без кохання жити неможливо : поезії / О. М. Високий.»

Поезії / О. М. Високий.

К. : «Бізнесполіграф», 2013. — 252 с.

Поезія Олександра Високого народжується з любові і з любов’ю промовляє до кожного, а досконалість техніки письма помножується на здатність закохати читача в картину, змальовану у вірші, який мимоволі заглиблюється в безмежний почуттєвий світ автора і гостро, іноді до сліз, до знемоги переймається всіма його щасливими переживаннями…

Купити 178 грн.
...

«І знову приходить весна : поезії / О. М. Високий.»

І знову приходить весна : поезії / О. М. Високий. —

К. : «Бізнесполіграф», 2012. — 244 с.

Краса закоханої людини, апогей і велич її почуттів співпадають з весняним пробудженням природи, це майстерно змальовує поетичним словом Олександр Високий…

Купити 178 грн.
...

«Кохання світ безмежний»

Поезії / О. М. Високий.

Вид. 4-те. – К.: “«Бізнесполіграф»”, 2012. – 48с.

Кохану людину треба бачити не очима, а серцем. Так вважає Олександр Високий, який зібрав в цій книзі свої кращі вірші про кохання.

Купити 127 грн.
...

«Диво наших почуттів»

Поезії / О. М. Високий. 

К. : «Бізнесполіграф», 2012. 234 с.

Піднесені стосунки закоханих це не лише пліднаших фантазій і мрій, краса в коханні можлива, на цьому наголошує в своїх поезіях Олександр Високий.

Купити 178 грн.
...

«10 поезій про кохання»

Вірші. – К., 2012

Купити Безкоштовно
...

«Любити серцем»

Поезії. — К.: «Світогляд», 2011. – 212 с.
Олександр Високий — відомий в Україні лірик, найпослідовніший співець кохання. Вирізняється з-поміж інших поетів надзвичайно чуйною і пристрасною манерою письма.

Купити 178 грн.
...

«Образ твій вигадувать не стану»

Вірші. – К.: ДДП «Експо-Друк», 2011. – 392 с.
Ніжними, чуйними, пристрасними і відвертими поезіями Олександра Високого захоплюєшся з перших рядків. Приваблююча сила його віршів ще й у тому, що вони віддзеркалюють власний досвід поета, неповторний світ його кохання.

Купити 178 грн.
...

«З кохання починається життя»

Вірші. – К.: «Експо-Друк», 2010. – 256 с.
Поезія Олександра Високого увійшла в наше життя несподівано, вражаючи неймовірною чуттєвістю, світлими, яскравими інтонаціями, щирістю переживань. Просто, легко і водночас прекрасно звучить у його рядках вічна музика кохання.

«Новий світанок барвами пролився,
Легенький вітер
Листям шелестить.
Твоїм теплом я знову обігрівся –
Яка ж то дивна й неповторна мить!..»

Ол. Високий

Купити 178 грн.
...

«КОХАННЯ СВІТ БЕЗМЕЖНИЙ : ПОЕЗІЇ»

Поезії / О. М. Високий.

Вид. 3-те. – К.: “«Інтерсервіс»”, 2012. – 48с.

Кохану людину треба бачити не очима, а серцем. Так вважає Олександр Високий, який зібрав в цій книзі свої кращі вірші про кохання.

Купити 127 грн.
Книги про кохання/любов - Твори про кохання, кохання в літературі

Кохання – це саме світле почуття на яке спроможна людина. Кохання дарує радість і щастя, дарує силу й відвагу, воно спонукає нас на здійснення подвигів, на досягнення висот.

Кохання в літературі було оспівано багатьма письменниками. Численні книги про кохання зберігають в собі не просто твори про кохання, а цілі океани почуттів поколінь.

Книга про любов Олександра Високого відкриває нашому серцю істину, показує наскільки сильно може кохати людина, наскільки сильними можуть бути почуття до коханої людини, а також наскільки любов прекрасна й неповторна. Кохання – це дар.

Деякі цінителі літератури про кохання, говорять: «Любовь в литературе – это склад ума, полет души». І воно насправді так.

Олександр Високий показує в своїх творах всю красу такого чудового почуття як любов. Яка вона ніжна, гарна, неповторна, тендітна. Для опису любові є безліч слів й метафор і Олександр Високий прекрасно володіє ними. Численні вірші і твори письменника вразять Вас до глибини душі своєю гамою почуттів. І все це завдяки коханню, коханню до любої дружини, яка стала музою для сучасного українського письменника Олександра Високого, яка стала для нього натхненням.

Ознайомитися з творчістю письменника Ви можете відвідавши сайт Високого. Придбати книги про любов Олександра Високого Ви можете зв’язавшись з нами через контактні данні, які знаходяться на нашому сайті і зробивши замовлення. Приємних вражень!–>

Кохайте, і світ стане кращим!

Які б життєві проблеми не перешкоджали нам, яким би нестерпним не здавалось життя, але в світі є те, що дає надію, надихає, виводить нас з депресії, зневіри, відчаю, робить щасливими, це – кохання. Величне і прекрасне почуття, дане нам Богом.

Ми всі з власного досвіду знаємо, як воно приходить – несподівано, святково, захоплює серце і душу, все навкруги наче розквітає (зазвичай ця подія відбувається саме весною), і сам ти змінюєшся на краще, відчуваєш і подих вітру, і шелестіння трав, і коливання пелюсток троянди, і пташиний гомін, і дотик сонячного проміння, і жебоніння струмка.

Доля подарувала мені щасливу мить зустрічі з найкращою дівчиною на землі, яка згодом стала моєю дружиною. Саме їй я присвятив всі свої поезії про кохання.

Олександр Високий

Олександр Високий – Сучасний Український поет

Українська мова завжди вважалася самою гарною, мелодійною й співучою мовою серед всіх мов світу. Письменники України довгі роки звеличували українську мову завдяки творам, пісням, віршам.

Українська мова неймовірна й багата, завдяки їй можливо найкращім чином виразити всі переживання людини, а також передати всю гамму почуттів які переповнюють серце й душу. Таким шляхом пішов і сучасний поет Олександр Високий, так як українська мова є найкращим інструментом для самовираження.

На сьогодні Олександр Високий має велику збірку поезії і це ще не кінець, так як у письменника велике натхнення. И все це завдяки коханню до його дружини. А що як не кохання спонукає нас творити красу, створювати щось нове и прекрасне, що буде дарувати радість и тепло не тільки самому творцеві, його музі, а й всім оточуючим. Коли почуття б’ють через край, хочеться кричати про це, й поділитися своїм щастям з всім світом. А що ж як не вірші ще зможе так гарно передати всі емоції, почуття й переживання поета читачеві?

На сьогоднішній день Олександр Високий – це відомий Український поет, який за роки своєї творчості має вже сім опублікованих книг, а також співпрацю з відомими співаками, котрі виконують його пісні.

Дуже прикро, що на сьогоднішній день Українські поети – це велика рідкість. Але від цього українські поети є ще ціннішими самородками української культури.

Ознайомитися з творчістю письменника Олександра Високого, а також зв’язатися з ним, Ви можете відвідавши сайт Високого. Тут Ви знайдете вірші поета які зачаровують Вашу душу і серце, і подарують Вам багато позитивних емоцій. Кожен вірш поета має свою історію, і вчитавшись в його глибинний зміст кожен знайде в них щось близьке и важливе для себе.

Подобається творчість Олександра Високого?