Купити книгу

Шановні читачі, ви можете придбати книги
Олександра Високого

Починаючи з 2000-х років, Олександр Високий невпинно працює, створюючи нові й нові вірші. Цю непросту справу, що вимагає зосередженості, зануреності, відчування, полегшувало усвідомлення того, кому саме присвячений кожен рядок. Кохана дружина Таісія багато років окрилює поета, дарує ніжність, турботу, тепло, огортає жіночністю й захоплює, поглинає всі авторові думки.

Незрадлива Муза подарувала Олександрові дивовижних дітей – трьох доньок і сина. Талановиті, красиві, люблячі діти віддзеркалюють гармонію та щастя батьків, дарують нові враження, підштовхують до прекрасних звершень.

Завдяки підтримці сім’ї поет зміг видати півтора десятка віршованих збірок. Душевність, надчутливість, відкритість присутні в авторових рядках. У них усе щире, справжнє, без фальшу й удаваності. Трепет і захват від кожної зустрічі з коханою жінкою буквально вражають і обеззброюють. У цьому – віра в існування однієї зустрічі на все життя, в людину, з якою все до снаги.

Якщо у Вас виникне бажання поділитись із дорогою людиною ніжністю, можете сміливо купити книгу віршів Олександра Високого – з подарунком не помилитесь! Не в кожного є поетичні здібності, проте кожен здатен оцінити прекрасне. А закохане серце дуже вразливе до поезії, особливо романтичної.


...

«Кохання світ безмежний»

Вид. 6-те, перероблене і доповнене., тверда обкладинка.

К. : «Бізнесполіграф», 2013 — 160 с.

Захоплення, радість, милування, пристрасть… – усі ці почуття, мов чарівні сонячні промені, освітлюють поетичні рядки Олександра Високого, неперевершеного майстра любовної лірики.

Купити 128 грн.
...

«Без кохання жити неможливо»

Поезії / О. М. Високий.

К. : «Бізнесполіграф», 2013. — 252 с.

Поезія Олександра Високого народжується з любові і з любов’ю промовляє до кожного, а досконалість техніки письма помножується на здатність закохати читача в картину, змальовану у вірші, який мимоволі заглиблюється в безмежний почуттєвий світ автора і гостро, іноді до сліз, до знемоги переймається всіма його щасливими переживаннями…

Купити 128 грн.
...

«І знову приходить весна : поезії / О. М. Високий.»

І знову приходить весна : поезії / О. М. Високий. —

К. : «Бізнесполіграф», 2012. — 244 с.

Краса закоханої людини, апогей і велич її почуттів співпадають з весняним пробудженням природи, це майстерно змальовує поетичним словом Олександр Високий…

Купити 128 грн.
...

«Кохання світ безмежний»

Поезії / О. М. Високий.

Вид. 4-те. – К.: “«Бізнесполіграф»”, 2012. – 48с.

Кохану людину треба бачити не очима, а серцем. Так вважає Олександр Високий, який зібрав в цій книзі свої кращі вірші про кохання.

Купити 47 грн.
...

«Диво наших почуттів»

Поезії / О. М. Високий. 

К. : «Бізнесполіграф», 2012. 234 с.

Піднесені стосунки закоханих це не лише плід наших фантазій і мрій, краса в коханні можлива, на цьому наголошує в своїх поезіях Олександр Високий.

Купити 128 грн.
...

«10 поезій про кохання»

Вірші. – К., 2012

Купити Безкоштовно
...

«Любити серцем»

Поезії. — К.: «Світогляд», 2011. – 212 с.
Олександр Високий — відомий в Україні лірик, найпослідовніший співець кохання. Вирізняється з-поміж інших поетів надзвичайно чуйною і пристрасною манерою письма.

Купити 128 грн.
...

«Образ твій вигадувать не стану»

Вірші. – К.: ДДП «Експо-Друк», 2011. – 392 с.
Ніжними, чуйними, пристрасними і відвертими поезіями Олександра Високого захоплюєшся з перших рядків. Приваблююча сила його віршів ще й у тому, що вони віддзеркалюють власний досвід поета, неповторний світ його кохання.

Купити 128 грн.
...

«З кохання починається життя»

Вірші. – К.: «Експо-Друк», 2010. – 256 с.
Поезія Олександра Високого увійшла в наше життя несподівано, вражаючи неймовірною чуттєвістю, світлими, яскравими інтонаціями, щирістю переживань. Просто, легко і водночас прекрасно звучить у його рядках вічна музика кохання.

«Новий світанок барвами пролився,
Легенький вітер
Листям шелестить.
Твоїм теплом я знову обігрівся –
Яка ж то дивна й неповторна мить!..»

Ол. Високий

Купити 128 грн.
...

«КОХАННЯ СВІТ БЕЗМЕЖНИЙ : ПОЕЗІЇ»

Поезії / О. М. Високий.

Вид. 3-те. – К.: “«Інтерсервіс»”, 2012. – 48с.

Кохану людину треба бачити не очима, а серцем. Так вважає Олександр Високий, який зібрав в цій книзі свої кращі вірші про кохання.

Купити 47 грн.

Купити збірки поета в Києві: точки продажу

Прекрасні миті переживає людина, насолоджуючись ліричними рядками. Непідробну радість дарують вірші про кохання Олександра Високого, про що свідчать численні палкі відгуки прихильників. Захоплені серця сповнені вдячності – за красу, правдивість, щирість, відкритість.

Із частиною поезій Олександра Високого можна ознайомитись на його сайті, поспілкуватись онлайн щодо різних питань, залишити відгук та замовити збірку.

Купити книги в Києві можна в мережах магазинів «КС» і «Є», а також на ринку Петрівка (ряд 34, місце 3). Нижче наведено перелік віршованих збірок поета, що продаються, – обирайте до смаку.

  1. «З кохання починається життя», 2010.
  2. «Образ твій вигадувать не стану», 2011.
  3. «Любити серцем», 2011.
  4. «Диво наших почуттів», 2012.
  5. «Кохання світ безмежний», 2012, перевидана й доповнена в 2013, 2015.
  6. «І знову приходить весна», 2012.
  7. «Без кохання жити неможливо», 2013.
Сподобались книги Олександра Високого?