Про поета

Погодьтесь, приємно тримати в руках справжню книгу, вдихати її запах, перегортати сторінки, можливо, робити деякі помітки на полях або ж залишати в ній пам’ятний напис. Таке переживання порівняти взагалі ні з чим. Хоча останніми роками видавці призначають книжкам досить немалі ціни, що вносить їх до розряду майже предметів розкоші. Людство вже проходило через подібне кілька століть тому…

 Проте ще цілком можливо купити книги. Україна повниться авторами, які самостійно реалізують власні твори за прийнятними цінами. До них слід віднести й збірки сучасного українського поета Олександра Високого. Комусь пощастило отримати примірники зовсім безкоштовно, а хтось може купити книги – недорого. Проте скільки задоволення від цього можна отримати!

Олександр Миколайович – тонкий лірик, він надзвичайно романтично й піднесено описує моменти споглядання коханої жінки, їх близькості й пристрасті, любовної краси, що не в’яне. Всі пори року проходять крізь віршовані збірки, а кожен місяць обдаровує чимось незвичайним, своїм, унікальним. Ось квітнуть чудові тюльпани чи троянди, а тут – у віконце застукотів дощик. І кожна мить безцінна та приємна. Навіть якісь буденні моменти автор описує наче свято. Адже йому є з ким поділитися своїм коханням, любов´ю до життя.

Надзвичайно ніжно звучать вірші українською мовою.

Українська мова наче дійсно створена для написання віршів, милозвучного віддзеркалення теплих почуттів, краси та кохання. Не випадково поетичні рядки природнім чином наповнюються музикою. Вже не один вірш Олександра Високого став піснею. Він не з тих авторів, хто пише без іскри, беручи масовістю. Для нього кожне слово, кожен рядок – натхненна й відповідальна праця. Поет присвячує свої твори не тільки близьким, але й усім численним прихильникам. Останнім часом він перевидає збірки, які користуються найбільшим попитом.

Професійне кредо Високого – не писати про те, чого не знаєш, чого не відчув, не прожив на власному досвіді. Це надзвичайно справедливо, інакше твори стануть нещирими, фальшивими, читач одразу це відчує. Серед багатьох тисяч письменників лише одиниці дійсно заслужили на визнання – своїм правдивим талантом, наполегливістю, лаконічним і яскравим стилем.

Яке щастя для митця бути визнаним за життя, бачити результати своєї невтомної праці — повагу та вдячність, відчувати підтримку не тільки від рідних, а й від незнайомих людей, усвідомлювати, що вони насправді зворушені й розчулені твоїми творами, що твої слова їм близькі, мають відгук у їх серцях, проникають у самісіньку душу, викликають сльози радості або смутку про щось своє, глибинне. Це дійсно окрилює, звеличує, додає впевненості, бажання йти вперед і приносити людям нову радість.

Кожен, хто забажає мати книги поета, зможе купити їх у відповідних магазинах Києва або замовити на сайті. Одна або кілька збірок однозначно збагатять вашу бібліотеку любовної лірики, зокрема, сучасної.

Не так просто бути відкритим. Це було складно колись, важко й тепер. Кожне століття привносить свої закони й обмеження. Адже інколи лише завдяки теплому слову, що його не побоявся вимовити, записати автор епохи, людяність і духовна краса воскресали знов. Підтримка кожного читача, слухача вкрай важлива для творчої особистості. Олександр Високий – людина з чуйною та доброю душею. Йому буде дуже приємно знати, що книги, написані його рукою, потрібні, цікаві, необхідні. Кожен душевний, щирий відгук зігріє серце автора, який так щедро дарує власну любов усім нам.

Поезія – це мовне мистецтво, передача переживань, емоцій та почуттів через талановито підібрані епітети, метафори, рими.

Сучасна українська лірика значно різниться з тою, яка була десятки років тому, проте вона не менш вражає красою й глибиною почуттів, мелодійністю звучання. Вірші Високого спроможні викликати найяскравіші емоції, вони здатні зачарувати, надихнути, підбадьорити, заспокоїти людину і навіть зцілити душу. Його поетичному слову дано зачепити найглибинніші струни нашої душі, залишаючи після себе тільки позитивні емоції, закарбовуючи в серці й в пам’яті найкращі спогади.

Любовна поезія – це завжди неповторність і краса людських почуттів. Про кохання було написано вже дуже багато творів, пісень, віршів, але вірші поета унікальні, оскільки він висловлює свою любов і почуття по-особливому, своєрідними епітетами й метафорами. Незважаючи на те, що сприйняття любові описати декількома словами зовсім непросто, його поезія проникає в саме серце й дарує частинки тепла такраси почуття.

Поезії про кохання О. Високого – це дуже зворушливі, чуттєві й теплі твори з глибинним сенсом. Вони захоплюють, зачаровують гарними словами та щирими почуттями. Напевно тільки вірші спроможні в повній мірі показати, наскільки сильно здатна кохати людина. Поетична палітра митця – це краса слова, велика гама почуттів, одним словом, цінна спадщина українського народу, яка й через десятки років буде такою ж актуальною.

Часи змін і потрясінь дивним чином відроджують людський інтерес до книжок. Пошук сенсів, відповідей, натхнення, відради спонукає читачів до власного відкриття нових авторів — прозаїків або поетів. Органічно в цьому контексті з’являються нові імена. Вони начебто відчувають потребу поділитись думками, усвідомленнями, історіями. Розумні видавці мають тонкий хист щодо відчуття певної потреби тих чи інших творів, їх попиту й видають нові й нові тиражі чудових книжок.

Відкривати нові таланти – це справа вдячна.

Душа кожної людини спроможна до проявів небачених раніше граней, сяйва неочікуваних барв. Скільки б років вам не виповнилось, ніколи не пізно змінити життя, почати те, чим не займались взагалі або лише колись давно, уривкам. Важливо вірити в себе, власні сили, свою справу й оточувати себе людьми, які цінують усі ці зусилля, працю, які підтримують і підбадьорюють.

Олександра Високого можна впевнено назвати сміливою й водночас щасливою людиною. У складний час він узявся за написання віршів, багатогранно розкрився в любовній поезії, наполегливою працею досяг чималих висот популярності, впізнання та визнання. Численні творчі зустрічі, літературні вечори, участь і виступи на міжнародних книжкових ярмарках дають йому чимало натхнення та сил.

Неабиякої рішучості потребували поетові виходи з власними творами у світ. Він виступав і роздавав свої вірші в метро, на вулицях і площах Києва, зміг безпосередньо побачити реакцію читачів і слухачів, почути їх відгуки, запросити на подальші зустрічі. Чи багато митців відважиться так сміливо представити власну творчість на суд читачів? Адже не кожен озветься добрим словом, хтось не зрозуміє, засмутить. Щастя, що таких людей Олександр Високий практично не зустрічав, бо його вірші ллються з самісінького серця й розтоплюють будь-яку кригу.

У наступних розділах шанувальники художнього слова можуть дізнатися про майбутні літературні вечори поета, почути авторське виконання віршів, поставити запитання і в режимі реального часу отримати відповідь, поділитись думками, враженнями, написати відгук, отримати автограф або зробити з ним фотографію на пам’ять. А це вже немало. Тож не прогавте свій шанс!