Фотогалерея

Національний палац мистецтв “Україна”. 9 грудня 2016 р. Вручення диплому переможця міжнародного музичного фестивалю “Шлягер року – 2016” поету Олександру Високому за пісню “Ты колыбель моей любви”. Виконавець – народний артист України Іво Бобул.

Опубліковано: Грудень 9, 2016

З Б.І.Олійником. На творчому вечорі 24.12.2014. Український фонд культури

Опубліковано: Грудень 24, 2014

Фото О. Високого: епізоди творчого життя

Життя талановитого поета-лірика Олександра Високого наповнене яскравими подіями. Приємно згадати про зустрічі зі студентами й викладачами університетів Києва, Харкова, Львова, Луганська й Донецька, гуманітарного інституту в Макіївці, з учителями й учнями в рідній школі селища Фащівка.

Пам’ять про зустріч із композитором Я. Маланчуком, участь у книжкових ярмарках, літературних конкурсах, презентаціях нових книжок – все є в даній галереї.

В альбомі також розміщені фотографії з творчого вечора Олександра Високого в бібліотеці ім. В. Винниченка, виступів на радіо «Промінь» та «Культура», телеканалах СТБ, «Україна 112» та інших.

На світлинах — прекрасні миті з ювілею народної артистки України Г. Сумської, концерту заслуженої артистки України Н. Валевської, творчого вечора «Мистецтво молодих» у Будинку звукозапису Національної радіокомпанії України, творчої зустрічі з Б. Олійником в Українському фонді культури та, звичайно ж, із церемонії вручення нагород на Міжнародному музичному фестивалі «Шлягер року – 2016».

Розділіть і ви радість віртуальних зустрічей із прекрасним сучасним поетом Олександром Високим.

Сподобались книги Олександра Високого?